26 February 2024

Email

info@kucukpara.com

Banka Kartları

Fastpay Kahve Dünyası Ödemesine 10 TL İade

Fastpay Kahve Dünyası Ödemesine 10 TL İade

Son dönemde adını sıkça duyduğumuz dijital ödeme uygulaması fastpay yine tüketiciye yeni bir indirim sunuyor. Sırasıyla A101, elektrik fatura ödemeleri, İstanbulkart ve Kentkart yüklemeleri sonrasında tüketiciye aktarılan iadeler ile ağını geliştiren bir uygulamadan bahsediyoruz. Denizbank avantajı ile yoluna hızla devam ediyor diyebiliriz.

Eylül ayında sundukları yeni kampanya ile kahve dünyası da bu ağa katıldı. Muhtemelen kahve dünyası da son kampanyaları olmayacak gibi gözüküyor. Bu uygulama yapılan alışveriş sonrası fastpay cüzdan hesabınıza bir hafta içerisinde iade olarak belirtilen rakamı yansıtıyor. Sizlere Fastpay Kahve Dünyası kampanyası hakkında bilgi vermeye çalışalım.

Fastpay Kahve Dünyası Kampanyası Nedir?

Kahve içmeden duramıyorum diyenler için mükemmel bir kampanya. Türk kahvesi, espresso, filtre kahve ya da dondurma aklımıza ne geliyor ise Kahve Dünyası ‘nda yapacağınız ödemeyi fastpay uygulamasından QR kod ile ödeyebilirsiniz. Bir hafta içerisinde fastpay hesabınıza 10 TL iade gelsin.

34 ilde 200 ‘den fazla Kahve Dünyası mağazasında bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Fastpay ‘in diğer kampanyalarında olduğu gibi yapılan ilk ödeme sonrası hesabınıza 10 TL iade yapılıyor. Kampanya sadece Kahve Dünyasında yapılacak ilk ödemede geçerlidir. Bir kullanıcı kampanyadan sadece bir kez faydalanma hakkına sahiptir.

Fastpay İle Kahve Dünyasında 10 TL İade Nasıl Alınır?

Öncelikle fastpay uygulamasını Google Play yada Apple Store ‘dan indirmeniz gerekmektedir. Gerekli kullanıcı bilgilerini girdikten sonra herhangi bir Bankaya ait kredi kartını sisteme eklemeniz gerekiyor. Sonrasında hızlı işlemler menüsünde Öde/Yükle sekmesini tıklayın. Çıkan bölümden QR kod işaretli işyeri ödemesi yap sekmesi tıklanır.

Bu islemi yaptığınızda bir QR kod sayfası açılacaktır. Kahve Dünyası çalışanlarına bu kodu gösterdiğiniz de ödeme işlemini gerçekleştirmiş olacaksınız. Sonrasında başka bir şey yapmanıza gerek yok. Artık uygulamayı indirip fastpay ailesine katıldığınıza göre diğer kampanyalardan faydalanmaya devam edebilirsiniz. Bu kampanyalara ait ekteki makalelerimize göz atabilirsiniz.

BUNUNLA İLGİLİ:  Ak parti yönetim kadrosunda büyük revizyon

Fastpay Kahve Dünyası Kampanyası Geçerli Olmayan Mağaza Var Mı?

Evet fastpay intermet sitesinde bu kampanya dahilinde olmayan mağaza bilgileri paylaşılmış. Kahve Dünyası Ankara Ekonomi Bakanlığı, Kahve Dünyası Eminönü, Havaalanı noktaları, Cornerlar ve Metro istasyonu mağazalarında kampanya geçerli değildir. 3 ay içerisinde kullanılmayan hediye tutarları fastpay tarafından iade alınabilir.

Kahve Dünyası 10 TL İade Kampanyası Ne Zamana Kadar Geçerli?

Kahve Dünyası ile Fastpay arasında gerçekleştirilen kampanya 09.09.2019 ile 31.12.2019 tarihleri arasında yapılacak ilk ödeme işlemi için geçerlidir. Kampanyadan tüm fastpay kullanıcıları fayda sağlayabilir. Fastpay Kampanya şartlarını değiştirme hakkına sahip olup kim bilir belki sürede uzayabilir. Kampanya sona ermeden bu iade kampanyasından faydalanabilir siniz.

QR Kod İle Ödeme Nasıl Yapılır?

QR kod ile ödeme yapmak için farklı bir işlem yapmanıza gerek yok. Biraz önce belirttiğimiz sekmeleri kullanarak otomatik QR kod oluşturulmasını sağlayabilirsiniz. QR kod 1 dakika geçerli olup o anda kullanmazsanız hemen ardından yeni birr QR kod oluşturulur. Ödemenizi yaptığınız zaman uygulamayı kapatabilirsiniz.

Ödemenizi yaparken seçili olan Kredi kartınızdan yada hesabınıza tanımlı fastpay vadesiz bakiye hesabından ödeme yapabilirsiniz. QR kod ile ödeme işleminden önce telefonunuzda otomatik döndürme fonksiyonunu açmayı unutmayın.

fastpay, kahve dunyasi

About Author

Finansçı

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir