8 February 2024

Email

info@kucukpara.com

Banka Kartları

Big Chefs İndirim Kampanyası Fastpay Kullanıcılarına

Big Chefs İndirim Kampanyası Fastpay Kullanıcılarına

Fastpay tarafından maddi değeri yüksek bir kampanya ile daha tekrar bir aradayız. Big Chefs indirim kampanyası Fastpay kullanıcılarına avantaj sağlamaya devam ediyor. Bu kampanyanın farklı olan avantajı iade yapmadan ödeme anında indirim sağlaması. Hesap ne kadar çok tutarsa kazanacağınız indirim rakamı da bir o kadar fazla olacak. Kampanya devam etmekte olup öğle yada akşam yemeklerini Big Chefs ‘de yemeği tercih edenler Fastpay ile daha az ödüyor.

Fastpay tarafından son dönemde çıkan bir çok kampanyada yapılan işlem sonrasında iadelerin fastpay cüzdan hesaplarına aktarıldığını sizlere bir çok makalede paylaşmıştık. Big chefs kampanyalarına daha önce de denk gelmiş olabilirsiniz. vodafone red big chefs kampanya, big chefs kahve menüsü, vodafone red big chefs tatlı kampanyasından faydalanmış olabilir siniz. Big chefs fiyatlar 2019 yılında size biraz pahallı geldi ise big chefs menü fiyatlarını fastpay ile çok daha az miktara ödeyebilir siniz.

Big Chefs İndirim Kampanyası Fastpay Kullanıcılarına Ne Kadar?

Denizbank uygulaması olan Fastpay uygulamasında kullandığınız vadesiz hesap yada kredi kartı bilgisine göre Big chefs ‘de kazanacağınız indirim tutarı değişmektedir. Yukarıda sizler için fastpay nedir? Fastpay hesabına nasıl para yatırılır? Nasıl kredi kartı bağlanır gibi detayları paylaştık. Fastpay uygulamasını kullanmaya başladığını düşünerek big chefs indirimi ne kadar? fastpay big chefs ‘de ne kadar indirim sağlıyor? gibi soruları cevaplamaya çalışacağız.

Fastpay Big chefs ödemelerinde %20 ‘ye kadar indirim sağlayabiliyor ve indirim tutarı ile ilgili bir kısıtlama yok. 500 TL hesap ödeyecek iseniz kasada fastpay ile ödeme anında 400 TL ‘ ye düşüyor. Yani bu hesabı öderken kazancınız 100 TL ‘ye denk geliyor. Yarın tekrar gittiniz yine aynı hesap geldi yine 100 TL indirim kazanıyorsunuz. Maddi olarak tüketiciye büyük avantaj sağlayan bu kampanyadan faydalanabilmek için bazı şartların sağlanması gerekiyor tabi ki.

BUNUNLA İLGİLİ:  Vergi Ssk Ödemelerinde Banka Masraf Tahsil Eder mi?

Fastpay Kullanıcılarına Big Chefs İndirim Oranı Ne Kadar?

Fastpay cüzdanı yani ödemelerinizde kullandığınız vadesiz hesap, Denizbank Bireysel kredi kartı, yada diğer Banka kredi kartlarını fastpay uygulamasında ödeme bilgisi olarak tanımladı iseniz big chefs ‘de ödeme anında kazanabileceğiniz indirim oranı %10 olacaktır. Fastpay cüzdan hesabınızda Denizbank Afili Bonus kredi kartı tanımlı ve bu kartı kullanarak ödeme gerçekleştiriliyor ise indirim oranı %15 olmaktadır. Deniz private kart tanımlı olarak ödeme yapıyor iseniz indirim tutarı %20 olacaktır.

Kısa kısa üzerinden tekrar geçmek gerekir ise Denizbank en avantajlı kartı Deniz private kullanıcılarının fastpay ile yaptıkları ödemede indirim %20, Denizbank segment kartı olan Afili Bonus tanımlı olarak fastpay ile yapılan ödemelerde %15 indirim, Herhangi bir bankanın kredi kartı, Denizbank bireysel kredi kartlarından biri yada Denizbank vadesiz hesabınız tanımlı olarak fastpay ile yapılan ödemelerde ise indirim %10 olarak uygulanmaktadır.

Fastpay Big Chefs Kampanyası Ne Zaman Bitiyor?

2019 yıl başından bu yana devam eden Big chefs indirim kampanyası 31.01.2020 tarihinde sona ermektedir. Kampanya bitimine 2 ay gibi bir süre kalmış olup Denizbank ve Big chefs kampanya şartlarını dilediği zaman değiştirme hakkına sahiptir. Kampanya bitiş tarihi itibari ile tekrar süre uzar mı hep beraber göreceğiz. Big chefs menü fiyatları diğer restoranlara göre bira daha yüksek olsa da kazanacağınız indirim hesabı daha az bir tutara ödemenizde fayda sağlayacaktır.

Fastpay Diğer Kampanyaları Neler?

Makalemizin başında da belirttiğimiz fastpay kullanıcılarına 2019 yılında bir çok kampanya ile iadeler sağladı ve sağlamaya devam ediyor. Market harcamalarında yapılan alışveriş sonrası iade, Kahve dünyasında ödeme sonrası iadeler, ulaşım kart yüklemelerine yükleme sonrası iadeler, özellikle elektrik faturası ödemelerine 50 TL ‘ye varan iadeler ile bir çok güzel kampanya fastpay tarafından tüketiciye ulaştırıldı. Fastpay kampanyalarına paylaşmış olduğumuz makalelerin detayından ulaşabilir siniz.

BUNUNLA İLGİLİ:  Aile Yapısı Araştırması-2016 Aile Hayatımızda Neler İstedik?

big chefs,indirim,kampanya,fastpay

About Author

Finansçı

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir