6 February 2024

Email

info@kucukpara.com

Banka Kartları

TJK ücretsiz para yatırma var mı? Tjk e-Bayi mobil Banka masrafları

TJK ücretsiz para yatırma var mı? Tjk e-Bayi mobil Banka masrafları

65.yılını kutlayan Türkiye Jokey Kulübü hesabına Bankalardan para yatırma işleminde ne kadar ücret tahsil edilmektedir?

Türkiye Jokey Kulübü Derneğine ait internet sitesinde 6’lı ganyan, 7’li ganyan, 3’lü ganyan, 4 ‘lü ganyan gibi bir çok işlem yapılabilmekte. 6 lı ganyan için asgari kupon bedeli 2 TL iken, 7’ li ganyanda ise birim fiyat yıl sonuna kadar 10 kuruş olarak devam edecek. Tjk Mobil ödeme seçeneklerinde Bankaların işlem ücretleri konusuna da aşağıda Banka bazında ulaşabilir siniz.

TJK internet sitesinde kupon yapabilmek için öncelikle yapılması gereken işlem para yatırma işlemi olmalıdır. Türkiye Jokey Kulübü Derneği hesabına anlaşmalı Bankalar aracılığı ile para yatırma işlemleri gerçekleştirilebilir. Tjk müşteri hizmetleri telefonu 4445855 olup, tjk üyelik iptali gibi sorunlar için kurum ile iletişime geçebilir siniz.

Türkiye Jokey Kulübü Derneği Anlaşmalı Bankalar listesi

Tjk hesabına para aktarma işlemleri yapılabilmesi için Anlaşmaya varılan Bankalar mevcut olup, internet şubesi,atm, kartsız işlem gibi bir çok seçenek mevcuttur. TJK ile anlaşmalı Bankaları ise şu şekilde sıralayabiliriz.AKBANK, DENİZBANK,FİNANSBANK, YKB, HALKBANK, GARANTİ BANKASI, İŞ BANKASI, ŞEKERBANK, TEB, ICBC TURKEY BANK  ve VAKIFBANK

TJK Mobil e-Bayi para yatırma Akbank işlem ücreti

Akbank tarafından BDDK masraf listesinde Tjk ödemesi olarak ayrıca belirtilmez iken şans oyunları başlığı altında Direkt internetten 0,50- 5,00 TL arasında, Direkt mobilden 0,50 – 2,00 TL arasında, Atm’ den yapılan işlemlerde 1,25 -2,00 TL arasında ücret tahsil edileceği belirtilmektedir.

Tjk Mobil e-Bayi para yatırma Finansbank işlem ücreti

Finansbank tarafından BDDK’ya bildirilen listede Tjk ödemelerinde işlem başına 0,60 kr tahsilat yapılacağı yönündedir. Hangi işlem kanalı ile yapılacağı konusunda ayrı bilgi verilmemiştir.

Tjk Mobil e-Bayi para yatırma Şekerbank işlem ücreti

Şekerbank tarafından BDDK’ya bildirim yapılan masraf komisyon listesinde Tjk ödemelerinde işlem başına 0,99 kr tahsilat yapılacağı belirtilmekte olup, farklı işlem kanallarından ayrı masraf alınacağına dair bildirim yapılmamıştır.

BUNUNLA İLGİLİ:  Galatasaray 1 puanı zor kurtardı,Trabzonspor affetmedi

Tjk Mobil e-Bayi para yatırma Garanti Bankası işlem ücreti

Garanti Bankası tarafından açıklanan masraf komisyon listelerinde Garantione aracılığı ile yapılan işlemlerde 0,75 TL, İnternet, atm, cepşube, alogaranti ve cepbank aracılığı ile yapılan işlemlerde 0,75 TL ile 2,00 TL arasında kurum bazında değişebilecek masraf tahsilatı yapılacağı belirtilmektedir.

Tjk Mobil e-Bayi para yatırma Halk Bank işlem ücreti

Halk Bankası Tjk ödemeleri için masraf listesinde özel bildirim yapılmaz iken şans oyunları başlığı altında azami 10,00 TL tahsil edileceği fakat kurum bazında değişeceği belirtilmektedir.

Tjk Mobil e-Bayi para yatırma İş Bankası işlem ücreti

İş Bankası tarafından BDDK’ ya bildirilen masraf listesinde şans oyunları başlığı altında azami 5,00 TL tahsil edileceği belirtilmekte olup kurum bazında değişeceği belirtilmektedir.

Tjk Mobil e-Bayi para yatırma Ykb işlem ücreti

Yapıkredi Bankası tarafından bildirim yapılan masraf listesinde şans oyunları başlığı altında 0,63 TL ile 3,50 TL arasında tahsilat yapılacağı belirtilmekte olup kurum bazında değişebileceği belirtilmektedir.

Tjk e-Bayi Mobil para yatırma ICBC Turkey Bank işlem ücreti

ICBC Turkey Bank tarafından BDDK’ya bildirilen ücret komisyon listesinde şans oyunları başlığı altında alınacak komisyon tutarı 1,00 TL olarak belirtilmektedir.

Tjk e-Bayi Mobil para yatırma Teb işlem ücreti

Türkiye Ekonomi Bankası tarafından Tjk ödemelerinde tüketiciden alınacak masraf tutarı BDDK’ ya bildirilen listede 0,50 TL olarak belirtilmektedir.

Tjk e-Bayi Mobil para yatırma Denizbank işlem ücreti

Denizbank tarafından BDDK’ya bildirilen ücret komisyon listesinde şans oyunları olarak özel masraf belirtilmez iken fatura ödemeleri başlığı altında 0,50 TL ile 5,00 TL arasında tahsilat yapılacağı ve kurum bazında değişkenlik göstereceği belirtilmektedir.

Tjk e-Bayi Mobil para yatırma Vakıflar Bankası işlem ücreti

Vakıflar Bankası tarafından BDDK’ ya iletilen masraf listesinde şans oyunları yada tjk mobil ödemeleri olarak tutar belirtilmezken sadece Turkcell fatura ödemesi olarak 1,00 TL olarak belirtilmektedir.

BUNUNLA İLGİLİ:  İş Bankası Dijital Kumbara Garanti Bankası Akıllı Kumbara Nasıl Açılır?

Bankalar bu tarz şans oyunları yapılabilen sitelere para yatırma işlemlerine aracılık etmekte olup yazımızda 29.10.2016 tarihinde Bddk masraf komisyon listesinde belirtilmiş oranlar ile hazırlanmıştır. Banka tarafından BDDK’ya bildirim yapılmak suretiyle değişiklik hakkında sahiptir.

Bilyoner para yatırma işlemlerinde masraf almayan Banka var mı? yazımızı okumak için tıklayın.

Bilyoner para yatırma masrafları

About Author

Finansçı

2 Comments

  • Altılı ganyan ikramiye ödemeleri yani tjk para çekme işlemleri de para yatırma işlemleri gibi kolaydır umarım. Sorun yaşanması durumunda Tjk müşteri hizmetleri telefonu aracılığı ile sorunları giderebilir siniz umarım.

  • Bu fikri maliyetler yüzünden her zaman beğenmedim.

    Ama daha azını denemiyor. Movable-type ‘i yaklaşık bir yıldır çok sayıda web sitesinde kullanıyorum
    ve başka bir platforma geçiş konusunda endişeli .

  • TJK ucretsiz para yatırma olmasa kimse muhtemelen kullanmayacaktir.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir