12 February 2024

Email

info@kucukpara.com

Banka Kartları

Fastpay Elektrik Fatura Kampanyası 50 TL ye Varan İade

Fastpay Elektrik Fatura Kampanyası 50 TL ye Varan İade

Türkiye ‘nin en çok kullanılan dijital ödeme uygulaması Fastpay ile tüketiciye indirim kampanyaları devam ediyor. Fastpay elektrik fatura kampanyası kapsamında Enerjisa, CK Enerji Boğaziçi Elektrik, CK Enerji Çamlıbel Elektrik, CK Enerji Akdeniz Elektrik, Zorlu Enerji, Limak Uludağ Elektrik, Sepaş Enerji, Akedaş Elektrik, Mepaş Elektrik, Aras Epsaş Elektrik firmalarında fastpay fatura ödeme kampanyası kapsamında 10 TL ‘den 50 TL ‘ye kadar varan iade fastpay hesabınıza iade ediliyor.

Her firma için yapılan anlaşma tarihleri farklı olduğu için hepsinin geçerli olduğu tarih bilgisi de değişkenlik göstermektedir. O yüzden sizlere tek tek fastpay elektrik faturası kampanyası dahilinde olan elektrik firmalarından ve fastpay fatura ödeme kampanyası şartlarından ve fastpay elektrik indirim kampanyaları ve fastpay fatura indirimi ne kadar gerçekleştiriliyor firma bazında şartları görebileceksiniz. Öncelikle en çok abonesi olan fastpay elektrik faturası enerjisa firması şartlarından bahsedeceğiz.

Fastpay Enerjisa Elektrik Fatura Kampanyası 50 TL ‘ye Varan İade

Öncelikle kampanyanın Enerjisa Başkent Elektrik Perakende Satış AŞ, Enerjisa İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Perakende Satış AŞ, Enerjisa Toroslar Elektrik Perakende Satış AŞ kapsamında olduğunu belirtelim. Fastpay Enerjisa kampanya bitiş tarihi 31.12.2019 olarak belirtilmiş olup o tarihe kadar gerçekleşen ödemeler için iade gerçekleştirilecektir. Kampanya süresini uzatma fastpay yetkisinde olup süreyi uzatma durumunda kullanıcılara bilgilendirmeleri yapılacaktır.

Fastpay Enerjisa kampanyası kapsamında fastpay uygulaması üzerinden Enerjisa faturasını ödeyen tüketiciye fatura tutarının %10 luk kısmı iade edilmekte kullanıcı bazında aylık 10 TL ile sınırlıdır. Kampanya süresi boyunca iade tutarı 50 TL ‘yi aşmayacak olarak belirtilmektedir. Fatura ödemesini takip eden 1 hafta içerisinde iade tutarı yansıtılmaktadır. Fastpay ile kredi kartı ile 10 adet ödeme, hesaptan da 10 adet fatura ödeme limiti mevcuttur.

Fastpay CK Enerji Boğaziçi Elektrik Fatura Kampanyası 50 TL ‘ ye Varan İade

Fastpay CK Enerji Boğaziçi Elektrik kampanyası bitiş tarihi 29.02.2020 olarak belirtilmiş olup Fastpay CK Enerji Boğaziçi Elektrik kampanyası kapsamında fastpay uygulaması ile ilk kez CK Enerji Boğaziçi elektrik faturasını ödeyen tüketiciye fatura tutarının %10 ‘luk kısmı iade olup fatura başına 10 TL ile sınırlıdır. Kampanya süresince kazanılabilecek iade tutarı 50 TL ile sınırlı olup bir hafta içerisinde iadeler yüklenir.

Yapılması gereken ise fastpay uygulamasına herhangi bir kredi kartı eklemek yada Denizbank ‘ da bir vadesiz hesabını bağlamak olacaktır. Bu kredi kartından yapılacak her CK Enerji Boğaziçi elektrik ödemesi sonrası 1 hafta içerisinde iade tutarları fastpay cüzdan hesabınıza aktarılır. 3 ay boyunca kullanılmayan iade tutarları Fastpay tarafından geri alınabilir. Fastpay ile kredi kartı ile 10 adet ödeme, hesaptan da 10 adet fatura ödeme limiti mevcuttur.

BUNUNLA İLGİLİ:  Galatasaray kötü gidişe dur diyemiyor

Fastpay CK Enerji Çamlıbel Elektrik Kampanyası 50 TL ‘ye Varan İade

Fastpay kampanyaları kapsamında CK Enerji Çamlıbel Elektrik kampanyası bitiş tarihi 29.02.2020 olarak belirtilmiş olup Fastpay CK Enerji Çamlıbel Elektrik faturasını Fastpay ile ilk ödediğinde fatura tutarının %10 ‘luk kısmı iade olup fatura başına iade rakamı aylık 10 TL ile sınırlıdır. Kampanya süresi boyunca iade kazanılabilecek iade tutarı Fastpay tarafından 50 TL ile sınırlandırılmıştır. Fatura başına iade tutarıları 1 hafta içerisinde fastpay cüzdan hesaplarına aktarılır.

Yapılması gereken ise fastpay uygulamasına herhangi bir kredi kartı eklemek yada Denizbank ‘ da bir vadesiz hesabını bağlamak olacaktır. Bağladığınız ödeme yöntemi ile Fastpay CK Enerji Çamlıbel Elektrik kampanyası Sivas, Yozgat ve Tokat illerinde geçerli olup kampanya sonunda kazanılan iade tutarları 3 ay içerisinde kullanılmaz ise Fastpay tarafından geri alınabilir.

Fastpay CK Enerji Akdeniz Elektrik Kampanyası 50 TL ‘ye Varan İade

Fastpay ile CK Enerji Akdeniz Elektrik fatura ödeme kampanyası bitiş tarihi 29.02.2020 olup Fastpay CK Enerji Akdeniz Elektrik faturasını Fastpay ile ilk kez ödediğinde %10 ‘luk kısmı iade olup kullanıcı bazında aylık 10 TL ile sınırlıdır. Kampanya süresi boyunca iade kazanabileceğiniz tutar 50 TL ile sınırlı olup aylık iade tutarları fatura ödemesini takip eden bir hafta içerisinde fastpay cüzdan hesaplarına aktarılır.

Yapılması gereken ise fastpay uygulamasına herhangi bir kredi kartı eklemek yada Denizbank ‘ da bir vadesiz hesabını bağlamak olacaktır. Bağlanan ödeme yöntemi ile yapacağınız CK Enerji Akdeniz Elektrik fatura ödemeleri Antalya, Burdur ve Isparta illerinde geçerlidir. İade olarak cüzdanlarınıza gönderilen bakiyeler 3 ay içerisinde kullanılmaz ise Fastpay tarafından iade alınabilir olarak belirtilmektedir.

Fastpay Zorlu Enerji Elektrik Fatura Kampanyası 50 TL ‘ye Varan İade

Fastpay ile Zorlu Enerji elektrik fatura ödeme kampanya bitiş tarihi 31.12.2019 olup Zorlu Enerji elektrik faturasını Fastpay ile ödeyen kullanıcılara fatura tutarının %10 luk kısmı iade edilmekte olup kullanıcı bazında aylık 10 TL ile sınırlıdır. İade tutarları fatura ödemesi takip eden 1 hafta içerisinde fastpay cüzdanlarına aktarılmaktadır. Kampanya süresi boyunca kazanabileceğiniz iade tutarı 50 TL ile sınırlıdır.

Yapılması gereken ise fastpay uygulamasına herhangi bir kredi kartı eklemek yada Denizbank ‘ da bir vadesiz hesabını bağlamak olacaktır. Bağlanan ödeme yöntemi ile yapılacak Zorlu Enerji elektrik faturası Zorlu Enerji-Osmangazi Elektrik bölgesinde; Afyon-Bilecik-Kütahya-Eskişehir-Uşak illerinde geçerlidir.

BUNUNLA İLGİLİ:  Banka Maaş Promosyonu Nedir? Banka Promosyonu Kaç Yılda Bir Alınır?

Fastpay Limak Uludağ Elektrik Kampanyası 50 TL ‘ ye Varan İade

Fastpay ile Limak Uludağ Elektrik fatura ödeme kampanyası bitiş tarihi 31.12.2019 olup Limak Uludağ Elektrik faturasını Fastpay ile ödeyen kullanıcılara fatura tutarının %10 ‘luk kısmı iade edilmekte olup kullanıcı bazında aylık 10 TL ile sınırlıdır. İade tutarları fatura ödemesi takip eden 1 hafta içerisinde fastpay cüzdanlarına aktarılmaktadır. Kampanya süresi boyunca kazanabileceğiniz iade tutarı 50 TL ile sınırlıdır.

Yapılması gereken ise fastpay uygulamasına herhangi bir kredi kartı eklemek yada Denizbank ‘ da bir vadesiz hesabını bağlamak olacaktır. Bağlanan ödeme yöntemiyle yapılacak olup Limak Uludağ Elektrik faturası ödemeleri Denizbank kredi kartları ile yapılmakta olup Bankaya ait diğer ticari kartlar ve paracard dahil değildir. 1 ay içerisinde kredi kartları ile 10 adet fatura fastpay hesapları içinde 10 adet olmak üzere 20 fatura ile sınırlıdır.

Fastpay,elektrik fatura,kampanya

Fastpay Sepaş Enerji Kampanyası 50 TL ‘ye Varan İade

Fastpay ile Sepaş Enerji elektrik faturası ödeme kampanyası bitiş tarihi 31.12.2019 olup Sepaş Enerji faturasını Fastpay ile ödeyen kullanıcılara fatura tutarının %10 ‘luk kısmı iade edilmekte olup kullanıcı bazında aylık 10 TL ile sınırlıdır. İade tutarları fatura ödemesi takip eden 1 hafta içerisinde fastpay cüzdanlarına aktarılmaktadır. Kampanya süresi boyunca kazanabileceğiniz iade tutarı 50 TL ile sınırlıdır.

Yapılması gereken ise fastpay uygulamasına herhangi bir kredi kartı eklemek yada Denizbank ‘ da bir vadesiz hesabını bağlamak olacaktır. Bağlanan ödeme yöntemi ile yapılacak Sepaş Enerji elektrik fatura ödemeleri kapsamında 1 ay içerisinde kredi kartları ile 10 adet fatura fastpay hesapları içinde 10 adet olmak üzere 20 fatura ile sınırlıdır.

Fastpay AKEDAŞ Elektrik Kampanyası 50 TL ‘ye Varan İade

Fastpay ile AKEDAŞ Elektrik faturası ödeme kampanyası bitiş tarihi 31.12.2019 olup AKEDAŞ faturasını Fastpay ile ödeyen kullanıcılara fatura tutarının %10 ‘luk kısmı iade edilmekte olup kullanıcı bazında aylık 10 TL ile sınırlıdır. İade tutarları fatura ödemesi takip eden 1 hafta içerisinde fastpay cüzdanlarına aktarılmaktadır. Kampanya süresi boyunca kazanabileceğiniz iade tutarı 50 TL ile sınırlıdır.

Yapılması gereken ise fastpay uygulamasına herhangi bir kredi kartı eklemek yada Denizbank ‘ da bir vadesiz hesabını bağlamak olacaktır. Bağlanan ödeme yöntemi ile yapılacak olan Akedaş Elektrik ödemeleri kapsamında 1 ay içerisinde kredi kartları ile 10 adet fatura fastpay hesapları içinde 10 adet olmak üzere 20 fatura ile sınırlıdır.

BUNUNLA İLGİLİ:  Batman v Superman ilk hafta ne kadar izlendi?

Fastpay MEPAŞ Elektrik Kampanyası 50 TL ‘ye Varan İade

Fastpay ile MEPAŞ Elektrik fatura ödeme kampanyası bitiş tarihi 31.12.2019 olup MEPAŞ Elektrik faturasını Fastpay ile ödeyen kullanıcılara fatura tutarının %10 ‘luk kısmı iade edilmekte olup kullanıcı bazında aylık 10 TL ile sınırlıdır. İade tutarları fatura ödemesi takip eden 1 hafta içerisinde fastpay cüzdanlarına aktarılmaktadır. Kampanya süresi boyunca kazanabileceğiniz iade tutarı 50 TL ile sınırlıdır.

Yapılması gereken ise fastpay uygulamasına herhangi bir kredi kartı eklemek yada Denizbank ‘ da bir vadesiz hesabını bağlamak olacaktır. Bağlanan ödeme yöntemi ile yapılacak olan Mepaş Elektrik ödemeleri kapsamında 1 ay içerisinde kredi kartları ile 10 adet fatura fastpay hesapları içinde 10 adet olmak üzere 20 fatura ile sınırlıdır.

Fastpay ARAS Epsaş Elektrik Kampanyası 50 TL ‘ye Varan İade

Fastpay ile ARAS Epsaş Elektrik fatura ödeme kampanyası bitiş tarihi 31.12.2019 olup ARAS Epsaş Elektrik faturasını Fastpay ile ödeyen kullanıcılara fatura tutarının %10 ‘luk kısmı iade edilmekte olup kullanıcı bazında aylık 10 TL ile sınırlıdır. İade tutarları fatura ödemesi takip eden 1 hafta içerisinde fastpay cüzdanlarına aktarılmaktadır. Kampanya süresi boyunca kazanabileceğiniz iade tutarı 50 TL ile sınırlıdır.

Yapılması gereken ise fastpay uygulamasına herhangi bir kredi kartı eklemek yada Denizbank ‘ da bir vadesiz hesabını bağlamak olacaktır. Bağlanan ödeme yöntemi ile yapılacak olan Aras Epsaş Elektrik ödemeleri kapsamında 1 ay içerisinde kredi kartları ile 10 adet fatura fastpay hesapları içinde 10 adet olmak üzere 20 fatura ile sınırlıdır.

Fastpay Fatura İndirimi Soru Cevaplar

  • Fastpay kampanya detayları sadece Elektrik faturaları için mi? Fastpay uygulaması bir çok ödeme işlemi sonrasında tüketicilere iadeler sağlamakta olup internet makalemizdeki linklerden faydalanabilir siniz.
  • Fastpay A101 kampanyası devam ediyor mu? Evet Fastpay ile A101 arasındaki kampanyada 10 TL ilk  alışverişe iade sağlarken Denizbank A101 müşterilerine ek olarak Faizsiz kredi imkanı sunmaktadır.
  • Fastpay Elektrik fatura kampanyası ne zamana kadar devam edecek? Fastpay fatura ödeme kampanyasında bazı elektrik firmaları için 31.12.2019 bazıları için 29.02.2020 tarihine kadar devam etmektedir.
  • Fastpay fatura indirimi farklı firmalar dahil olacak mı? Fastpay uygulaması için bir çok kurum ile görüşülmekte olup ekleme yapılması durumunda eklemeler yapılacaktır.
  • Fastpay Elektrik indirim tutarları üst sınır nedir? Bir çok kurumda 50 TL ile sınırlıdır.
  • Fastpay çekiliş yaparak ekstra kampanyalar yapıyor mu? Fastpay uygulaması kapsamında yapılan iadeler işlem yapan tüm kullanıcılardan şartları sağlayanlar için geçerlidir.
About Author

Finansçı

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir