13 February 2024

Email

info@kucukpara.com

Banka Kartları

Fastpay Digitürk Fatura Ödemesine 10 TL İade

Fastpay Digitürk Fatura Ödemesine 10 TL İade

Sizlere yine fastpay fatura indirimi kampanyası kapsamında yürürlükte olan Digitürk kampanyasından bahsedeceğiz. Tüketici için bir çok indirim sağlayan fastpay uygulaması ile son dönemde bir çok fastpay kampanyalarının detaylarını sizler ile paylaşmaya çalıştık. Fastpay Digitürk fatura ödeme kampanyası da bunlardan bir tanesi olacak.

Ulaşım kartı yüklemeleri, elektrik fatura ödemeleri, restorant ve kafelerde geçerli bir çok kampanyanın yani sıra fastpay fatura indirimi kampanyaları kullanımı en kolay olanlardan. Hali hazırda Digitürk sözleşme sahibi bir kullanıcısı iseniz yapmanız gereken fastpay uygulamasını indirerek Digitürk fatura ödeme işlemini gerçekleştirmek olacaktır.

Fastpay Digitürk Fatura Ödemesi Nasıl Yapılır?

Fastpay fatura indirimi kampanyasından fayda sağlamak için ilk yapılması gereken öncelikle fastpay uygulamasını indirmek olacaktır. Google Play Store yada Apple Store ‘lardan fastpay uygulamasını indirerek işe koyulabilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra gerekli tanımlamaların yapılması gerekir. Kişisel bilgilerinizi giriş yaptıktan dijital ödeme uygulamasına bir Denizbank hesabı yada herhangi bir bankaya ait kredi kartının eklenmesi gerekir.

Ödeme yöntemi belirlendikten sonra fastpay uygulaması üzerinden fatura öde sekmesinden adınıza kayıtlı digitürk aboneliğine ait faturayı ödeyebilir siniz. Herhangi bir masraf ödemeden yapacağınız digitürk fatura ödemesi karşılığında fastpay tarafından cüzdan hesabınıza iade rakamı yansıtılır. Fastpay uygulaması ödeme yapacağınız fatura tutarı üzerinden iade rakamını 10 TL ‘yi geçmeyecek şekilde fastpay cüzdan hesabınıza  aktarır.

Fastpay İle Digitürk Ödemesi Sonrası 10 TL İadeyi Nasıl Alırım

Mevcut Digitürk aboneliğinize ait fatura tutarı 100 TL altında ise fatura başına alabileceğiniz rakam 5 TL olurken 100 TL üzerinde gerçekleştireceğiniz fatura ödemesi için fastpay hesabınıza aktarılacak iade tutarı 10 TL olacaktır. Bir kullanıcı bir fatura döneminde sadece bir kez indirimden faydalanabilirler. Kampanya en az 9.90 TL üzerindeki fatura ödemelerini kapsar.

BUNUNLA İLGİLİ:  Ayasofya Müzesi Giriş Ücreti 2022- Ayasofia Museum Entrance Fee

Örnek ile hesaplamak gerekir ise 40 TL fatura için Kasım ayı kapsamında 5 TL iade alırken, aynı şekilde Aralık ayında da 40 TL fatura ödemeniz durumunda da 5 TL iade alarak toplamda 10 TL indirimden faydalanmış olursunuz. Digitürk ödemesini yaptıktan sonra elektrik faturanızı da ödeyerek 10 TL ‘de bu kampanyadan faydalanılırsiniz.  Detaylara ekteki makalelerden ulaşabilirsiniz.

Fastpay Digitürk Kampanyası Ne Zaman Bitiyor?

22.10.2018 tarihinde başlayan Digitürk kampanyası 31.12.2019 tarihinde sona eriyor. Fastpay kampanyanın detaylarını değiştirme hakkına sahip olup kampanyanın uzaması durumunda makalede tarih güncellemesi yapılacaktır. Kasım ayı henüz sonuclanmadan yapacağınız ödeme ve Aralık ayında yapılacak ödeme ile 10 TL indirimin tümünü alabilirsiniz.

Bu kampanya sonuçlansa da fastpay kurumsal yeni firmalar ile anlaşmaya devam ediyor. Tüketicinin menfaatine olacak.bir başka kampanya ile bu kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Digitürk online kullanıcıları için şimdilik son iki fatura dönemi.

Fastpay kampanyalari kapsamında yukarıda detaylarını belirttiğimiz fastpay Enerjisa ve diğer elektrik bayiliklerine ait makaleye göz atarak fastpay fatura indirimi kapsamında 50 TL ‘lere kadar iadeler kazanabilirsiniz. Fastpay ‘liler için yapılan kampanyanın tam tersi de mevcut olup detayları ekteki gibidir.

Fastpay Kullanıcılarına 5 Ay İndirimli Digitürk Paketleri Neler?

Digitürk firması da Fastpay kullanıcıları için düzenlediği kampanyayı duyurmaktadır. Fastpay üyeleri tarafından satın alınacak Ailenin Yıldızı ve Filmin Yıldızı paketleri için ilk 5 ay boyunca yüzde 50 indirim fırsatı sunuyor. Ve ek olarak bu kampanya kapsamında üyelik açan kullanıcılara 1 aylık Süper Lig maçlarının tümünü izleyebileceğiniz Sporun Yıldızı paketi de ekstra hediye edilmektedir.

BUNUNLA İLGİLİ:  2016 yılında kapanan Faktoring ve Finansal kiralama şirketleri

Fastpay,digiturk

About Author

Finansçı

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir