18 February 2024

Email

info@kucukpara.com

Banka Kartları

Rossmann Fastpay Ödemesine 10 TL İade Kampanyası

Rossmann Fastpay Ödemesine 10 TL İade Kampanyası

Son dönemde adını sıkça duyduğumuz dijital ödeme uygulaması fastpay yine tüketiciye yeni bir indirim sunuyor. Sırasıyla A101, elektrik fatura ödemeleri, İstanbulkart ve Kentkart yüklemeleri, Köfteci Yusuf, Sbarro, Popeyes, Rossman, Colins, Civil, Kahve Dünyası, Arbys, Usta Dönerci gibi bir çok firmada tüketiciye aktarılan iadeler ile ağını geliştiren bir uygulamadan bahsediyoruz. Denizbank avantajı ile yoluna hızla devam ediyor diyebiliriz.

Özellikle 2020 yılında sundukları yeni kampanyalar, marketler ve restoran ağıyla bir çok kurumsal firma ile beraber Rossmann ‘da bu zincire dahil oldu. Rossmann özellikle kadınlar için bir çok kategorideki ürün ile beraber fastpay ağına katıldı ve temassız ödeme avantajı ile yeni bir hava yarattı desek yanlış olmaz sanırım. Bu şekilde büyük bir grubunda süreç içerisinde yer alıyor olması tüketici için güzel bir hareket olarak değerlendirilebilir.

Rossmann Fastpay İade Kampanyası Nedir?

Bu yıl içerisinde ülkemizde ve dünyada yaşanan pandemi ile temizlik malzemeleri ve internet satışlarının hızlanması ile daha popüler hale gelen Rossmann firması fastpay ile yeni bir kampanya sunuyor. Kredi kartına, yada pos makinelerine temas etmeden QR kod ile temassız ödeme kolaylığına erişebilirsiniz. Sadece mağazalardan yapılan ödemeler ile sınırlı olup tüketiciye 10 TL kazanma fırsatı sunmaktadır. İlk alışveriş sonrasında 10 TL bir hafta içerisinde fastpay hesabınıza iade edilir.

Fastpay İle Rossmann ‘da 10 TL İade Nasıl Alınır?

Öncelikle fastpay uygulamasını Google Play yada Apple Store ‘dan indirmeniz gerekmektedir. Gerekli kullanıcı bilgilerini girdikten sonra herhangi bir Bankaya ait kredi kartını sisteme eklemeniz gerekiyor. Sonrasında hızlı işlemler menüsünde Öde/Yükle sekmesini tıklayın. Çıkan bölümden QR kod işaretli işyeri ödemesi yap sekmesi tıklanır. İşlemler bu kadar basit olup ödemeyi yapacağınız personeli işlemden önce fastpay ile yapacağınızı söylemeyi unutmayın.

BUNUNLA İLGİLİ:  Bank Asya Borcu Nasıl Yatırılır?

Bu işlemi yaptığınızda bir QR kod sayfası açılacaktır. Rossmann çalışanlarına bu kodu gösterdiğiniz de ödeme işlemini gerçekleştirmiş olacaksınız. Sonrasında başka bir şey yapmanıza gerek yok. Artık uygulamayı indirip fastpay ailesine katıldığınıza göre diğer kampanyalardan faydalanmaya devam edebilirsiniz. Fastpay ailesine katılan market kampanyalarına ait detaylara ulaşmak için ekteki makalelerimize göz atabilirsiniz.

Rossmann ‘da Hangi Durumlarda Fastpay İadesi Geçerli Değil?

Fastpay internet sitesinde kampanyanın sadece mağazalardan yapılan alışverişlerde geçerli olduğu iletilmektedir. Bir kişi kampanya dahilinde Rossmann ‘dan 1 kez 10 TL kazanma hakkına sahip olduğu iletilmektedir. 3 ay içerisinde kullanılmayan hediye tutarları fastpay tarafından iade alınabilir. O yüzden kazandığınız bakiyeleri 3 ay dolmadan kullanmayı unutmayın. İlk alışverişinizde 10 TL kazandıysanız ikinci alışverişte bir iade olmayacaktır.

Rossmann 10 TL İade Kampanyası Ne Zamana Kadar Geçerli?

Rossmann ile Fastpay arasında gerçekleştirilen kampanya 31.12.2020 tarihine kadar geçerli olup yapılacak ilk ödeme işlemi için geçerlidir. Kampanyadan tüm fastpay kullanıcıları fayda sağlayabilir. Fastpay Kampanya şartlarını değiştirme hakkına sahip olup kim bilir belki yasaklardan dolayı sürede uzayabilir. Kampanya sona ermeden bu iade kampanyasından faydalanabilir siniz. Harcama tutarı ile ilgili sınırlama belirtilmemiş olup 1 TL harcayarak 10 TL iade kazanabilir siniz.

Fastpay QR Kod İle Ödeme Nasıl Yapılır?

QR kod ile ödeme yapmak için farklı bir işlem yapmanıza gerek yok. Biraz önce belirttiğimiz sekmeleri kullanarak otomatik QR kod oluşturulmasını sağlayabilirsiniz. QR kod 1 dakika geçerli olup o anda kullanmazsanız hemen ardından yeni bir QR kod oluşturulur. Ödemenizi yaptığınız zaman uygulamayı kapatabilirsiniz. Yapmamanız durumunda da belirli bir süre sonunda uygulama kendini otomatik olarak kapatmaktadır.

BUNUNLA İLGİLİ:  Forward nedir? Forward işlemine ait Riskler nelerdir?

Ödemenizi yaparken seçili olan Kredi kartınızdan yada hesabınıza tanımlı fastpay vadesiz bakiye hesabından ödeme yapabilirsiniz. QR kod ile ödeme işleminden önce telefonunuzda otomatik döndürme fonksiyonunu açmayı unutmayın. Vadesiz hesap ile ödeme yapabilmek için Denizbank ‘da hesabınız bulunması gerekmektedir. Fakat kredi kartları ile yapılan ödeme işlemlerinizde hangi Banka kartınız tanımlı ise onunla ödeme yapabilir siniz.

Fastpay ve Rossmann ‘dan iş birliği ile Rossmann ‘da QR ‘la ödemeye 10 TL hediye, Fastpay & Rossmann kampanyası QR ile ilk ödemeye 10 TL iade fırsatını kaçırmayın. Büyük harcamalar yapmadan Fastpay uygulaması ile bir çok kampanyadan yapacağınız alışverişler ile fayda sağlayabilir siniz.

rossmann,fastpay,kampanya

About Author

Finansçı

4 Comments

  • Yiyecek içecek herseyde bu kampanya olması çok güzel yararlı bir kampanya

  • Rossmann firmasınin da fastpay indirimlerinde yer alması kitleyi büyüyecektir.

  • Rossmann da fastpay kampanyalarında ki yerini aldı yine güzel bir firma daha

  • Rossman fastpay kampanyası da bitti gitti

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir