14 February 2024

Email

info@kucukpara.com

Banka Kartları

Show Tv Herkes Kazanır Yarışması Ne Zaman Başlıyor? Nasıl Katılabilirim?

Show Tv Herkes Kazanır Yarışması Ne Zaman Başlıyor? Nasıl Katılabilirim?

Show Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan Herkes Kazanır Yarışması ne zaman başlıyor? Herkes Kazanır yarışmasına nasıl başvurabilirim? gibi soruları duyar gibiyiz. Son dönemin en dikkat çekici yarışmalarından biri olması beklenen Herkes Kazanır Yarışması Türk seyircisi tarafından merakla bekleniyor.

Hakan Bilgin sunuculuğunda yayına başlayacak olan Herkes Kazanır yarışması formatı itibari ile çok farklı bir yarışma. Herkes Kazanır yarışması ödülü ne kadar?diye soracak olanlar için cevap 250 bin Lira. Bu ödülün büyük bir kısmı ise ekran başındaki seyircilere dağıtılacak. Bu zamana kadar bu formatta bir yarışma izlemediğimiz için herkes nasıl olacağını merak ediyor.

Show Tv ‘de Pazar Sürprizi programında Hakan Bilgin ile yapılan söyleşi de yarışmanın detayları hakkında bilgi verildi. 11 sorudan oluşan yarışmada stüdyoda bulunan 5 yarışmacı sorulara cevap verdikçe bulunduğu koltuklar diğer yarışmacılara göre öne çıkarak görsel bir yarışı da göz önüne serecek aslında. Sorulara cevap vererek ipi göğüsleyen yarışmacı Süper soru öncesinde yapacağı seçim ile kazanabileceği ödülü de seçmiş olacak aslında.

Hakan Bilgin tarafından yarışmacıya sunulacak 5 zarftan bir tanesini seçerek kazanacağı ödülü de kendi seçmiş olacak. Tüm reklam mecralarında ödül 250 bin Lira olacak şeklinde açıklama yapılsa da ödülün büyük bir kısmı ekran başındakilere gidecek gibi gözüküyor. Peki tüm seyirciler tarafından merak edilen en büyük soru,

Herkes Kazanır yarışmasında ne kadar kazanabilirim? 250 Bin Lira değerinde Qapel dağıtılacak olup, Qapel ‘leri Fastpay aracılığı ile nasıl kullanabilirim? yazımız faydalı olabilir. Yarışma formatı gereği TL karşılığı olan Qapel ‘ler tüketici hesaplarına aktarılacak ödül dağıtımı gerçekleştirilecek.

Yarışmanın mimarı olarak Denizbank ön planda olup, ödeme işlemlerinde Fastpay ve Qapel işbirliği ile kazanılan maddi değeri olan Qapel’ leri harcayabileceksiniz. Yarışmanın tek dezavantajı başlangıç saatinin geç olması. O saatte seyirciyi de yakalaması durumunda bir çok yarışma karşısında fark yaratacaktır. Hepimizin evde yarışmayı çok sevdiğini de düşünürsek o saatte seyirci sorunu olmayacaktır gibi gözüküyor.

BUNUNLA İLGİLİ:  Bank Asya müşterileri parasını Hangi Bankadan alabilecek?

Show Tv Herkes Kazanır Yarışması Ne Zaman Başlıyor? Nasıl Katılabilirim?

Show Tv tarafından reklamları sosyal medya hesaplarında dönmeye başlayan Herkes Kazanır Yarışması 23 Mayıs 2017 tarihinde yayın hayatına başlıyor. Prime time kuşağında olmasa da halka her hafta dağıtacağı 250 bin Lira ile seyirci kitlesine ulaşacaktır. Hakan Bilgin tarafından sunulacak olması da seyirciyi ekran başında tutmak için yeterli olabilecektir.

23 Mayıs 2017 tarihinde 23:20 ‘de Canlı Yayın ile başlayacak yarışmada ekran başında sorular gelmeye başladığında Cep telefonunuza indirmiş olduğunuz Herkes Kazanır uygulamasını açarak sizler de evinizden cevaplamaya başlıyorsunuz. 11 sorudan oluşan yarışmada evden ne kadar çok soru cevaplarsanız o kadar çok Qapel kazanabileceksiniz, sonrasında da bu Qapel’ leri Denizbank uygulaması olan Fastpay ile alışveriş ve restoranlarda harcama yaparak üstelik bu harcamalarda indirim de kazanarak kullanabileceksiniz.

Herkes Kazanır Nasıl Başvurabilirim? Herkes Kazanır Başvuru Formu

Show Tv ekranlarında yayınlanacak Herkes Kazanır yarışmasına evde yarışmak heyecanlı olmuyor diyip stüdyoda canlı yayında o 5 koltuktan birinde oturmak istiyorum diyorsanız çok kolay. Show Tv internet sitesinden Başvuru butonu altındaki Herkes Kazanır yarışması linkini tıkladığınızda, yarışmanın internet sitesine aktarım yapmaktadır. Aşağıdaki başvuru linki ile Herkes Kazanır yarışmasına hemen başvurabilir siniz.

Yarışma şartlarından sizlere bahsetmiştik yapılması gereken tek şey uygulamayı indirmek ve yarışmaya başlamak. Sonrasında gelsin Qapel’ ler ve bu qapelleri diler hemen kullanabilirsiniz, dilerseniz biraz biriktirerek dilediğiniz büyük tutarlı alışverişleri gerçekleştirebilir siniz. Qapel ‘in kendi sitesinde elektronik ev aleti gibi bir çok üründe alışveriş yapabilirken, fastpay ile de nakit olarak restoran ve diğer harcamalarınızı gerçekleştirebilir siniz.

Herkes Kazanır Yarışması Ödül dağılımı nasıl olacak?

Herkes Kazanır yarışmasında dağıtılacak olan Qapel’ lerden fazlasıyla bahsetmeye çalıştık. Fakat bir diğer merak edilen konu hangi soru için ne kadar Qapel dağıtımı yapılacak. Bu konuyu şu şekilde açıklayabiliriz; Evde yarışacak olanlar için her sorunun Show Tv tarafında bir değeri mevcut olup, soruyu ne kadar kişi bilirse dağıtılacak ödülde o kadar kişiye dağıtılacaktır.

BUNUNLA İLGİLİ:  Papara Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri Aş faaliyet izni tamam
herkes kazanir yarismasi,fastpay,qapel odeme
Herkes Kazanır yarışması ödülü Qapel, Fastpay ile kullanılabilecek.

Her yarışacak olan kişinin belirli bir sorudan sonra ilerleyemeyeceğini düşünürsek, ekran başında ne kadar kişi elenirse diğer kullanıcılar o ölçüde daha fazla kazanacak. 7.soruya kadar çarpan düşük olsa da 7.soruyu geçenlerin kazanacağı rakam da artmaya başlıyor. Örnek vermek gerekirse 9. sorunun 50.000 Lira değerinde Qapel olduğunu varsayalım. Bu soruyu da 50 kişinin cevapladığını düşündüğümüzde 8.soruya kadar kazanılanı ayrı bir yerde tutup sadece 9.soru için 1000 Lira kazanma fırsatınız olabilecek.

Yarışmanın biraz geç saatte olması ekran başında yarışmayı bekleyenlerin şansını bir o kadar arttıracak. Ne kadar çok soru cevaplayabilirseniz Herkes Kazanır yarışması ile Show Tv ekranlarında bir o kadar TL değerinde Qapel kazanabileceksiniz. Canlı bir yarışma programı olduğu için belki yayın esnasında aksaklıklar ile karşılaşabiliriz. Fakat sorunlar kısa sürede çözülerek Türk halkına Lira değerinde Qapel’ ler dağıtılmaya devam edecek.

Bilgisine güvenen ve teknolojiyi yakından takip edenler, 23 Mayıs yarışa tarihi gelmeden yarışabilmek için Herkes Kazanır aplication indirerek bu Qapel havuzundan faydalanmaya başlayabilir siniz.

About Author

Finansçı

2 Comments

  • Show TV Herkes kazanır yarışması tutarsa bayağı reyting alır gibi duruyor. Bir hafta varmış programın başlamasına ama herkes kazanir yarışmasını prime time kuşağına alsalar daha iyi olur gibi sanki.

  • Herkes kazanır yarışması hepimize kazandıracak gibi gözüküyor. Denizbank a bu konuda teşekkür etmek lazim

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir