17 February 2024

Email

info@kucukpara.com

Banka Kartları

Fastpay İle Kentkart Ödemesine 10 TL İade

Fastpay İle Kentkart Ödemesine 10 TL İade

Yine bir kampanya, yine yenilikler ile dolu Fastpay çıkıyor karşımıza. Daha önce sizler ile paylaştığımız fastpay kampanyalarına bir yenisi daha. İstanbulkart ödemesi sonrası tüketiciye yapılan iadelerin bir benzeri de fastpay ile Kentkart ödemesi işlemlerine entegre edildi. Fastpay uygulamasının kullanıcı sayısının neden arttığı Türkiye ‘de en çok kullanılan dijital ödeme uygulaması haline geldiğinin bir kanıtı.

Bu uygulama ile Antalya, Adana, Bandırma, Burdur, Çanakkale, Edirne, Ereğli, Gaziantep, İnegöl, Kocaeli, Mersin, Muğla, Niğde, Ordu, Sivas ve Yozgat illeri kampanya kapsamında bulunmaktadır. Fastpay ile Kentkart ödemesi yapacak olan tüketici bu illerde kullanım için Kentkart ‘ına yapacağı yükleme sonrası Fastpay uygulaması tarafından verilen iade rakamını alabilecek.

Fastpay İle Kentkart Para Yüklemesi Nasıl Yapılır?

Kentkart yükleme sonrası fastpay tarafından iade yapılabilmesi için öncelikle Fastpay uygulamasını indirmek olacaktır. Google Play yada Apple Store aracılığı ile Fastpay uygulamasını indirdiniz. Sonrasında yapılacak işlemler herhangi bir bankaya ait Kredi Kartını tanımlamak yada Denizbank  ‘da bulunan bir hesabınızı Fastpay ile bağlamak olacaktır.

İkinci yapacağınız işlem Kentkart bilgilerini ulaşım kartı ekle sahasından tanımlamak olacak. Sonrasında dilediğiniz kadar tutarı tanımladığımız Kentkart ‘ı seçerek yine tanımladığımız fastpay cüzdan hesabından ödemek olmalı. Fastpay ödeme işlemini yapmadan önce size bağladığınız Kredi kartından mı? yoksa vadesiz hesaptan mı? seçeneğini sunarak işlemi sonlandıracaktır. Yükleme yaptıktan sonra yapacağınız işlem ise otobüslerdeki kart okuyuculara yada duraklarda bulunan bakiye göster cihazlarında online dolum işlemi yapmak olacaktır.

BUNUNLA İLGİLİ:  Döviz alış satış işlemi için Bankamı yoksa Forexmi?

Fastpay İle Kentkart Ödemesi Sonrası 10 TL İadeyi Nasıl Alırım?

Biraz önce belirttiğimiz yöntemi uygulayarak Kentkart yüklemesi yapıldı ise Fastpay tarafından bir hafta içerisinde sizin tanımladığınız Denizbank vadesiz hesabınıza tanımlamadı iseniz fastpay tarafından size tanımlanan fastpay cüzdan hesabınıza aktarım yapılacaktır. Dilerseniz iade yapıldıktan sonra bu tutarı cüzdan hesabınızdan tekrar Kentkart yüklemesi yapabilirsiniz.

İade rakamı Kentkart yüklemesi yapılan ilk işlem sonrası aktarılır. 10 TL iade işlemi kullanıcı bazında tek kez yapılır.Fastpay bir çok kez faydalanma hakkı tanımaz. Fastpay kampanya şartlarını değiştirme hakkına sahip olduğunu belirtmektedir. Bundan sonra artık diğer fastpay kampanyalarından faydalanmaya devam edebilirsiniz.

Fastpay Kentkart Kampanyası Ne Zaman Bitiyor?

Fastpay Kentkart yükleme sonrası iade kampanyası 28.05.2019 itibariyle başlamış olup 31.12.2019 tarihi itibari ile sona ermektedir. Kampanya devam etmesi durumunda güncel tarih bilgisi sizler ile paylaşılacaktır. Kentkart Kampanyası sona ermeden fastpay uygulamasını indirerek Kentkart yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Fastpay Kentkart Kampanyası Hangi Şehirlerde Geçerli?

Şehir içi seyahatlerinizde kullandığınız Kentkart 10 TL iade kampanyasının geçerli olduğu şehirler ise şu şekildedir. Antalya, Adana, Bandırma, Burdur, Çanakkale, Edirne, Ereğli, Gaziantep, İnegöl, Kocaeli, Mersin, Muğla, Niğde, Ordu, Sivas ve Yozgat illeri kampanya kapsamına dahil edilmiştir. Bu şehirlerde yaşayan tüketici fastpay kentkart kampanyasından süre bitmeden faydalanabilir.

Kentkart Bakiyemi Fastpay İle Öğrenebilir Miyim?

Acaba Kentkartımda ne kadar bakiye var? Kentkart bakiyem bitti mi? sorularının cevabını öğrenmek için Kentkart dolum merkezine gitmek istemiyorsanız yapacağınız işlem çok kolay. Kentkart bilgilerinizi fastpay uygulamasına eklediyseniz fastpay ile Kentkart arasındaki online tahsilat yapısı sayesinde fastpay uygulamasını açtığınız anda ekranda güncel bakiyenizi izleyebilirsiniz.

Fastpay Diğer Kampanyaları Neler?

Fastpay uygulaması üye işyeri çeşitliliğini sürekli arttırmakta olup bir çok kampanyadan faydalanabilirsiniz. Sizler için bir kaç tanesinden bahsetmeye çalışalım. A101 marketlerinde yapılan ilk alışverişe 10 TL iade, Kahve dünyası ilk ödeme işlemine 10 TL iade, İstanbulkart ilk yuklemesine 10 TL iade ve bir çok elektrik firması ödemenize 50 TL ‘ye varan iadeler.

BUNUNLA İLGİLİ:  12-13-14 Mayıs 2021 Ramazan Bayramı Bankalar Açık Mı?

Bunun yanında bir çok kafe ve restoranda yapacağınız ödeme işlemine kasada indirimler sunuyor. Bigchef, Diyalog Kafe sadece bunlardan bir kaçı. Fastpay ‘in diğer bir çok kampanyasına ait detayların yer aldığı makalelerimize bu makale içerisinde yer alan linklerden ulaşabilirsiniz.

fastpay,kentkart,kampanya

About Author

Finansçı

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir