11 February 2024

Email

info@kucukpara.com

Banka Kartları

Yolo Fastpay Kampanyası Fastpay İle Öde 20 TL İade

Yolo Fastpay Kampanyası Fastpay İle Öde 20 TL İade

Size yine farklı bir Fastpay kampanyasından bahsedeceğiz bugün. Yiyecek, içecek, ulaşım kartı derken araç kiralama hizmetinde de tüketici için 20 TL iade alabileceğiniz kampanya ile beraberiz. Yolo Fastpay kampanyası kapsamında ödemesini Fastpay ile yapacağını belirten tüketiciye ödeme anında %10 indirim ve bu indirim tutarına ek olarak yolculuk tutarının %10 ‘luk kısmını iade kazanıyorsun. Tabi bu oranlara ait bakiyeler Fastpay tarafından sınırlandırılmıştır.

Bu sefer daha farklı bir sektör bilgisini sizler ile paylaştık. Yolo Kiralama nedir? Yolo araç kiralama hizmeti sunan bir firma olup araca ihtiyacınız olduğunda bir form doldurarak araç talep ediyorsunuz. Daha sonrasında Yolo çağrı merkezinden aranıyorsunuz ve detaylar konuşularak ödeme bilgisi teyit ediliyor. Sonrasında gideceğiniz yere kadar ulaşım imkanı ve sonrasında Fastpay ayrıcalığı ile 20 TL iade kazanma fırsatı. Firma işleyişi için Yolo araç kiralama firması ile iletişime geçebilir siniz.

Yolo Fastpay Kampanyası Detayları Neler?

Fastpay Eylül ayı itibari ile yürürlüğe giren Yolo kampanyası kapsamında araç kiralama hizmeti veren Yolo firması ile Fastpay işbirliğini duyurdu. Bu kampanya kapsamında araç kiralama hizmeti alan tüketici yolo firmasına ait uygulamasına alacağı hizmet ile ilgili bilgi girişi yapıyor. Yolo çağrı merkezinden yetkili personel sizinle iletişime geçerek yolculuk detayı ile ilgili bilgileri netleştiriyor. Ve sonrasında ödemeyi nasıl yapacağını soruyor. Ödeme işlemini fastpay ile yapacağınızı arayan kişiye bildirmeniz gerekmektedir.

Yolo Kampanyası Fastpay 20 TL İadesini Nasıl Alabilirsiniz?

Yolo araç kiralama hizmetini kullanan tüketici ödemesini Fastpay ile yapacağını bildirdikten sonra yapacağınız yolculuğun sonunda ödeme tutarı üzerinden %10 oranında indirim yansıtılmakta olup bu tutar 10 TL ile sınırlandırılmıştır. Bu indirime ek olarak yaptığın ödeme tutarı üzerinden bu sefer Fastpay tarafından fastpay cüzdan hesabına ödeme tutarının %10 ‘luk kısmı iade edilmekte olup bu tutar 10 TL ile sınırlandırılmıştır.

BUNUNLA İLGİLİ:  Yeni Kimlik Kartı alınana kadar Geçici Kimlik Belgesi kullanılabilecek

Tüketici bu üç aylık kampanya süresi içerisinde ay içinde bir kez indirim hakkına sahip olmaktadır. Ödeme rakamları düşük olması durumunda ödediğiniz tutar üzerinden %10 oranında indirim kazanabilir siniz. Kampanya sonunda kazanmış olduğunuz iade TL tutarları 3 ay içinde kullanılmaması halinde Fastpay tarafından iade alınabilmektedir. Henüz bu kampanyadan faydalanmadı iseniz Aralık ayı boyunca Fastpay yolo kampanyasından faydalanabilir siniz.

Fastpay Yolo Kampanyası Ne Zaman Sona Eriyor?

Eylül ayı itibari ile hizmete sunulan Yolo fastpay kampanyası 04.09.2019 ile 31.12.2019 tarihleri arasından yapılan işlemler için geçerlidir. Fastpay kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkına sahip olup erken sonlandırma yada süre sonunda kampanyayı uzatma hakkını elinde bulundurmaktadır. Bir fastpay kullanıcısı Yolo kampanyası kapsamında ay içerisinde kazanabileceği rakam 20 TL ile sınırlandırılmıştır. 31 Aralık 2019 tarihine kadar 20 TL kazanma şansınız devam etmektedir.

Diğer Fastpay Kampanyaları Nelerdir?

Bu anlamda tüketici menfaatine uygun olacak bir çok kampanya ile müşteri tarafından memnuniyet ile karşılanmaktadır. Diğer fastpay kampanyalarının bir kaçından bahsetmek gerekir ise; Fastpay A101 kampanyası, Fastpay İstanbulkart kampanyası, Fastpay Enerjisa kampanyası kapsamında yapılan ödemeye iade kampanyası gibi bir çok kampanyaya katılım sağlayarak Fastpay tarafından iade edilen tutarları kazanma hakkına sahip olabilir siniz.

Fastpay Kampanyaları Soru Cevaplar

Fastpay yıl sonuna kadar süreye sahip bir çok kampanya çıkınca tüketici tarafından da bir çok sorunun cevabı aranmaktadır. Tüketici tarafından yapılan sorgulamalara ait soru cevaplar ekteki gibidir.

  • Fastpay kimin? Fastpay Denizbank çatısı altında yer alan dijital ödeme platformudur.
  • Fastpay Enerjisa kampanyası kapsamında ne kadar iade yapılıyor? Denizbank fastpay elektrik kampanyası kapsamında her fatura tutarı üzerinden %10 iade edilmekte olup 10 TL ile sınırlıdır.
  • Fastpay A101 kampanyası iade rakamı ne kadar? Yapılan ilk ödemenin fastpay ile yapılması durumunda 10 TL iade fastpay hesabına yapılmaktadır.
  • Fastpay ile her kampanyaya katılabilir miyim? Ücreti var Mı? Müşteri özelinde devam eden her kampanyaya katılım tüketici tarafından gerçekleştirilebilmektedir.
  • Fastpay İadesi alabileceğim farklı kampanyalar var mı? Makale içerisinde fastpay hediye kazanabileceğiniz kampanyaların detaylarına ulaşabilir siniz.
BUNUNLA İLGİLİ:  Kenan İmirzalıoğlu nun düğün sürprizi

yolo,fastpay,kampanya,arac kiralama

About Author

Finansçı

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir