13 February 2024

Email

info@kucukpara.com

Banka Kartları

İstanbulkart Fastpay Yükleme Sonrası 10 TL İade

İstanbulkart Fastpay Yükleme Sonrası 10 TL İade

Son yıllarda kullanımı hızla artan dijital ödeme uygulaması Fastpay tarafından tüketiciye indirim uygulamaları İstanbulkart ile start aldı. 2018 yıl sonu itibariyle hayata geçen kampanya ile İstanbulkart fastpay yükleme sonrası 10 TL iade süreci hale devam etmektedir. İlk hayata girdiği dönemde tüketiciye 70 TL ‘ye varan iadeler gerçekleştiren uygulama bir yılı aşkın süredir fastpay ile istanbulkart yüklemesi yapan tüketiciye iadeler yapmaya devam ediyor.

Tüketici için büyük rahatlık sağlayan uygulama ile fastpay istanbulkart bakiye sorgulama, istanbul kart yükleme gibi kullanım avantajları sunmaktadır. 1 yılı aşkın süredir devam eden uygulama ile istanbulkart kullanıcıları iade rakamlarını almaya devam ediyor. Şu anda Türkiye ‘nin en çok kullanılan dijital ödeme uygulaması fastpay ile bir çok firmada devam eden kampanyalar ve yeni dahil edilen firmalar ile tüketiciyi yeni sürprizler bekliyor.

Fastpay İle İstanbulkart Yükleme İşlemi Nasıl Yapılır?

Fastpay uygulamasında bu hafta güncelleme yapılarak yeni bir arayüze geçiş yaptı. Çok daha kullanışlı ve görsel olarak şık görünüşlü uygulama ile bir çok işlemi yapmak çok kolay. Google Play Store yorumlarına da dikkat eden yazılım ekibi güzel yenilikler ile bizlerle. Biz bu makalemizde sizler ile Fastpay istanbulkart 10 TL iade nasıl alınır? İstanbulkart fastpay yükleme nasıl yapılır? Fastpay aylık akbil yükleme yapılır mı? sorularını da cevaplamaya çalışacağız.

Fastpay indirme işlemi gerçekleştirildikten sonra öncelikle ana ekrandan cüzdan bölümünden Kart ekleme yapılması gerekmektedir. Bu Denizbank Kredi Kartı yada farklı bir bankanın Kredi Kartını yükleyebilir siniz. Kart numarasını girip isim yazarak yada kartı telefona değdirerek NFC özelliği ile kartı ekleyebilirsiniz. Sonrasında eklediğiniz kartı seçerek dilediğiniz bakiyeyi yazarak yükleme yapabilir siniz. Yükleme sonrası işlem hafızaya alındığından bir sonraki yüklemede ekranda gözükmektedir.

BUNUNLA İLGİLİ:  Finansbank Bireysel satış temsilcisi arıyor

Yeni arayüzde fastpay uygulaması kapanmamakta olup sürekli şifre girme süreci sonlandırılmış. Ekranı açtığınızda cüzdan olarak tanımlanan kredi kartları ve limitleri, yükleme yapılan istanbulkart ve bakiyeleri ekran üzerinde yer alır. Dilediğiniz şekilde kullandığınız kartı yada bakiyesi az olan kartınıza yükleme yapabilir siniz. Denizbank tarafından geliştirmesine ve yeni üye iş yeri kazanımlarına büyük özen gösterilmektedir.

Fastpay İstanbulkart 10 TL İade Nasıl Yapılıyor?

Herhangi bir kartınızı ekleme yaptıktan sonra yapacağınız ilk istanbulkart yükleme işlemi sonrası uygulama tarafından size açılan fastpay cüzdanınıza  TL aktarılır. Sonrasında fastpay tarafından yükleme yapılan bu 10 TL ‘yi isterseniz yine istanbulkart ödemesi olarak yada herhangi bir firmada alışveriş esnasında ödeme yapabilir siniz. Yapılması gereken işlemler çok basit ve kolay aslında. Tereddüt edilen bir durum var ise ufak limitli bir sanal kart yükleme yaparak işlem yapabilir siniz.

İstanbulkart yükleme işleminde telefonunuzda NFC özelliği yok ise istanbulkart yükleme alanına kartınızı dokundurmanız gerekmekte olup kart yüklemesi o anda gerçekleşmektedir. Fakat kartınızda NFC özelliği var ise anında tüm işlemler gerçekleştirilmekte ekstra yükleme noktasında kartınızı göstermenize gerek yoktur. Uygulamanın en güzel özelliği de ekranı açtığınızda hangi istanbulkart bakiyesi ne kadar görebiliyor olmasıdır.

Fastpay İle İstanbulkart Yüklemesi Soru Cevaplar

Tabi istanbulkart yüklemesi sonrası illaki sorun yaşayan kullanıcılar olabilir. İletişim kanallarından Fastpay destek ekibi ile iletişim kurarsanız en kısa sürede yardımcı olacaklardır. Biraz öncede belirttiğimiz üzere herhangi bir kredi kartınızda oluşturacağınız 50 TL sanal kart ekleme yaparak anlaşmalı bir çok firmada ödeme yaparak 10 TL iade alma hakkına sahip olabilir siniz. Diğer kampanyaları görmek için linkini paylaştığımız makalelerden fayda sağlayabilir siniz.

  • Fastpay dolandırıcılığı yaşandı mı? Basına yansıyan herhangi bir fastpay dolandırıcılığı haberi duyulmadı. Oluşturacağınız cüzdan üzerinden işlem yapılacağı için sadece izin verdiğiniz kadar yetkilendirme yapmış oluyorsunuz.
  • Fastpay istanbulkart bekleyen talimat sürecine takılıyor mu? Daha öncesinde sorunlara denk gelebiliyordunuz fakat güncel uygulama ile süreç çok daha hızlı.
  • Fastpay 10 TL hediye gelmedi ne yapmalıyım? Fastpay istanbulkart yükleme sonrası 1 hafta içerisinde fastpay bakiyelerine eklenecektir.
  • Fastpay 10 TL hediye kampanyası ne zaman sona eriyor? Firma tarafından bildirilen son tarih 31.12.2019 olarak belirtilmiştir.
  • İstanbulkart yükleme sınırı ne kadar? Fastpay tek seferde en az 1 TL en çok 200 TL imkanı sunarken, Ay içinde yükleme üst sınırı 750 TL olarak belirtilmiştir.
  • Fastpay aylık akbil yükleme yapılır mı? Fastpay ile henüz aylık akbil yüklemesi yapılamıyor.
BUNUNLA İLGİLİ:  Şubat 2021 Kira Artışı Ne Kadar?

istanbulkart fastpayifastpay dolandiriciligi, fastpay 10 TL iade

About Author

Finansçı

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir