16 February 2024

Email

info@kucukpara.com

Banka Kartları

Herkes Kazanır Yarışmasına Acun Ilıcalı Dopingi-TV8 Demi Başlayacak?

Herkes Kazanır Yarışmasına Acun Ilıcalı Dopingi-TV8 Demi Başlayacak?

Malum Ülkemizde bilgi yarışmalarının reytingleri göz doldurucu seviyede diyebiliriz. Bir çok bilgi yarışması prime time saatlerinde yayına girerek reyting konusunda da sorun yaşamıyorlar. Geçtiğimiz aylarda da çok farklı bir formatta Herkes Kazanır Yarışması Show Tv ekranlarında yayına başladı fakat ömrü çok kısa sürdü. Sonrasında da Herkes Kazanır hangi kanalda? soruları dile gelmeye başladı.

Herkes Kazanır Denizbank sponsorluğunda öncelikle internet ortamında yarışma hayatına başladı. Kullanıcılara gelen sorulara cep telefonuna indirilen Herkes Kazanır uygulaması ile cevaplayan kullanıcılar dağıtılan ödüle ortak oluyorlardı. Ödül de küçümsenmeyecek kadar yüksekti hani 250.000 TL büyük ödül lansmanı ile izleyiciye duyurdular ama işler beklenen gibi olmadı.

Herkes Kazanır Ne Oldu? Herkes Kazanır Neden Bitti?

Yayın saati geç olmasına ve fazla reklam yapılmamasına rağmen canlı yayın ile başlayan Herkes Kazanır Yarışmasına bir anda yüklenme yaşanınca sorunlar baş gösterdi. Herkes Kazanır Show Tv ekranlarında canlı yayın ile girdi ve bir anda yarışmak isteyen ve uygulamayı indiren binlerce kişi uygulamada sorun oluşmasına neden oldu. Rakam çok yüksek olmasa da evet bir sorun oluştu ve canlı yayında bunun üstesinden gelemediler.

Yayında olan yarışmacılar ile sohbetler uzadı, ardı ardına bir çok reklam girdi fakat sorun giderilemedi. Büyük beklentiler ile yayınlanan ilk bölüm beklenen gibi olmadı açıkçası. Herkes Kazanır neden bitti? diye merak edenler yada Herkes Kazanır ne oldu? diye soranlar olabilir. Herkes Kazanır yarışması iyi bir ders aldı ve Denizbank ile beraber dersine çalışmış gözüküyor.

Herkes Kazanır Show Tv ekranlarında bir daha yayınlanmadı fakat uygulama eşliğinde devam ediyor aylardır. Bu süre zarfında sorun yaşanan durum çözülmeye çalışılarak Herkes Kazanır yarışmasını bir adım ileriye taşımak için çalışmaların devam ettiği uygulama aracılığı ile kullanıcılara bildiriliyor. Herkes Kazanır ne zaman? diye merak edenler için hafta içi her akşam saat 21:00 de uygulama ile yarışma imkanınız var.

BUNUNLA İLGİLİ:  İstanbul kart ile öğrenci kimlikleri birleşiyor 2 kart taşımaya son

Herkes Kazanır Yarışmasına Acun Ilıcalı Dopingi-TV8 Demi Başlayacak?

Geçtiğimiz haftalarda uygulama eşliğinde online yarışanlar için sürpriz bir gelişme yaşandı. Herkes Kazanır yarışması Acunn.com internet sitesinde yayınlanacaktır bilgisi bildirim olarak kullanıcılara gönderildi. Herkes Kazanir yarışması bence iyi bir ders çıkarmış çok yerinde bir hamle yapılmış gibi gözüküyor şu anda.

Bu konuda henüz net bir açıklama yapılmazken Herkes Kazanır Yarışması ‘nın Acun Ilıcalı ‘nın sahibi olduğu internet sitesinden takip edilebilir bildirimi Herkes Kazanır Ne Zaman ve Herkes Kazanır hangi kanalda başlayacak? sorularını da peşinden getirmeyi başardı. Hem Denizbank tarafından hemde Herkes Kazanır yarışması Qapel.com tarafından bir açıklama yapılmadı ama bir şeyler belirginleşmeye başladı gibi.

herkes kazanir hangi kanalda,herkes lazam,r neden bitti,herkes kazanir ne zaman
Herkes Kazanır Hangi Kanalda?

Herkes Kazanır Hangi Kanalda?

Bir süredir test yarışması olarak hayatına devam eden Herkes Kazanır yarışmasının bir hazırlıkta olduğu çok belli. Eğer Acun Ilıcalı ile anlaşmaya varıldı ise TV8 ekranlarında mı yoksa TV8,5 ekranlarında mı olur merak konusu. Herkes Kazanır hangi kanalda diye merak edenler için, çok farklı bir format ile ekran başındaki tüm kullanıcılara ödül dağıtan bu yarışma formatı Acun Ilıcalı ile beklenenin çok üzerine çıkacaktır.

Denizbank son dönemde yaptığı bir çok yenilik ile adından söz ettirmeyi başarıyor. İnternet ortamında yayınlanan dizilere farklı reklam çalışması ile gündeme oturan Denizbank, Herkes Kazanır yarışma formatı ile beklenen seviyede ilgi görecek gibi gözüküyor. Tv ekranlarında olmasa da uygulama eşliğinde yarışan bir çok kullanıcıya büyük tutarlarda ödül dağıtan Denizbank ve Herkes Kazanır yarışması ile çıtayı farklı bir yere taşıyacaktır.

Herkes Kazanır Yarışmasına Katılmak İçin Ne Yapmalı?

Yapılması gerekenler çok basit aslında, evden yarışmak için öncelikle Herkes Kazanır uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Evden yarışmak istemiyorum stüdyoda yarışmak daha kolay olur diye düşünürseniz herkeskazanir.tv aracılığı ile Herkes Kazanır yarışması için stüdyoda yarışmak için başvuru yapabilir siniz. Herkes Kazanır Denizbank sponsorluğunda çok yakında TV ekranların da boy göstermeye tekrar başlayacak gibi gözüküyor.

BUNUNLA İLGİLİ:  Burak Özçivit ve Murat boz neden Murat Dalkılıç ın düğününe gitmedi?

İlk yarışmada izleyiciye kurallar anlatılırken stüdyoda yarışanlara 50 Bin TL ödül dağıtılacağı, ekran başında yarışanlara ise 200 Bin TL ödül dağıtılacağı duyurulmuştu. Yarışmayı uygulama eşliğinde takip edenler hafta içi her akşam 21:00 de telefon başına geçerek Herkes Kazanır uygulaması ile evden kazanmaya devam edecek. Herkes Kazanır yarışmasında kazanılan ödüller Fastpay ekranı ile kullanılabilecek. Fastpay ile ilgili detaylı bilgi için makalemizden faydalanabilir siniz.

Yapmanız gereken Herkes Kazanır uygulamasını indirmek, gelen bildirimler eşliğinde aktivitelere katılmak olacaktır. Gelen bildirimlerden yarışma saatlerini, sonrasında herkes kazanır hangi kanalda bilgisi de bu şekilde tarafınıza iletilecektir muhtemelen.

 

About Author

Finansçı

4 Comments

 • Herkes kazanır canlı yayın gecesini izlediğimde herkes kazanır sorularını bayagı fark etmiştim. Sonrasında da uzun süre uygulamadan yarısmaya devam ettik, bu arada herkes kazanır ekşi sözlükte de bayağı eleştirildi fakat. Ama herkes kazanır tv8 de reklamlarda görünce dedim ki herkes kazanır acunn ile seyircinin gözüne girecektir, acunun diğer yarışmalarında olduğu gibi

 • Qapel hesabıma giriş yapamıyorum site kurallarına aykırı davranış (lar) dan dolayı bu hesap kapatılmıştır. Bir hata olduğunu düşünüyorsanız, iletişime geçmek için tıklayınız.yazıyor hiçbirşey cıkmıyor. Hebıma giriş yapamıyorum qapellerim fastpay hesaptada görünmüyor

  • Merhaba,
   Bu tarz bir açıklama ile dönen olmadı bu zamana kadar o yüzden qapel ile iletişime geçseniz daha faydalı olur diye düşünüyorum.
   Saygılarımızla.

 • Bir zamanlar herkes kazanır yarışması vardı. Büyük bir kitleyi yakalamayı başaramadı maalesef.ama yinede bu diğer yüz binlerce kişinin gittiği yarışmalardan daha iyiydi

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir