6 February 2024

Email

info@kucukpara.com

Banka Kartları

Fastpay Cinemapink ve Biletinial.com 5 TL İade Kampanyası

Fastpay Cinemapink ve Biletinial.com 5 TL İade Kampanyası

Fastpay ‘den yıl sonuna kadar devam eden 2 kampanyadan daha bahsedeceğiz. Etkinlik ve sinemasever tüketiciler için çok güzel bir kampanya olup Cinemapink ve Biletinial.com aracılığı toplamda 10 TL iade kazanabilir siniz. Fastpay tarafından 2019 yılında gerçekleştirilen bir çok kampanyada tüketiciye bir çok indirim ve iadeler gerçekleşti. 2020 yılı için yeni firmalarda gelecek anlaşmalar ile Denizbank  avantajı ile tüketici kazanmaya devam edecek.

Belirteceğimiz kampanyalarda diğer fastpay kampanyaları ile aynı içeriğe sahip aslında. Fastpay uygulamasında bir zincirleme kazanma modeli mevcut olup bir kampanyadan kazandığınız ile diğer kampanyada da harcayarak yeniden iade kazanabiliyorsunuz. Yani sadece tek işlem yaparak mevcut bir çok ödülü kazanmayı hak edebilirsiniz. O yüzden yıl bitmeden fastpay tarafından geçerli herhangi bir kampanyaya katılarak kazanmaya başlayabilir siniz.

Fastpay Cinemapink Kampanyasına Nasıl Katılırım? 

Yapılacak işlem çok kolay hele birde Cinemapink izleyicisi iseniz yapılması gereken tek şey ödemenizi fastpay ile gerçekleştirmek olacaktır. Cinemapink gişelerinden yada web sitesi üzerinden gerçekleştirilecek sinema bileti alımlarında 5 TL iade işlemi gerçekleşir. Fastpay Cinemapink kampanyası ne zaman bitiyor? 15.10.2019 tarihinde başlayan kampanya 31.12.2019 tarihinde sona erecektir. Fastpay kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkına sahip olup sürenin uzama ihtimali de mevcuttur.

Cinemapink kampanyasında her ay bir kez iade alma hakkına sahiptir. An itibariyle 2019 itibari ile kazanabileceğiniz rakam 5 TL ‘dir. Fastpay Cinemapink kampanyası geçerli olan sinemalar hangileri?  Cinemapink kampanya lokasyonları; İstanbul; Bakırköy Carousel Avm, Beylikdüzü Migros, Etiler Akmerkez, Mecidiyeköy Profilo, Levent Metrocity, Levent Sapphire,  İzmir; Folkart Towers, Folkart Bowling, İzmit; Arastapark Avm, Antalya; Shemall Avm,  Terracity Avm, Bolu; Cadde Avm.

BUNUNLA İLGİLİ:  Son Telefon Bankacılığı Dolandırıcılığı Yöntemi-Mutlaka Okumalısınız

Fastpay Cinemapink kampanya süresi boyunca kazanılan iade tutarları 3 ay boyunca kullanılmaması durumunda Fastpay tarafından iade alınabilir. Fastpay ile Cinemapink gişelerinde QR kod ile ödeyerek yada web sitesinden gerçekleştirilen bilet alma işleminin fastpay ile yapılması durumunda 5 TL iade fastpay cüzdan hesabınıza aktarılır. Sonrasında bu iade tutarı yapılacak farklı bir harcamada yada denizbank tarafında vadesiz hesabınız varsa aktarım yapabilir siniz.

Fastpay Biletinial.com Kampanyasına Nasıl Katılırım? 

Ekim ay sonu itibariyle başlayan fastpay biletinial.com kampanyası kazandırmaya devam ediyor. Sinema, tiyatro, sergi, konser gibi kültürel etkinlikleri satın alabileceğiniz. Kampanyaya katılmak için biletinial.com internet sitesinden yada uygulaması aracılığı ile satın alacağınız etkinlik için ödemeyi fastpay ile yapmanız gerekiyor. Sonrasında fastpay tarafından yapılan işlem ile her ay gerçekleştirilen ilk bilet alımına 5 TL iade kazanılmaktadır.

Fastpay biletinial.com kapmanyası ne zaman bitiyor? 31 Aralık 2019 tarihinde sona erecek kampanya için sayılı günler kaldı. Fastpay kampanyanın şartlarını değiştirme hakkına sahip olup süre sonunda kampanyanın uzatılması kararı da çıkabilir. Normal şartlarda her ay için 5 TL iade kazanabileceğiniz biletinial kampanyası için şu an için sadece Aralık ayı kapsamında 5 TL iade kazanabilir siniz. 1 hafta içerisinde fastpay tarafından cüzdan hesabınıza 5 TL iade edilmektedir.

Biletinial.com kampanyasından fastpay kullanıcılarının tümü katılma hakkında sahiptir. Henüz fastpay ile tanışmadı iseniz yıl sonu gelmeden fastpay uygulamasını indirerek bir çok kampanya ile 50 TL üzerinde iadeler kazanabilir siniz. Zincir bir kazan kazan modeli olup kazanılan iade tutarı ile farklı kampanyada harcama yaparak o kampanyadan da faydalanarak yeni bir iade kazanırsınız. Fastpay kampanyaları nelerdir? Ne kadar kazanabilirsiniz sorularının cevabı için ilgili makale linklerini sizler için ekledik.

BUNUNLA İLGİLİ:  Cep telefonu operatör değişikliğinde Banka blokesi nasıl kaldırılır?

cinemapink,biletinial,fastpay,fastpayapp

About Author

Finansçı

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir