17 February 2024

Email

info@kucukpara.com

Banka Kartları

İstanbul Akvaryum Ödemesi Fastpay İle Yüzde 15 İndirimli

İstanbul Akvaryum Ödemesi Fastpay İle Yüzde 15 İndirimli

Fastpay tarafından düzenlenen yeni bir kampanya ile tüketici yine indirim kazanıyor. 2019 yılında indirimler ile dolu kampanyalar sunan fastpay bu seferde İstanbul Akvaryum ödemesini fastpay ile gerçekleştiren tüketicilere %15 indirim fırsatı sunuyor. Özellikle 2019 yılında bilinirliğini biraz daha arttıran fastpay uygulaması fastpayapp instagram hesabı ile kampanyalarını kullanıcılarına çok daha rahat duyurma imkanına sahip oldu.

Fastpay tarafından diğer kampanyalarda A101 market harcamaları, istanbulkart ödemesi, kentkart ödemesi, Kahve Dünyası indirim, Elektrik faturalarına iade kampanyası, digitürk ödemesine iade kampanyası, biletinial.com indirimi, cinemapink indirim kampanyası, bigchefs indirim kampanyası, yolo ödemesi indirimi gibi bir çok kampanyayı sizler ile paylaşmaya çalıştık. İstanbul akvaryum ödemesini fastpay ile yapan tüketicide bu indirimlerden faydalanmaya devam ediyor.

İstanbul Akvaryum Fastpay Kampanya Detayları?

Kampanya detaylarından bahsetmek gerekir ise; İstanbul akvaryum ödemelerini fastpay ile gerçekleştiren vatandaşlarımız, istanbul akvaryum bilet satış noktalarında yada www.istanbulakvaryum.com aracılığı ile yapılacak bilet alımlarında %15 indirim imkanına sahip olmaktadır. Bunun yanında İstanbul akvaryum hediyelik eşya satılan mağazasında yapılacak 50 TL üzeri satın alma işlemlerinde %15 indirim devam etmektedir.

İstanbul akvaryum fastpay kampanyası 07.09.2019 tarihinde başlamış olup 15.08.2020 tarihinde sona ermektedir. Fastpay kampanya şartları ve tarihlerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir. İstanbul akvaryum fastpay indirimi hangi satın alma işlemlerinde geçerlidir? Bilet satış gişeleri ve web sitesinden yetişkinler, 2-12 yaş çocuk, öğrenci ödemeleri, engelli ödemeleri, 65 yaş üstü yaşlılarımız için, ve gaziler tarafından yapılacak bilet alımlarında geçerlidir.

BUNUNLA İLGİLİ:  İGDAŞ ne zaman halka arz ediliyor?

İstanbul akvaryum fastpay indirimi geçerli olmayan durumlar nelerdir? Kampanya dahilinde tüm satın alma işlemlerinde indirim uygulanmamaktadır. Yetişkin ve çocuk yıllık geçiş bileti alımlarında, yada 3-4 kişilik aile bilet alımlarında indirim yansıtılmaz. Kampanya kapsamında indirim kazanabilmek için online bilet satış ödeme esnasında fastpay ödeme seçeneğinin seçilmesi gerekmektedir. Ödeme işleminde İstanbul Akvaryum Gişe 1 veya İstanbul Akvaryum Gişe 2 olarak seçilmesi gerekmektedir.

İstanbul Akvaryum Fastpay Kampanyasına Nasıl Katılırım?

Öncelikle ilk yapılması gereken işlem fastpay uygulamasını indirmek olacaktır. Sonrasında fastpay uygulaması içeriğinde Tc Kimlik bilgileri ve cep telefonu bilgileri giriş yapılır. Sonrasında yapılacak işlem ise, herhangi bir bankaya ait kredi kartınızı yada Denizbank tarafında açılmış bir vadesiz hesap tanımlanması gerekmektedir. Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra fastpay tarafından yayında olan tüm kampanyalara katılabilir siniz.

Kampanya süresi boyunca her bilet satın alma işleminde indirim sağlayabilir siniz. Fastpay indirim süreci yapılacak istanbul akvaryum ödeme işlemi esnasında direk alışveriş tutarına indirim olarak yansır. Bu kampanya farklı bir kampanya ve promosyon ile birleştirilemez. Kampanya süresi sonunda kazanılan indirim tutarları 3 ay boyunca kullanılmaması durumunda iade alınmakta fakat bu kampanya detayında direk ödeme esnasında indirim yansımaktadır.

istanbul akvaryum, fastpay

Son dönemde gerçekleştirilen bir çok kampanya kapsamında fastpay ile 100 TL üzeri indirimler ve iade rakamları kazanma imkanına sahip olabilir siniz. Fastpay uygulamasının bir güzelliği de bir kampanyadan kazandığınız indirim tutarını farklı bir kampanyada harcama yaparak yeni kampanya yada katılım sağlayabiliyorsunuz. Bu şekilde olunca tek ödeme işlemi ile bir çok  kampanyadan indirim kazanabiliyorsunuz. Fastpay tarafından yayınlanan kampanyaları takip ederek kazanacağınız rakamı bir hayli arttırabilir siniz.

BUNUNLA İLGİLİ:  Societe Generale Türkiye pazarından çıkıyor mu?
About Author

Finansçı

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir