1 March 2024

Email

info@kucukpara.com

Banka Kartları

Usta Dönerci Fastpay Ödemesine 10 TL İade Kampanyası

Usta Dönerci Fastpay Ödemesine 10 TL İade Kampanyası

Son dönemde adını sıkça duyduğumuz dijital ödeme uygulaması fastpay yine tüketiciye yeni bir indirim sunuyor. Sırasıyla A101, elektrik fatura ödemeleri, İstanbulkart ve Kentkart yüklemeleri, Köfteci Yusuf, Sbarro, Popeyes, Rossman, Colins, Civil, Kahve Dünyası, Arbys, Usta Dönerci gibi bir çok firmada tüketiciye aktarılan iadeler ile ağını geliştiren bir uygulamadan bahsediyoruz. Denizbank avantajı ile yoluna hızla devam ediyor diyebiliriz.

Özellikle 2020 yılında sundukları yeni kampanyalar, marketler ve restoran ağıyla bir çok kurumsal firma ile beraber Tab Gıda firmalarından Usta Dönerci ‘de bu zincire dahil oldu. Usta Dönerci restoran ağında bir çok kafe restoran ile beraber fastpay ağına katıldı ve temassız ödeme ağında yeni bir hava yarattı desek yanlış olmaz sanırım. Bu şekilde büyük bir gruba ait tüm firmaların süreç içerisinde yer alıyor olması tüketici için güzel bir hareket olarak değerlendirilebilir.

Usta Dönerci Fastpay İade Kampanyası Nedir?

Bu yıl içerisinde sokağa çıkma yasaklarının devreye alınması, kafe restoranların kapanması gibi olumsuz durumlar yaşansa da bu kampanyaları değerlendirmek tüketiciye kalıyor. Kredi kartına, yada pos makinelerine temas etmeden QR kod ile temassız ödeme kolaylığına erişebilirsiniz. Sadece restoranlardan yapılan ödemeler ile sınırlı olup şu dönemde kafe restoranlar kapalı olduğundan belki fayda sağlayamayabilir siniz. Yasaklar sona erdiğinde kampanya süresi dolmadan fayda sağlayabilir siniz.

Kampanyada iletilen en önemli detay ise Tab Gıda altında yer alan Burger King®, Popeyes®, Usta Dönerci®, Arby’s® ve Sbarro firmalarından bir tanesinden yapılacak alışveriş sonrası 10 TL iade alabilir siniz. Bu firmalardan herhangi birinden fastpay ile yapılacak ilk alışveriş sonrasında 10 TL bir hafta içerisinde fastpay hesabınıza iade edilir. Kampanya yukarıda belirttiğimiz firmaların sadece birinden faydalanma hakkına sahiptir.

BUNUNLA İLGİLİ:  Kredim için alınan ipotek fek ücretini iade alabilir miyim?

Fastpay İle Usta Dönerci ‘de 10 TL İade Nasıl Alınır?

Öncelikle fastpay uygulamasını Google Play yada Apple Store ‘dan indirmeniz gerekmektedir. Gerekli kullanıcı bilgilerini girdikten sonra herhangi bir Bankaya ait kredi kartını sisteme eklemeniz gerekiyor. Sonrasında hızlı işlemler menüsünde Öde/Yükle sekmesini tıklayın. Çıkan bölümden QR kod işaretli işyeri ödemesi yap sekmesi tıklanır. İşlemler bu kadar basit olup ödemeyi yapacağınız personeli işlemden önce fastpay ile yapacağınızı söylemeyi unutmayın.

Bu işlemi yaptığınızda bir QR kod sayfası açılacaktır. Usta Dönerci çalışanlarına bu kodu gösterdiğiniz de ödeme işlemini gerçekleştirmiş olacaksınız. Sonrasında başka bir şey yapmanıza gerek yok. Artık uygulamayı indirip fastpay ailesine katıldığınıza göre diğer kampanyalardan faydalanmaya devam edebilirsiniz. Fastpay ailesine katılan market kampanyalarına ait detaylara ulaşmak için ekteki makalelerimize göz atabilirsiniz.

Usta Dönerci ‘de Hangi Durumlarda Fastpay İadesi Geçerli Değil?

Fastpay internet sitesinde paket servislerde geçerli olmadığı iletilmektedir. Ayrıca Burger King, Popeyes®, Usta Dönerci®, Arby’s® yada Sbarro firmalarından herhangi birinden 10 TL iade almış iseniz Usta Dönerci kampanyasından fayda sağlayamazsınız. Buda Tab gruba ait firmaların sadece bir tanesinden 10 TL kazanabilir siniz demek. 3 ay içerisinde kullanılmayan hediye tutarları fastpay tarafından iade alınabilir. O yüzden kazandığınız bakiyeleri 3 ay dolmadan kullanmayı unutmayın.

Usta Dönerci 10 TL İade Kampanyası Ne Zamana Kadar Geçerli?

Usta Dönerci ile Fastpay arasında gerçekleştirilen kampanya 31.12.2020 tarihine kadar geçerli olup yapılacak ilk ödeme işlemi için geçerlidir. Kampanyadan tüm fastpay kullanıcıları fayda sağlayabilir. Fastpay Kampanya şartlarını değiştirme hakkına sahip olup kim bilir belki yasaklardan dolayı sürede uzayabilir. Kampanya sona ermeden bu iade kampanyasından faydalanabilir siniz. Harcama tutarı ile ilgili sınırlama belirtilmemiş olup 1 TL harcayarak 10 TL iade kazanabilir siniz.

BUNUNLA İLGİLİ:  Ocak 2021 Kira Artışı Ne Kadar?

Fastpay QR Kod İle Ödeme Nasıl Yapılır?

QR kod ile ödeme yapmak için farklı bir işlem yapmanıza gerek yok. Biraz önce belirttiğimiz sekmeleri kullanarak otomatik QR kod oluşturulmasını sağlayabilirsiniz. QR kod 1 dakika geçerli olup o anda kullanmazsanız hemen ardından yeni bir QR kod oluşturulur. Ödemenizi yaptığınız zaman uygulamayı kapatabilirsiniz. Yapmamanız durumunda da belirli bir süre sonunda uygulama kendini otomatik olarak kapatmaktadır.

Ödemenizi yaparken seçili olan Kredi kartınızdan yada hesabınıza tanımlı fastpay vadesiz bakiye hesabından ödeme yapabilirsiniz. QR kod ile ödeme işleminden önce telefonunuzda otomatik döndürme fonksiyonunu açmayı unutmayın. Vadesiz hesap ile ödeme yapabilmek için Denizbank ‘da hesabınız bulunması gerekmektedir. Fakat kredi kartları ile yapılan ödeme işlemlerinizde hangi Banka kartınız tanımlı ise onunla ödeme yapabilir siniz.

Fastpay ve Usta Dönerci ‘den iş birliği ile Usta Dönerci ‘de QR ‘la ödemeye 10 TL hediye, Fastpay & Usta Dönerci kampanyası QR ile ilk ödemeye 10 TL iade fırsatını kaçırmayın. Büyük harcamalar yapmadan Fastpay uygulaması ile bir çok kampanyadan yapacağınız alışverişler ile fayda sağlayabilir siniz.

usta donerci,fastpay,kampanya

About Author

Finansçı

10 Comments

  • BUTUN MARKALAR Fastpay KULLANIYOR

  • Mobil ödeme sistemi hayat kolaylaştırıyor üstelik pek çok kampanyası ile biz tüketicilerin cebine yarar sağlıyor kullanmakta fayda olduğunu düşünüyorum

  • FastpayI BUTUN MARKALAR KULLANIYOR

  • HRıka bılgıler teknolojı hayatı kolaylastırıyor.

  • Yapılan alışverişlerde iade alabilme konusu çok avantajlı daha çok markada ve işbirliğinde görürüz inşallah

  • Fastpay uygulamasını ve yaptığı yenilikleri ilgiyle takip ediyorum her kampanyadan yararlanmaya çalışıyorum

  • Fastpay ın bir çok firmada kullanılabilir olması güzel

  • Umarım daha da fazla markayla işbirliği yaparlar.

  • Bu pandemi zamanında kolaylık sağlıyor. Yaygınlaşması lazım bu uygulamanın.

  • Fastpay artık bütün markalar kullanılıyor ve usta dönerci yede hoşgeldin bu zincire kampanyaya

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir