Western Union ile para nasıl gönderilir?

Western Union Nedir? sorusu ile başlamak gerekirse, (WU) Western Union online tüm dünyada geçerliliği olan bir para gönderme ve alma yöntemidir. Western Union ile para nasıl gönderilir? Western Union para çekme işlemi nasıl yapılır? Western Union ücretleri, Western Union anlaşmalı bankalar hangileri? Western Union kaç gün içinde çekilmeli ? gibi konularda bilgi vermeye çalışacağız.

Western Union işlemi nasıl yapılır? Western Union anlaşmalı Bankalar

Western union işlemi yapabilmek için sadece Nüfus cüzdanı yada Pasaport’ unuz olması yeterli. Adım adım anlatmak gerekirse öncelikle Türkiye’de işlem yapabileceğiniz Western Union anlaşmalı bankalar, Akbank, Albaraka, AnadoluBank, BurganBank, FibaBanka, Qnb Finansbank, Garanti, İngBank, ŞekerBank, Teb, İşBankası, TürkiyeFinans, YapıKredi, ZiraatBankası, Bpn Ödeme kuruluşu ve Ptt şubelerinden birinde olmanız gerekiyor.

Western Union Para Göndermek istiyorsanız, Western union para gönderme formu ‘nu doldurmanız gerekiyor.Burada ihtiyacınız olan alıcı bilgileri; Adı Soyadı, hangi Ülke’ ye göndermek istediğiniz ve ne kadar göndereceğiniz. Western Union form üzerinde ekstra ikamet adresiniz, telefon numaranız gibi bilgiler talep ediliyor bazen hatalı vs durumlar olma ihtimaline karşın. Sistem girişi öncesi size ödeyeceğiniz Western union komisyon tutarını iletir. Alıcı bilgileri doldurduktan sonra Banka personeli sistem girişini yaparak alıcının parayı alabileceği Mtcn numarasını oluşturur. 

Banka personelinin size ileteceği MTCN numarasını alıcıya bildirmeniz gerekmektedir. En kısa süreli transfer işlemlerinden birisi olup ülkemizde Bankalar’da, turizm bölgelerinde ofislerde işlem yapılmakta olup Dünya’da benzinci, market vs bir çok yerden işlem yapılabilmektedir. Western Union aynı kişiye kaç kez para gönderilir?diye merak edenler olabilir. Evet aynı alıcı adına bir kaç adet gönderim işlemi yaparak parça parça çekme ihtimaliniz olabilir.

Bankada hesabınız varsa bu işlemleri hesabınızdan transfer yaparak da gerçekleştirebilir siniz. Bazı Bankaların internet sitelerinde bu menü olup şubeye gitmeden de Western union işlemini yapabilirsiniz. Peki hangi Bankaların internet sitelerinden Western Union işlemi yapılabilir? Western Union İş Bankası, Akbank Western Union, Western Union Garanti Bankası, Western Union Yapı Kredi Bankası internet bankacılıklarından işlemlerinizi yapabilir siniz.

Western Union Para Almak istiyorsanız, bu seferde para alma formunu doldurmanız gerekiyor.Fakat burada ekstradan size gönderen kişinin ilettiği western union para gönderme formu örneği üzerinde yer alan MTCN numarasını ve adınıza gelen tutarı da ibraz ediyor olmanız lazım. Yine adres, telefon gibi iletişim bilgileri Banka yetkilisi tarafından western union para çekme formu üzerine doldurmanız gerekecek. Western union kaçta açılıyor? Bankalar için mesai saatleri içerisinde, ofisler de 24 saat açık olabilmektedir.

Banka yetkilisine ekstra Nüfus Cüzdanınızı yada pasaportunuzu ibraz ederek adınıza gelen parayı alabilirsiniz. Bankada hesabınız varsa gelen paranın direk hesabınıza aktarımını sağlayabilir siniz. Bazı Bankaların sitelerinde bu menü olup şubeye gitmeden de internet bankacılığı ile western union işleminde yer alan alıcı bilgilerini ilgili alanlara doldurarak parayı hesabınıza aktarabilir siniz.

Western union para gönderim ve para çekme işlemlerinde Ad Soyad bilgisi çok önemlidir. Banka personeli MTCN numarasının yanında alıcı bilgilerinin de tam olmasını beklemektedir. Bir şekilde bu MTCN numarasını öğrenerek çok az farklılık olan bir isimle parayı çekmek için dolandırıcılık işlemleri yapılabilmektedir. Yabancı kişilere yapılan ödemelerde gönderen yada alıcı kişinin isimlerini harf harf doğru yazmak gerekebilir.

Western Union Test Sorusu Nedir? Nasıl Kullanılır?

Western union işlemlerinde alıcı isim benzerliğinden dolayı sorunlarda yaşanabiliyor. MTCN numarasını olmadık bir yerde paylaşım yapmanız durumunda isim benzerliği olan birinin parayı çekme ihtimalini sıfırlamak için kullanılan bir yöntemdir. Alıcının bileceği bir anahtar soruyu gönderim yaparken yetkili kişiye iletmeniz durumunda işlem detayına bu test sorusunu ekleyerek ödeme için bu sorunun cevabı alınmadan ödeme yapılmaz.

Western Union Kaç Gün İçinde Çekilmeli?

Western union ile gelen para kaç gün içinde çekilmeli? diye sorabilir siniz. Sistem 45 gün içerisinde çekilmeyen paraları göndericinin talimatına istinaden iade eder. Western union iade olursa komisyon ne olur? İade işlemlerinde sadece gönderim tutarı iade edilmekte olup ödenen masraf iade edilmez. Western union kaç günde gelir? Ertesi gün valörlü gönderilmedi ise, gönderim sonrası 15 dakika içerisinde para karşı tarafa ulaşır. Western union kaç haneli? Mtcn numarası 10 haneli olup hepsinin ibrazı zorunludur.

Bazı tüketiciler işlem yapmadan önce para geldi mi teyit etmek isteyebilir, Western union transfer takip etmek için resmi internet sitesine giriş yaparak western union takip adımlarını takip ederek ilgili tutarın gelip gelmediğini kontrol edebilir siniz. Yaşanabilecek olumsuz durumlarda internet sitesinde belirtilen western union telefon numarası olarak belirtilen +90 212 375 57 50 nolu telefondan ulaşım sağlayabilir siniz.

Bazı ülkeler Western union yasaklı ülkeleri olup gönderimine izin verilmemektedir.Dünya’ da 500 bine yakın acentası bulunmakta olup herkes tarafından tercih edilen bir yöntemdir. Western Union ile gönderimi yapılan tutarları Ülke dışına çıktığınızda farklı Ülkeden western union çekebilir miyim? Hayır, gönderim ülkesi Türkiye ise bu bedeli sadece Türkiye’ de çekebilir siniz. Farklı ülkeden çekmek istiyorsanız işleminizi iptal ederek yeniden işlem yapılması gerekmektedir.

Western Union işlem adetlerine bakıldığında en çok turizm bölgelerimizde ve 3 büyükşehir İstanbul, Ankara ve İzmir ön plana çıkmaktadır. Acenta sayılarından bahsetmek gerekir ise Western union İstanbul acentaları 3.274 adet, Western union Ankara acentaları 1.064 adet, Western union İzmir acentaları 733 adet olarak belirtilmektedir. Türkiye ‘de toplamda 10.400 üzerinde acenta mevcut olup size yakın olanı internet sitesinden yararlanarak bulabilir siniz.

Çok hızlı transfer yapılabilmesine rağmen masraf indirimi sağlamak için ertesi gün valör ile işlemler de yapılabilmektedir. Henüz her ülke için bu uygulama geçerli olmamasına rağmen Azerbaycan, Gürcistan, Kazakistan, Kırgızistan, Özbekistan, Tacikistan, Ukrayna, Belarus, Türkmenistan ve Moldova ‘ya ertesi gün işlemleri yapılabilmektedir. 12 saat içinde ilgili tutarın ödemesini karşı taraf alabilir. Masrafları ise 100 dolara kadar 3 usd, 100-200 dolar arası 4 usd , 200-300 dolar arası 7 usd gibi bir masraf uygulaması var.

Western Union para gönderme iptali nasıl yapılır?

Western Union para gönderme işlemlerinde karşı taraf yani alıcı kişinin parayı çekememesi halinde, western union işlem iptali gerekebilir. Bu durumlarda işlem yaptığınız aracı kuruma yada Bankaya işlemin iptal edilmesi konusunda talimat yazmanız yeterli olacaktır. Fakat bu işlem sonrasında gönderim ücreti olarak ödeyeceğiniz masrafın iadesi gerçekleştirilmez.

Ertesi gün valörlü olmayan yani gönderim yaptığınız anda karşı tarafa geçmesini istiyorsanız eğer western union para gönderme ücreti olarak standart ödeyeceğiniz masraflar aşağıdaki şekildedir. Bunun yanı sıra dakikalar içerisinde karşı taraftan para çekme yapılacak işlemlerde Ülke bazında masraf farklılıkları mevcut olup bu tabloda belirtilen western union komisyon tutarları standart masraf tutarlarıdır.

western union ucretleri, western uniyon komisyon

Western Union Dolar İşlem masrafları (Western Union Komisyon Ücretleri)

Bankaların Western Union komisyon ücretlerinden bahsetmek gerekir ise, Akbank Western Union Ücretleri, Western Union PTT Ücretleri, Western Union Garanti Bankası ücretleri, Western Union İş Bankası ücretleri, Western Union Yapı Kredi Bankası ücretleri, Ziraat Bankası Western Union ücretleri, Western union para gönderme ücretleri PTT gibi bir çok banka aşağıda belirttiğimiz masraf tutarlarını kullanmaktadır.

0-100 arası 15 usd

100-200 arası 20 usd

200-300 arası 30 usd

300-400 arası 35 usd

1000-1500 arası 75 usd

Western Union Euro İşlem masrafları (Western Union Komisyon Ücretleri)

0-100 arası 10 euro

100-200 arası 20 euro

200-300 arası 30 euro

400-500 arası 45 euro

1000-1500 arası 80 euro

Yurtdışına para gönderme en ucuz yöntemlerden olan Western Union masraflarından kısaca belirtmeye çalışalım. Western Union komisyon ücretleri her bankada aynı tutarda tahsil edilmekte olup, western union komisyon tutarını düşürmek adına diğer yöntemler ertesi gün işlemi yada indirim uygulanan Ülkelere yapılan işlemlerde western union masraf ödemesi daha az tahsil edilmektedir.

Western Union İsim Düzeltme Değiştirme Nasıl Yapılır?

Biraz önce de belirttiğimiz gibi Western union işlemlerinde alıcı adı soyadı bilgisi büyük önem arz etmektedir. İşlem gönderimlerinde Ad yerine soyadı, soyadı yerine adı yazıldığında dahi ödeme konusunda sorun yaşayabilir siniz. Bu durumlarda gönderici ad soyad bilgisini düzelttirmek zorundadır. Western union alıcı isim hatalı olması durumunda işlemi yaptığınıza acentaya talimat vererek Ad Soyad bilgisini güncelleme yaptırmanız gerekir.

0 212 375 57 50 Western Union Müşteri Hizmetleri Numarası aracılığı ile tereddüt edilen durumlarda bilgi alabilir siniz. Western Union anlaşmalı Bankalar ve PTT ile yaşanabilecek olumsuz durumlarda bu numarayı kullanabilir siniz. İnternet bankacılığı ve şube işlemlerinin yanı sıra Western Union Atm para çekme işlemleri ile kendi başınıza sıra beklemeden atm’ ler ile western union para gönderme yada para çekme işlemlerini gerçekleştirebilir siniz.

Bu bilgiler ışığında belirttiğimiz bankalar dan Western Union işlemlerini tereddüt etmeden gerçekleştirebilirsiniz. Western Union para gönderme yada para çekme işlemlerine alternatif olarak Moneygram ile de transfer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Halkımız tarafından sıkça tercih edilen ptt yurtdışı para gönderme ücretleri western union işlemlerine göre çok daha fazla yüksek olduğu için ufak tutarlı gönderimler için western union maddi olarak avantaj sunmaktadır.

western union para yatırma formu

Western Union Para Gönderme Formu Örneği

western union para yollama formu

Western Union Para Çekme

 

 

293 Yorumlar

 1. MİRZA 10 Mart 2016
 2. NUMAN 20 Haziran 2016
 3. Hale 14 Temmuz 2016
 4. salih 18 Ağustos 2016
  • Finansçı 18 Ağustos 2016
 5. emre 6 Eylül 2016
  • Finansçı 6 Eylül 2016
   • Murat 15 Ekim 2017
    • Finansçı 15 Ekim 2017
     • Gülten 28 Aralık 2017
     • Gül 30 Aralık 2017
      • Finansçı 31 Aralık 2017
 6. Yaren 6 Eylül 2016
  • Finansçı 6 Eylül 2016
   • Yunus 14 Ağustos 2017
    • Gülten 28 Aralık 2017
 7. Bülent emer 6 Eylül 2016
  • Finansçı 6 Eylül 2016
 8. Remzi 9 Eylül 2016
  • Finansçı 9 Eylül 2016
 9. Remzi 9 Eylül 2016
  • Finansçı 9 Eylül 2016
 10. refik 17 Eylül 2016
  • Finansçı 18 Eylül 2016
 11. Bülent 19 Eylül 2016
  • Finansçı 20 Eylül 2016
 12. Pınar 27 Eylül 2016
  • Finansçı 27 Eylül 2016
 13. Misha 29 Eylül 2016
  • Finansçı 29 Eylül 2016
 14. can orhon 29 Eylül 2016
  • Finansçı 29 Eylül 2016
 15. mete 3 Ekim 2016
  • Finansçı 3 Ekim 2016
 16. Mn 3 Ekim 2016
  • Finansçı 3 Ekim 2016
 17. Oğuz 8 Ekim 2016
  • Finansçı 8 Ekim 2016
 18. Ufuk 12 Ekim 2016
  • Finansçı 12 Ekim 2016
 19. Jimmy 14 Ekim 2016
  • Finansçı 14 Ekim 2016
   • sebile 7 Nisan 2019
    • Finansçı 26 Haziran 2019
     • ridvan 7 Temmuz 2019
 20. Lale 14 Ekim 2016
  • Finansçı 14 Ekim 2016
 21. Jale 20 Ekim 2016
  • Finansçı 20 Ekim 2016
   • sebile 7 Nisan 2019
    • Finansçı 9 Nisan 2019
 22. Haider 26 Ekim 2016
  • Finansçı 26 Ekim 2016
   • Osm 30 Ekim 2016
    • Finansçı 30 Ekim 2016
 23. Mithat 4 Kasım 2016
  • Finansçı 4 Kasım 2016
 24. Oguzalp 4 Kasım 2016
  • Finansçı 4 Kasım 2016
 25. yabancı 8 Kasım 2016
  • Finansçı 8 Kasım 2016
   • melih 10 Ocak 2017
    • Finansçı 10 Ocak 2017
 26. Mehmet 8 Kasım 2016
  • Finansçı 8 Kasım 2016
 27. bilal 11 Kasım 2016
  • Finansçı 11 Kasım 2016
 28. bulut 15 Kasım 2016
 29. Coco 16 Kasım 2016
 30. kadir 17 Kasım 2016
  • Finansçı 17 Kasım 2016
 31. Sinan 19 Kasım 2016
  • Finansçı 19 Kasım 2016
 32. Bekir 19 Kasım 2016
  • Finansçı 20 Kasım 2016
 33. Sebahattin 21 Kasım 2016
  • Finansçı 21 Kasım 2016
 34. sdfsdfds 22 Kasım 2016
  • Finansçı 22 Kasım 2016
 35. Onur 22 Kasım 2016
  • Finansçı 22 Kasım 2016
 36. MELİH 7 Aralık 2016
 37. Fatma 8 Aralık 2016
  • Finansçı 8 Aralık 2016
 38. Melinda 22 Aralık 2016
 39. Birol 22 Aralık 2016
 40. Emin TOKGÖZ 24 Aralık 2016
  • Finansçı 24 Aralık 2016
 41. Sinan Karakoc 29 Aralık 2016
  • Finansçı 29 Aralık 2016
 42. Seyfi 2 Ocak 2017
 43. Arkın 5 Ocak 2017
 44. hakki 8 Ocak 2017
  • Finansçı 8 Ocak 2017
 45. Naci 13 Ocak 2017
  • Finansçı 13 Ocak 2017
 46. gökhan özen 13 Ocak 2017
  • Finansçı 13 Ocak 2017
 47. Dilan 15 Ocak 2017
  • Finansçı 15 Ocak 2017
 48. Steve 16 Ocak 2017
  • Finansçı 16 Ocak 2017
 49. Hakan 1 Şubat 2017
  • Finansçı 1 Şubat 2017
 50. Kübra 18 Şubat 2017
  • Finansçı 18 Şubat 2017
 51. Tufan 19 Şubat 2017
  • Finansçı 20 Şubat 2017
 52. guluzar 5 Mart 2017
  • Finansçı 5 Mart 2017
 53. Deniz 22 Mart 2017
 54. Deniz 22 Mart 2017
  • Finansçı 22 Mart 2017
 55. hilmi 23 Mart 2017
  • Finansçı 23 Mart 2017
   • hilmi 24 Mart 2017
 56. Turan 24 Mart 2017
 57. Ugur 27 Mart 2017
 58. can taylan berkalp 28 Mart 2017
  • Finansçı 28 Mart 2017
 59. Salih 30 Mart 2017
  • Finansçı 30 Mart 2017
 60. cumhur 2 Nisan 2017
 61. merve 3 Nisan 2017
  • Finansçı 3 Nisan 2017
 62. gürcü 6 Nisan 2017
  • Finansçı 6 Nisan 2017
 63. Mehmet 7 Nisan 2017
  • Finansçı 7 Nisan 2017
 64. Sercan 8 Nisan 2017
 65. Sİbel Gençer 10 Nisan 2017
 66. meriç 15 Nisan 2017
 67. Tuğra 3 Temmuz 2017
  • Finansçı 3 Temmuz 2017
 68. Murat Eren 4 Temmuz 2017
  • Finansçı 5 Temmuz 2017
 69. Destan 13 Temmuz 2017
  • Finansçı 13 Temmuz 2017
 70. Erdem T 13 Temmuz 2017
  • Finansçı 13 Temmuz 2017
   • Erdem T 13 Temmuz 2017
    • Finansçı 14 Temmuz 2017
 71. Mami 17 Temmuz 2017
  • Finansçı 17 Temmuz 2017
 72. Mahmut 20 Temmuz 2017
  • Finansçı 20 Temmuz 2017
 73. Mahmut 20 Temmuz 2017
 74. H.a 25 Temmuz 2017
  • Finansçı 26 Temmuz 2017
 75. Sait 30 Temmuz 2017
  • Finansçı 30 Temmuz 2017
 76. Devlet 11 Ağustos 2017
  • Finansçı 11 Ağustos 2017
 77. Uğur 17 Ağustos 2017
  • Finansçı 19 Ağustos 2017
 78. sinan 18 Ağustos 2017
  • Finansçı 19 Ağustos 2017
 79. Vural 27 Ağustos 2017
 80. Halime 28 Ağustos 2017
  • Finansçı 30 Ağustos 2017
 81. Aras 29 Ağustos 2017
 82. Tamercan 2 Eylül 2017
 83. mert ünal 13 Eylül 2017
  • Finansçı 13 Eylül 2017
 84. Soner 17 Eylül 2017
  • Finansçı 18 Eylül 2017
 85. Fahrettin 20 Eylül 2017
  • Finansçı 20 Eylül 2017
 86. kader 2 Ekim 2017
  • Finansçı 2 Ekim 2017
 87. musa 3 Ekim 2017
 88. Ela ela 3 Ekim 2017
  • Finansçı 4 Ekim 2017
 89. UĞUR 4 Ekim 2017
  • Finansçı 4 Ekim 2017
 90. ali ahmet 8 Ekim 2017
  • Finansçı 14 Ekim 2017
 91. ÇAĞATAY 9 Ekim 2017
  • Finansçı 9 Ekim 2017
 92. Sevinc 26 Ekim 2017
  • Finansçı 26 Ekim 2017
 93. Erkan 2 Kasım 2017
 94. Ceyda 2 Kasım 2017
 95. Zaliha 8 Kasım 2017
 96. ZELİHA 9 Kasım 2017
  • Finansçı 9 Kasım 2017
 97. AYLA 9 Kasım 2017
  • Finansçı 9 Kasım 2017
 98. Giray 9 Kasım 2017
 99. Yusuf 10 Kasım 2017
  • Finansçı 18 Kasım 2017
 100. Ferhat Özçelik 25 Kasım 2017
  • Finansçı 26 Kasım 2017
 101. Ilker 27 Kasım 2017
  • Finansçı 28 Kasım 2017
 102. Osman 13 Aralık 2017
  • Finansçı 13 Aralık 2017
 103. Sinan Yılmaz 3 Ocak 2018
  • Finansçı 5 Ocak 2018
 104. Ugur 18 Ocak 2018
  • Finansçı 19 Ocak 2018
 105. gokhan 19 Ocak 2018
  • Finansçı 19 Ocak 2018
 106. bruce 25 Ocak 2018
 107. Nadirhan 5 Şubat 2018
  • Finansçı 5 Şubat 2018
   • Nadirhan 6 Şubat 2018
    • Finansçı 7 Şubat 2018
     • Nadirhan 7 Şubat 2018
 108. ATA 21 Şubat 2018
  • Finansçı 21 Şubat 2018
 109. Hatice 3 Mart 2018
 110. Emine 3 Mart 2018
  • Finansçı 4 Mart 2018
 111. Deniz 12 Mart 2018
  • Finansçı 12 Mart 2018
 112. Hakkı 10 Mayıs 2018
  • Finansçı 10 Mayıs 2018
 113. ibrahim sönmez 27 Mayıs 2018
  • Finansçı 28 Mayıs 2018
 114. Sercan 27 Mayıs 2018
  • Finansçı 28 Mayıs 2018
 115. Eren Bilici 27 Haziran 2018
  • Finansçı 27 Haziran 2018
 116. Emin 3 Temmuz 2018
  • Finansçı 3 Temmuz 2018
 117. Bülent 25 Temmuz 2018
  • Finansçı 26 Temmuz 2018
 118. Suayip 12 Ağustos 2018
  • Finansçı 12 Ağustos 2018
 119. Kadir Şenel 19 Ağustos 2018
  • Finansçı 20 Ağustos 2018
   • mert 2 Eylül 2018
    • Finansçı 2 Eylül 2018
 120. Yusuf 26 Ağustos 2018
  • Finansçı 26 Ağustos 2018
 121. Gökmen 3 Eylül 2018
  • Finansçı 3 Eylül 2018
 122. Hakan 3 Eylül 2018
  • Finansçı 3 Eylül 2018
 123. Nursan 4 Eylül 2018
 124. Nursan 4 Eylül 2018
  • Finansçı 4 Eylül 2018
 125. mehmet emin aydın 10 Ekim 2018
  • Finansçı 13 Ekim 2018
 126. Sedat 13 Ekim 2018
  • Finansçı 13 Ekim 2018
 127. ali usa 20 Ekim 2018
  • Finansçı 25 Ekim 2018
 128. Mira 29 Ekim 2018
 129. Niliya 31 Ekim 2018
  • Finansçı 1 Kasım 2018
 130. Ebru 8 Kasım 2018
 131. Hasan 13 Kasım 2018
 132. ozgur 14 Kasım 2018
 133. burcu 20 Kasım 2018
  • Finansçı 22 Kasım 2018
 134. Kaan 5 Aralık 2018
 135. Sami 5 Aralık 2018
 136. mahmut 5 Aralık 2018
  • Finansçı 7 Aralık 2018
 137. ahmed 6 Aralık 2018
  • Finansçı 7 Aralık 2018
 138. Kaan 7 Aralık 2018
 139. Nesim ok 7 Aralık 2018
  • Finansçı 7 Aralık 2018
 140. Murat 14 Aralık 2018
  • Finansçı 15 Aralık 2018
 141. Melih Degirmenci 20 Aralık 2018
  • Finansçı 21 Aralık 2018
 142. Tufan 27 Aralık 2018
 143. Baran 28 Aralık 2018
 144. Serhat 29 Aralık 2018
  • Finansçı 31 Aralık 2018
 145. Sümerye 10 Mart 2019
  • Finansçı 11 Mart 2019
   • Sümerye 11 Mart 2019
    • Finansçı 13 Mart 2019
 146. Mutlu 30 Mart 2019
 147. Yusuf 12 Haziran 2019
 148. Kuty 13 Haziran 2019
  • Finansçı 13 Haziran 2019
 149. Kuty 16 Haziran 2019
  • Finansçı 22 Haziran 2019
 150. ridvan 7 Temmuz 2019
  • Finansçı 7 Temmuz 2019
 151. tutku 13 Ağustos 2019
  • Finansçı 22 Ağustos 2019
 152. Mira 23 Eylül 2019
  • Finansçı 26 Eylül 2019
 153. emre 27 Ekim 2019
  • Finansçı 30 Ekim 2019

Cevap Ver