17 February 2024

Email

info@kucukpara.com

Kredi Kartları

Kredi Kartı ile yapılan peşin alışverişi faizsiz nasıl taksitle ödeyebilirim?

Kredi Kartı ile yapılan peşin alışverişi faizsiz nasıl taksitle ödeyebilirim?

Kredi kartınız ile yapmış olduğunuz tek çekim işlemi Bankadan faiz ödemeden nasıl taksitle ödeyebilir siniz?

Kredi Kartı ile yapılan taksitli alışverişlerde firmalar vade farkı koyarak tüketiciden tahsilat yapabiliyor. Bizlerde mecbur kalarak peşin alışveriş yani tek çekim yaptırabiliyoruz. Sonrasında Bankalardan yapılan alışverişinizi taksitlendirmek için sms yada çağrı merkezleri tarafından aramalar gelebilir. 

Yapılan alışverişi taksitlendirmek için verilen faiz oranları kredi faizlerinden daha yüksek olabilmektedir. Sizlere tek çekim yapmış olduğunuz alışverişi faizsiz 6 taksitte ödeyebileceğiniz bir kampanya ile bilgilendirmek isteriz. Denizbank geçtiğimiz günlerde piyasaya evlenen yada evini yenileyenlere hitap eden bir kampanya sundu.

Kampanya detayında 15.05.2016 tarihine kadar Denizbank Bonus kartıyla yapılan Elektronik, Beyaz Eşya, Mobilya, Müteahhitlik işleri, Tekstil, Mobilya ve Kuyumcu sektöründe yapmış olduğunuz alışverişlere faiz almadan taksit imkanı sunuyor. Kuyum sektöründeki taksit sayısı ile ilgili yasal düzenlemeden dolayı 4 taksit, diğer belirttiğimiz sektörler için faizsiz 6 taksit imkanı sunuyor.

 

Tek çekim kredi kartı harcamasını faiz taksitle ödeyebileceğiniz kampanya detayları;

 • 15 Mart 2016 – 15 Mayıs 2016 tarihleri arasında yapılan  100 TL ve üzeri harcamalarda geçerli olmak üzere yaptığınız peşin alışverişlerde kuyum sektörü hariç 6 taksit imkanı sunuyor, Kuyum sektörü yasal süreç nedeniyle 4 taksit yapabiliyorsunuz,
 • Kampanyadan faydalanabilmek için kart sahibinin banka sisteminde kayıtlı olan telefon numaraları ile EV yazıp 3280’e SMS göndermesi gerekiyor.
 • Sms ile katılım sağlandıktan sonra yapılacak harcamalar kampanya dahilinde değerlendirilecek.
 • Yurt içi ve yurt dışında gerçekleşecek, yukarıda belirtilmiş olan sektör harcamaları geçerli olacak.
 • Kampanya detayında online ve mail order işlemler dahil edilecek. 
 • Üye iş yerlerinde Sektör kodu kampanya detayında belirtilen sektör haricindeki firmalarda taksit yapılmayacak. Kampanya detayında Beyaz eşya, Elektronik, mobilya, yapı malzemeleri, giyim ve kuyum sektör alışverişleri geçerli sayılacak.
 • Nakit çekim işlemi veya puan kullanımı kampanya dahilinde değildir.
 • İşletme, Business, Tarım ve Net kartlar kampanya dahilinde olmayacak.
BUNUNLA İLGİLİ:  Bankaya gitmeden Kredi kartı başvurusu nasıl yapabilirim?

Kampanya ile ilgili detaylı bilgi için ekteki linki kullanabilir siniz.

http://www.bonusdenizbank.com/denizbonus/pages/kampanyalar-bonus-kampanyalar.aspx

 

 

 

Yanlış hesaba para yatırdım paramı nasıl geri alabilirim? yazımızı okumak için tıklayın

https://www.kucukpara.com/banka-hesaplari/vadesiz-hesaplar/yanlis-hesaba-para-yatirdim-parami-nasil-geri-alabilirim/

About Author

Finansçı

8 Comments

 • peşin yapılan alışverişe faizsiz taksit yapan banka sayısı çok fazla değil denizbank bu anlamda çok güzel bir kampanya yapmış. Biz evlenirken firmadan taksitli alışveriş yaparak vade farkını ödemek zorunda kalmıştık. o yüzden tek çekim işlemlerin faizsiz bir şekilde taksitlendirilmesi yeni evlenenler için biçilmiş kaftan olacaktır.

 • Ben Kredi Kartından taksit işine hiç sıcak bakmıyorum varsa limit alacaksın yoksa bakacaksın 🙂

 • yıllık maliyet oranları na göre mevcut faizler hala ülkemizde yüksekdevlet yılda yüzde 6-7 gibi oranlarla maaşlara zam verirken kredi faizlerinin yıllık bileşik faizi hala yüzde yirmi civarlarında buda ülkemizde kredi kartı ödemelerinin hergecen gün eksi yöne baskı yapmaya sebep oluyor.yani insanlarımızın borclanma katsayısı artıyor.

 • ben genelde kredi kartı kullanmıyorum zaten bu konun kredi ile alış veriş yapanları kapsıyor değerli bir bilgiler yer alıyor

 • Taksitmiş,Kredi Kartı ile taksit sınırı imiş Allahım bunlarla uğraşmamak için komple kökğnğ kazımak lazım kredi kartının

 • bu konu faiz ödemek istemeyenler için birebir olmuş faiz bende asla kullanmadım kullanmam ama büyük konuşmamak gerekir

 • Bu bankalara güven olmaz arkadas, kredi kartı alisverisini faizsiz taksitlendirelim derler sonra bunun için bir masraf çıkabilir ekstrede kesin.

 • KRedi kartı ile yapılan alışverişlerde firmanın taksit yapmadığı yada yapamadığı durumlarda bankanın bu alışverişi taksitlendiriyor olması güzel bir durum. Ama kredi kartı alışverişinin taksitlendirme işleminde uyguladıkları faiz oranları hayli yüksek oluyor. Tüketici memnuniyetini ön planda tutarak kredi kartı alışverişlerinin taksitlendirme işlemlerinde uygulanacak faiz oranının düşürülmesi esas olmalıdır.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir