9 February 2024

Email

info@kucukpara.com

Banka Kartları

Kredi kartından taksitli cep telefonu alımını nasıl gerçekleştirebilirim?

Kredi kartından taksitli cep telefonu alımını nasıl gerçekleştirebilirim?

Kredi kartından taksitli cep telefonu alımını nasıl gerçekleştirebilirim?

Yapılan yasal düzenlemeler sonrası kredi kartından cep telefonu alımına taksit yapılması sonlandırıldı. Bu düzenlemenin yanında kuyumculardan da taksitli alışveriş sonlandırılmıştı fakat piyasa şartları vs sebeplerden ötürü bu uygulama belirli bir taksit sayısına kadar izin verildi. Ama cep telefonu için henüz bir geri adım atılmadı ve kredi kartına taksit işlemleri gerçekleştirilemiyor. Ülkemizde böyle durumlarda çözüm üretmek konusunda başarılı olduğumuz için çözüm üretilmesi çok uzun sürmedi.

Cep telefonu alırken nasıl kredi kartıma taksit yapabilirim?

Büyük teknoloji ürünlerini satan kuruluşlar ile Bankalar tarafından yapılan anlaşmalar dolayısıyla artık bu firmalar aracılığıyla alışverişlerinizi yapıyorsanız kasalarda banka sözleşmeleri doldurularak kredi kullandırım yapılarak aldığınız ürünü taksitlendirme yapmış oluyorsunuz. Genellikle 0 faiz ile kullandırılan bu krediler bankalar için müşteri çekmek için kullanılıyor. Banka personeli olmasa da o iş yeri çalışanları tarafından sözleşmelere imza ve evrak kontrolü sonrası işlemleriniz Bankanın onayı sonrası gerçekleştirilebiliyor.

Bu işlem sonrasında Banka potansiyel bir müşterinin tüm bilgilerine ulaşmış oluyor. Taksit yapamayan vatandaş finansal olarak taksit yaptığı için rahat ödeme kolaylığı sağlıyor. Firmada peşin ürününü sattığı için onlarda halinden fazlasıyla memnun kalıyorlar diyebiliriz.

Hayırlı alışverişler.

BUNUNLA İLGİLİ:  Okulların açılış tarihinin ertelendiğini Davutoğlu açıkladı
About Author

Finansçı

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir