7 February 2024

Email

info@kucukpara.com

Banka Kartları

Emekliye Promosyonu En Yüksek Veren Banka Hangisi?

Emekliye Promosyonu En Yüksek Veren Banka Hangisi?

Emeklilere Banka promosyonu ne zaman verilecek? soruları artmışken Şubat ayı başında art arda gelen açıklamalar emekliye müjde gibi geldi. SGK ile 17 Şubat 2017 itibariyle 3 tanesi Kamu Bankası 13 tanesi Özel Banka toplamda 16 Banka emekliye promosyon konusunda protokol yaptılar. Anlaşmaya varılan protokol sonrası 11,5 milyon emekliye müjde olurken, toplamda emeklilerin yüzde 99,5 ‘luk kısmı da promosyona dahil edilmiş oldu. 

Başbakan Binali Yıldım ilk müjdeyi 1 Şubat itibariyle emekli müşterilerin yüzde 41′ lik kısmı olan 4 milyon 800 bi kişiye ödeme yapan Ziraat Bankası ile verilirken, sırayla diğer Kamu Bankaları ve anlaşmaya varılan ilk özel Banka olan 818.000 emekli vatandaşa maaş ödemesi yapan İş Bankası ile beraber hızla artmaya devam ediyor.

Emekliye Promosyon için anlaşan Bankalarda son durum

Binali Yıldırım tarafından Ziraat Bankası ile emekli maaşı için Banka promosyonu konusundan yapılan protokol sonrası diğer Kamu ve Özel Bankalar teker teker protokol imzalamaya başladı. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı geçtiğimiz haftalarda Kamu ve Özel Bankalara ziyaretler yaparak emekliye promosyon ne zaman verilecek?sorularının son bulması için gerekli adımları attı.

Emekli promosyon protokolü sağlanan Bankalar ise şu şekilde; Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank, Garanti Bankası, İş Bankası, Akbank, Qnb Finansbank, ING Bank, Yapıkredi Bankası, Denizbank, Teb, Şekerbank, Fibabanka, PTT, ICBC Turkey ve Burgan Bank ile varılan mutabakat sonrası emekli maaşı için Banka promosyonu konusunda anlaşmaya varıldı.

Emekliye Promosyon ne zaman verilecek?

Emekliye promosyon ödemeleri ne zaman verilecek? soruları sonrasında yapılan protokoller ile promosyon ödemeleri için tarih bilgisi de netleşti. Mart ayında emekli promosyon ödemeleri yapılacağı belirtilirken şu an için en yüksek emekli promosyonu 450 TL olarak açıklandı. Emekliye promosyon ne zaman soruları da açıklanan Mart tarihi ile rahat bir nefes aldırdı. Yaklaşık 6 milyar TL ödeme yapılacağı belirtilirken Mart ayında başlayacak ödemeler Nisan ve Mayıs ayında da devam edecek. Posta Gazetesi’nin haberine göre TC Kimlik numarasının son hanesi 9-7-5 olanlar için Mart ayında, 3-1-8 olanlar Nisan ayında, 6-4-2-0 olanlar ise Mayıs ayında ödeme yapılacağı belirtilmektedir.

Emekliye Promosyon ödemesi ne kadar yapılacak?

Promosyon ödemeleri için start verildikten sonra en çok merak edilen bir diğer konu emekliye ne kadar promosyon ödemesi yapılacak? oldu. Başbakan Binali Yıldırım tarafından emekliye yapılacak promosyon ödemeleri için yaptığı açıklamaya göre anlaşmaya varılan Bankalar için yapılacak promosyon ödemelerinde Kamu Bankaları tarafından yapılacak promosyon ödemeleri ise şu şekilde;

 • 1.000 TL altında emekli maaş alanlar için 300 TL promosyon ödemesi
 • 1.000 TL-2.000 TL arası emekli maaşı alanlar için 375 TL promosyon ödemesi
 • 2.000 TL üzeri emekli maaşı alanlar için 450 TL promosyon ödemesi

Emekli promosyon son durumuna gelince yeni protokol sağlanan PTT, şu anda emekli maaş ödemelerini yapan Denizbank ve diğer Özel Bankalar ile protokol sağlandı ve Özel Bankalar tarafından ekstra promosyon ödemesi yapılıp yapılmayacağı daha da netleşecektir. Şu an açıklanan Banka promosyonu tutarları taban fiyat olarak açıklanırken bu tutarların da üzerinde olacağına kesin gözüyle bakılıyor. Bankaların emekli müşterilerini kaçırmak istemedikleri içi kesenin ağzını açacakları bekleniyor.

Emekli maaşı Banka promosyonu için Banka seçimi nasıl yapılacak?

Diğer Özel Bankalar ‘lada promosyon ödemesi konusunda protokol yapıldıktan sonra Emekli vatandaşlar en çok promosyon ödemesi yapacak olan Bankayı seçebilecek.  Bu işlem için Banka seçimini 3 ay içinde karar vererek gerçekleştirmeleri gerekiyor. Emekli maaşı için Bankasını değiştirmek istemeyenlerin bir işlem yapmasına gerek olmayacak. Tabi en çok merak edilen konulardan biri hali hazırda promosyon ödemesi yapan Bankalar vardı. Bu Bankalar ile daha önceden anlaşmaya varan ve promosyon ödemesini almış olan Emekli vatandaşlarımız Bankalarını değiştirebilecek mi? bu konu ile ilgili net bir açıklama yapılmadı. 

Banka seçimi sonrası 3 yıllık emekli maaşı anlaşması yapılacağı belirtilirken promosyon ödemeleri peşin Mart, Nisan ve Mayıs aylarında ödenmeye başlanacak. Anlaşmaya varılan Banka ile promosyon için el sıkıştıktan sonra 3 yıl boyunca bu Bankadan maaş almaya devam edilmesi gerekiyor. Banka promosyonunun dışında tüm maaşlarını atm’ lerden ücret ödemeden tek çekimde alabilmeleri, hesap işletim ücretinden muaf tutulmaları konusunda çalışmalara devam edileceği belirtilmektedir.

Dul ve Yetimler Banka promosyonu alabilecek mi?

Eşi, annesi yada babası vefat ettiği için emekli aylığı alan Dul ve yetimler’ de emekliye promosyon anlaşmasından faydalanabilecek. Dul ve yetim aylığı alanlar içinde Banka promosyon tutarları geçerli olup, aldıkları maaşlara göre Banka promosyonu alabilecekler. Diğer emekli maaşı alanlara verilecek promosyon tutarları ile farklılık göstermeyecek.

BUNUNLA İLGİLİ:  Otomatik ödeme talimatlarına ve hesap işletim ücretine para ödememek için ne yapabilirim?

Emekliye promosyon ödemesi için hangi şartların sağlanması gerekiyor?

Emekli maaşı müşterilerinin Banka promosyonu alabilmesi için Bankalar tarafından yapılan istekler mevcut olup, promosyon ödemesi alabilmek için bu şartların sağlanması gerekiyor. 

 • 2 adet otomatik ödeme talimatı verilmesi zorunlu,
 • 3 yıl boyunca farklı bir Bankaya maaşını aktarım yapamayacak,
 • Kredili mevduat hesabı yada Kredi Kartı alma zorunluluğu olacak.

Emekliye promosyon ne zaman verilecek? sorusuna tekrar dönecek olursak protokol sağlanan Bankalara emekli maaşı aktarım yapmak isteyenler başvurularını yaparak ödemelerini Mart ayında almaya başlayacaklar. Emekli promosyon son durum yukarıda da belirttiğimiz gibi anlaşmaya varılan Bankalar nezdinde başladı. Tabi diğer Bankaların ekstra tutarlar vereceği henüz belirtilmediği için çok da acele etmeye gerek yok diyebiliriz.

Emekliye promosyon veren Bankalar hangileri? emekli maaşını hangi bankadan almak avantajlı 2018. Emekliye Promosyonu En Yüksek Veren Banka Hangisi? (2018 Güncel Banka Promosyonları)

Emekliye müjde olarak Başbakan ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı tarafından yapılan açıklamalar ve protokoller sonrasında Emekli vatandaşımız ne kadar promosyon alabilirim diye sorgulamaya başladı. Kamu Bankaları Banka promosyonu konusunda daha önceki dönemde tüketiciye ödeme yapmaz iken son varılan mutabakatlar ile yukarıda belirttiğimiz 300-375-450 TL rakamlarını artık ödeyecek. Şu an için açıklanan emekliye promosyon ödemeleri için en avantajlı kampanya Denizbank tarafından sunulmakta olup, alınacak 450 TL tutara ek olarak sizi öneren kişiye 100 TL ödemesi ile beraber 550 TL ödeme yapılmaktadır. Detayını altta Denizbank alanından kontrol edebilir siniz.

Fakat emekli promosyonu bugün gerçekleşen bir durum değil, zaten hali hazırda bir çok Banka Emekli maaş taşıma kampanyaları adı altında emekli vatandaşlarımıza Emekliye promosyon ödemesi gerçekleştiriyordu. Henüz Kamu Bankalarının dışında Özel Bankaların ne kadar promosyon ödemesi yapacağına dair net bir açıklama gelmedi. Kamu Bankaları ile beraber yukarıda belirtilen rakamları yada daha yüksek tutarda promosyon imkanı sunabilirler.

Mevcut emekliye promosyon ödemeleri yapan Bankalar ile ilgili yapmış olduğumuz çalışma detayı aşağıda mevcut olup internet sitelerinde tüketiciye duyurulmaktadır. Tüm Bankalar ile emekli maaşı Banka promosyonu konusunda mutabakata varıldığında sizler için rakamlar güncellenecek olup şu anki emekli maaş aktarım kampanyalarında verilen promosyon ödemelerini kontrol edebilir siniz.

Aşağı yukarı her bankada ortak emeklilerimize tanınan haklar hesap işletim ücreti muafiyeti, atm’lerden ücretsiz çekim, bazıları her banka atm’lerini kapsayabiliyor. Bazılarında kart çekim limitine takılmadan tek kalemde çekme imkanı tanıyan işlemler. Tabi önceliğimiz maddi olarak emekli maaşı taşıma sonrası ne kadar promosyon verdiği olacağından Denizbank şu anda öne çıkan Banka diyebiliriz. Bankalar. 2017-2018 yılı Emekli maaşı promosyon kampanyaları  ile ilgili internet sitelerinde belirtildikçe yada Hükümet yetkilileri tarafından ortak rakamlar açıklanması sonrasında yazımızda güncellenecektir.

ingbank emekliye promosyon odemesi ne kadar

İNGBANK EMEKLİYE PROMOSYON TUTARI 2018

Emekli maaşını ING Bank ’a taşıyanlar için 2 çeyrek altın kampanyasını, ortak yürütülen kampanya sonrası sonlandıran ING Bank, Binali Yıldırım tarafından açıklanan rakamların dışında ekstra bir tutar belirtilmez iken aldığınız maaşa göre 300-375-450 TL promosyon ödemesi yapılacağı belirtilmektedir.
Vadesiz Mevduat Hesaplarınız için hesap işletim ücreti ödemeden işlemlerinizi yapabilirsiniz. Tüm banka ATM ’lerinden maaşınızı ücretsiz olarak çekebilirsiniz. 17.02.2017 itibariyle revize edilen emekli maaş aktarım kampanya şartları bankanın internet sitesinde bu şekilde belirtilmektedir.

emekliye promosyon odemeleri, emekliye promosyon ne zaman verilecek, emekli promosyon son dakika, emekli maasi,banka promosyonu

DENİZBANK EMEKLİYE PROMOSYON TUTARI 2018

SGK dan yapılan bildirimde 2015 Temmuz ayı itibariyle emekli maaşları Denizbank tarafından ödenmekte olup, emekli maaşını Denizbank ‘tan 3 yıl boyunca almayı taahhüt edenler için 300 TL promosyon ödemesi peşin olarak yapılacak. Yukarıda belirttiğimiz promosyon alma şartları her banka için geçerli olup, Açıklanan rakamlara göre maaşı 2.000 TL üzeri olan emekliler için Sgk tarafından belirtilen tarihte fark tutarı olarak 150 TL ödeme daha yapılacak.

Denizbank tarafından sunulan bir diğer avantaj ise, bir yakınınızın size Denizbank ‘ı önerdiğini belirtmeniz durumunda size öneren kişinin Denizbank’ta hesap açması halinde ona da 100 TL ödeme yapılmaktadır. Tekrar üzerinden geçmek gerekirse karı-koca emekli maaşını aktarmak isteyen 2.000 TL üzeri maaş alan tüketici toplamda 550+550 olmak üzere 1.100 TL promosyon ödemesi alabilecek. Detaylı bilgi için Denizbank şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

 

İNGBANK EMEKLİYE PROMOSYONU 2017 Emekli maaşını ING Bank ’a taşıyan ve 4 yıl boyunca kalmayı taahhüt eden Emekli Sandığı, SSK ve Bağkur emeklileri 2 çeyrek altın, Emekli maaşını ING Bank ’a taşıyarak 10.000 TL ve üzeri kredi kullanan emekliler ise 3 çeyrek altın kazanıyor. Vadesiz Mevduat Hesaplarınız için hesap işletim ücreti ödemeden işlemlerinizi yapabilirsiniz. Tüm banka ATM ’lerinden maaşınızı ücretsiz olarak çekebilirsiniz. 11.02.2017 itibariyle kampanya devam etmekte olup kampanya bitiş tarihi belirtilmemiştir.

İŞ BANKASI EMEKLİYE PROMOSYON TUTARI 2018

İş Bankası emekli maaşı aktarım kampanyalarında 50 TL maxipuan kampanyası sonrasında güncel kampanya çıkmaz iken Binali Yıldırım tarafından açıklanan 300-375-450 TL promosyon ödemelerini yapacak gibi gözüküyor. Yeni kampanya çıkması durumunda rakamlar güncellenecektir. Şu an güncel kampanya olarak 25 Şubat-22 Mart 2017 tarihleri arasında maaş aktarım talebinde bulunanlar için ekstra Cinemaximum ‘larda çift kişilik sinema bileti hediye ediyor. 

BUNUNLA İLGİLİ:  Kuveyt Türk Cebim Pos Nedir? Cebim Pos Nasıl Kullanılır?

Uygulama süresince kredi kartı ve ek kartlarınız için yıllık ücret ödemeyeceksiniz. Maaşınızı Bankadan almaya başladığınızda, en az 1 adet fatura talimatı vermeniz halinde kredi kartları ile yapacağınız alışverişlerden kazanacağınız MaxiPuan’ın %20’si kadar ilave. Maaş hesabınızdan Hesap İşletim Ücreti tahsil edilmeyecektir.

İNGBANK EMEKLİYE PROMOSYONU 2017 Emekli maaşını ING Bank ’a taşıyan ve 4 yıl boyunca kalmayı taahhüt eden Emekli Sandığı, SSK ve Bağkur emeklileri 2 çeyrek altın, Emekli maaşını ING Bank ’a taşıyarak 10.000 TL ve üzeri kredi kullanan emekliler ise 3 çeyrek altın kazanıyor. Vadesiz Mevduat Hesaplarınız için hesap işletim ücreti ödemeden işlemlerinizi yapabilirsiniz. Tüm banka ATM ’lerinden maaşınızı ücretsiz olarak çekebilirsiniz. 11.02.2017 itibariyle kampanya devam etmekte olup kampanya bitiş tarihi belirtilmemiştir.

AKBANK TAŞ. EMEKLİYE PROMOSYON TUTARI 2018

Akbank promosyon ödemesi kapsamında 2016 sonuna kadar 300 TL chip kampanyası mevcuttu. Fakat kampanya bitiş tarihi itibariyle güncel kampanya çıkmadığı izlenmekte olup mevcut açıklanan 300-375-450 TL promosyon ödemesi yapacak gibi gözüküyor. Farklı bir kampanya çıkması durumunda sizler ile paylaşacağız.

Emekli maaşı alan vatandaşlarımız için diğer avantajları ise yurt içinde tüm banka ATM ‘lerinden ayda 2 kez ücretsiz para çekebilirsiniz. Ücretsiz Havale gönderebilirsiniz, Akbank Direkt ile EFT işlemlerinizi ücretsiz yapabilirsiniz. Hesap İşletim Ücreti ödemezsiniz, Kiralık kasa ücreti 325 TL yerine 125 TL ödersiniz.

GARANTİ BANKASI EMEKLİYE PROMOSYON TUTARI 2018

31 Ocak 2017 itibariyle sonlanan promosyon kampanyasında Garanti Bankası’na SGK emekli maaşı yatmaya başlayan ve maaşını üç yıl boyunca Garanti Bankasından almayı taahhüt edenler hoş geldin hediyesi olarak çeyrek altın değerinde 1.60 gram altın hesabınıza yüklemesi yapıyordu. Emekli bir yakınınızı daha Garanti ’ye getirdiğinizde bir çeyrek altın değerinde 1,60 gram altın daha hesabınıza yüklemesi yapılıyordu. 

Fakat şu anda güncel kampanya başlatmazken açıklanan rakamlar ışığında 300-375-450 TL promosyon ödemesi yapılacak gözüküyor. Farklı kampanya bildirimi yapılması durumunda sizler ile detayları paylaşılacaktır. Diğer sunulan avantajlar ise, geniş ATM ağından, emekliler için hazırlanan özel menüyle bakiyenizin tamamını tek tuşla ve kuruşu kuruşuna çekebilirsiniz. Üstelik emekli maaşınızı çekerken nakit çekim limit aşım ücreti*** ödemezsiniz.
Hesap işletim ücreti yok! Emekli maaşınızın yattığı vadesiz hesabınız için hesap işletim ücreti ödemezsiniz.

ŞEKERBANK TAŞ. EMEKLİYE PROMOSYON TUTARI 2018

Maaşını Şekerbank’ a taşıyan, 36 ay kalmayı ve kredili mevduat hesabı açmayı taahhüt eden emekliler için ilk maaş ödemesi sonrası 300 TL promosyon ödemesi mevcut olup kampanya 17.02.2017 itibariyle günceldir. Fakat emekli maaş kampanyasına onay veren şekerbank promosyon ödemesi olarak 300-375-450 TL ödeme yapacağı izlenmektedir.

Diğer sunulan imkanlar ise, tüm hesaplarınız için hesap işletim ücreti muafiyeti, İnternet Şubesi ve Çağrı Merkezi aracılığıyla gerçekleştireceğiniz tüm Havale ve EFT ’leri ücretsiz, Şekerbank ATM ’lerinden Ücretsiz Limit üstü Nakit Çekim İmkanı, Tüm ATM ’lerimizden komisyon ücreti ödemeden limit üstü para çekimi. Tüm Banka ATM ’lerinden Ücretsiz Maaş Hesabınıza Erişim ve Nakit Çekim İmkanı, Tüm Banka ATM ’lerinden emekli maaş bakiyenizi ücretsiz görüntüleyebilir ve diğer banka ATM limitleri dahilinde komisyon ücreti ödemeden maaşınızı çekebilirsiniz.

emekli maasi,emekliye mujde,emekli promosyon son durum,emekliye promosyon ne zaman verilecek,emekli promosyon son dakika

T.C. ZİRAAT BANKASI EMEKLİYE PROMOSYON 2018 

Emekli maaşını Ziraat Bankasından alan müşterilere 1.000 TL altında maaş alanlara 300 TL, 1.000 TL- 2.000 TL arası maaş alanlara 375 TL, 2.000 TL üzeri maaş alan emekli vatandaşlarımıza 450 TL promosyon ödemesi yapılacaktır. 

Diğer sunulan avantajlar ise, tüm maaşınızı aynı gün çekebilme imkanı, emekli maaş hesabınız için hesap işletim ücreti muafiyeti, özel kredi faiz oranları, maaş dönemine göre kredi taksitlerini düzenleme imkanı sunmaktadır.

emekli maasi,emekliye mujde,emekli promosyon son durum,emekliye promosyon ne zaman verilecek,emekli promosyon son dakika

YAPIKREDİ BANKASI EMEKLİYE PROMOSYON TUTARI 2018

YKB emekli maşını almak isteyen ve 36 ay kalmayı taahhüt eden tüketici için 28.02.2017 tarihine kadar yapılan başvurularda 300 TL world puan kazanma fırsatı sunuyor. Kampanya 17.02.2017 itibariyle günceldir. Fakat mutabakata varılan rakamın üzerinde olmadığı için yapılacak promosyon ödemesi 300-375-450 TL olarak yapılacaktır. Güncel kampanya çıkılması durumunda güncelleme yapılacaktır.

Ek olarak sunduğu diğer avantajlar ise, Ücretsiz Acil Medline Sağlık Hizmeti Üyeliği, avantajlı ihtiyaç kredisi, Ykb atm’ lerinden günlük 3.000 TL para çekme limiti, ücretsiz düzenli ödeme, internet, çağrı merkezi, mobil ve atm’ lerden ücretsiz eft e havale imkanı sunmaktadır. En az 500 TL maaş alan, kredi kartı yada esnek hesap ve atm kartı kullanılması zorunlu olup şartları sağlayan 25.000 kişi promosyon olarak puan alabilecektir.

emekli maasi,emekliye mujde,emekli promosyon son durum,emekliye promosyon ne zaman verilecek,emekli promosyon son dakika

VAKIFBANK TAŞ EMEKLİYE PROMOSYON TUTARI 2018

Vakıfbank’ tan emekli maaşını alacak olanlar için ödenecek promosyon ödemesi 1.000 TL altında maaş alanlara 300 TL, 1.000 TL- 2.000 TL arası maaş alanlara 375 TL, 2.000 TL üzeri maaş alan emekli vatandaşlarımıza 450 TL promosyon ödemesi yapılacaktır. 

Diğer sunulan imkanlar ise, özel ihtiyaç kredisi faizleri, kredi kartı ve bir ek kredi kartı için aidat ödemezsiniz, hesap işletim ücreti tahsil edilmez, ücretsiz hgs etiketi, vakıfbank atm lerinden ücretsiz para çekme imkanı sunmaktadır.

emekli maasi,emekliye mujde,emekli promosyon son durum,emekliye promosyon ne zaman verilecek,emekli promosyon son dakika

RKİYE FİNANS EMEKLİYE PROMOSYON TUTARI 2018

Türkiye Finans emekli maaşı ödemelerinde promosyon ödemesine ait herhangi bir kampanya belirtilmezken SGK protokolü için de imza atılmadı. Emekli vatandaşlara sunduğu imkanlar ise, Hesap işletim ücreti yok. İnternet ten havale-eft işlemleri ücretsiz olup, muafiyet SGK maaş ödemesinin yapıldığı hesap için geçerlidir. Kiralık kasa %50 indirim avantajı olup, sadece ilk yıl içindir. Kredi Kartı ücreti bulunmayan Happy Zero Kart olup 11.02.2017 itibariyle ekstra promosyon ödemesi belirtilmemiştir.

BUNUNLA İLGİLİ:  Evimi taşırken faturalarımı üzerime alırken ne kadar ödemem gerekiyor?

emekli maasi,emekliye mujde,emekli promosyon son durum,emekliye promosyon ne zaman verilecek,emekli promosyon son dakika

QNB FİNANSBANK EMEKLİYE PROMOSYON TUTARI 2018

Maaşını Finansbank ‘a taşıyan emekliler için promosyon ödemesi olarak uzun bir süredir güncel kampanyası mevcut olmayıp protokole imza atan Bankalar arasında olduğu için 300-375-450 TL promosyon ödemesi yapması beklenmektedir. Farklı bir tutarda promosyon ödemesi yapması durumunda sizler ile güncel tutar paylaşılacaktır.

Finansbank’ ın emekliler için sunduğu diğer avantajlar ise, CardFinans Emekli ile market ve eczane harcamaları ile her yıl 360 TL’ye varan indirim kazanıyor, Öncelikle Cardfinans Emekli karta başvuru yapmanız gerekiyor. Hesap işletim ücreti ödemezsiniz. İnternet Bankacılığı ile yapılan eft havale işlemlerine ücret ödemezsiniz. 

emekli maasi,emekliye mujde,emekli promosyon son durum,emekliye promosyon ne zaman verilecek,emekli promosyon son dakika

TEB EMEKLİYE PROMOSYON TUTARI 2018

Teb emekli maaşı taşıma yapılması durumunda promosyon ödemesi konusunda herhangi bir kampanyası 17.02.2017 itibariyle mevcut değil. Sgk Protokol anlaşmasına attığı imza ile emekli maaşını taşıyana 300-375-450 TL promosyon ödeyecek bankalar arasında da yer almaktadır.

Teb emekli maaşı alanlara sunduğu imkanlar ise, Hesap işletim ücreti muafiyeti, Kefilsiz ve size özel indirimli faiz oranlarıyla ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi alabilirsiniz. Sadece ilk yıl değil, emekli maaşınız TEB’e yattığı sürece kart ücreti muafiyeti uygulanacağı belirtilmektedir.

emekli maasi,emekliye mujde,emekli promosyon son durum,emekliye promosyon ne zaman verilecek,emekli promosyon son dakika

HALKBANK EMEKLİYE PROMOSYON TUTARI 2018

Halkbank’ tan emekli maaşını alacak olanlar yada maaş taşıma yapacak olanlar için ödenecek promosyon ödemesi 1.000 TL altında maaş alanlara 300 TL, 1.000 TL- 2.000 TL arası maaş alanlara 375 TL, 2.000 TL üzeri maaş alan emekli vatandaşlarımıza 450 TL promosyon ödemesi yapılacaktır. 

Halkbank tarafından emekliler için sunulan diğer imkanlar ise, hesap işletim ücreti muafiyeti, aynı gün atm’ lerden tek kalemde maaş çekme imkanı sunmaktadır.

emekli maasi,emekliye mujde,emekli promosyon son durum,emekliye promosyon ne zaman verilecek,emekli promosyon son dakika

ZİRAAT KATILIM BANKASI EMEKLİYE PROMOSYON TUTARI 2018

Ziraat Katılım Bankası’ nın 17.02.2017 itibariyle emekli maaş taşıma kapsamında herhangi bir promosyon ödemesi yapmadığı izlenmekte olup, mutabakata varılan Bankalar arasında yer almamaktadır. Ziraat Katılım Bankası emekli maaşları kapsamında farklı bir avantaj bildirimi sunmamaktadır.

burganbank emekliye promosyon odemesi ne kadar

BURGAN BANK EMEKLİYE PROMOSYON TUTARI 2018

Emekli maaşını Burgan Bank’ a taşıyan SGK emeklilerine 200 TL Nakit promosyon ödemesi yaptığını bildirmektedir. Fakat yapılan protokolde Burgan Bank’ ta mevcut olup promosyon ödemeleri başladığında en az 300-375-450 TL promosyon ödemesi yapacak olup farklı kampanya çıkması durumunda bilgilendirme yapılacaktır.

Burgan Bank emekli müşterilerine sunduğu diğer imkanlar ise, Hesap işletim ücreti muafiyeti, internet bankacılığı ücretsiz eft ve havale, her şubesinden ücretsiz nakit çekim imkanı sunmakta olup 11.02.2017 itibariyle promosyon ödemeli kampanya günceldir.

fibabanka emekliye promosyon odemesi ne kadar

FİBABANKA EMEKLİYE PROMOSYON TUTARI 2018

Fibabanka’ nın Emekli maaşı ve emekli maaşı taşıyana promosyon ödemesi olarak herhangi bir kampanyası olmayıp promosyon ödemeleri için protokol sağlayan Bankalar arasında 17.02.2017 itibariyle yerini aldı. Fibabanka tarafından emekli maaşını taşıyanlara 300-375-450 TL promosyon ödemesi yapılacaktır..

ptt emekliye promosyon odemesi ne kadar

PTT EMEKLİYE PROMOSYON TUTARI 2018

Ptt ‘nin 17.02.2017 tarihi itibariyle emekli maaşı taşıma kapsamında herhangi bir promosyon ödemeli kampanyası mevcut değildi. Fakat Sgk protokolü kapsamında varılan anlaşma gereği emekli maaşını taşıyan tüketiciye 300-375-450 TL promosyon ödemesi yapacaktır.

 odeabank emekliye promosyon odemesi ne kadar

ODEABANK EMEKLİYE PROMOSYON TUTARI 2018

Odebank 17.02.2017 itibariyle emekli maaşı alan yada emekli maaşını taşıyan vatandaşlarımız için promosyon ödemesi bildirimi yoktur. Promosyon ödemesine ek olarak herhangi bir kampanya ve avantaj sunan bir bildirimi yoktur. 

icbc emekliye promosyon odemesi ne kadar

ICBC TURKEY EMEKLİYE PROMOSYON TUTARI 2018

ICBC Turkey Bankası, SGK ile yapılan protokolü imzaladığı için emekli maaşını Icbc Turkey Bankasına aktarım yapacak olanlar için 300-375-450 emekliye promosyon ödemesi yapılacaktır.

 

Emekli promosyonlarında son durum itibariyle gözüken, eski kampanyaları hala devam ettiren Bankalar mevcut olup, emekliye promosyon kapsamında Mart ayında promosyon ödemelerinin yapılacağı açıklanmaktadır. Yazımızda emekliye promosyon ne zaman verilecek, 2018 Emekli maaş kampanyaları, emekli maaş kampanyaları 2018, emekliye ne kadar promosyon ödemesi yapılacak, emekliye promosyon ne zaman verilecek, emekliye ne kadar promosyon ödemesi yapılacak gibi soruları sizler için yanıtlamaya çalıştık.

İlginizi çekebilecek alternatif yazılarımız;

About Author

Finansçı

47 Comments

 • Babam emekli olduğundan beri Ziraat bankasından ayrılmadı bu tür kampanyalarada bakmıyor. Devlet bankası varken özele geçmem diyor bende katılıyorum açıkcası.

 • Tek tek banka sitelerine girmekten kurtarmissiniz bizi babamin bankasini drgistirme vakti gelmis. Tesekkurler

 • Elinize saglik guzel bir analiz olmus babamin hesabini hangi bankaya aktarmamiz gerektigine karar verebildik:-)

 • Tüm bankalar hakkında bilgi sahibi oldum yazınız sayesinde teşekkür ederim arkadaşlar

 • bu tabloda çok üzücü bir durumu burada yazayım herkezde öğrensin halk bankası hiç bir muafiyet bildirmemiş üstelik adı halk bankası ama işlevsel olarak tam tersi uygulamar var kredi kartı gecikmelerinden dolayı ev ipoteğini bile istediğim 3 kruşluk kredi için kabul etmedi kredi vermedi ama başka bankalar böyle davranmadı kredi verdi.esnaf daraldımı halk bankasına gidemiyor malesef prosüdürleri ile esnafı bezdiriyorlar.

 • her banka kendine özgü yöntemler uyguluyor hangisinin tam olarak avantajlı olduğuna karar veremedim .

 • garanti bankası hesap işletim ücreti almıyor ama döviz hesabından 65 lira en son da kredi kartından 86 lira ….dolayısı ile 3 sene kalma sözünüze karşılık ilk seneden çeyrek altını çıkarıyorlar.Otomatik ödemeler için bırakılan paralar da cabası.İtiraz edince de önce 20 tl sonra 50 tl bonus öneriyorlar.Kredi tahsis ücretini de veremeyiz dediler ..Tüketici hakem heyetine müracat edince de 250 lira yerine davadan vazgeçin 125 lira verelim diyen zavallı tefeci takımı granti

 • yeni emekli oldum denizbanktan maaş alıyorum denizbankta kalırsam 300tl ve iki adet fatura talimatı istiyor.şu anda faturalarım diğer bankalarda dediğimde iptal ettir.diyor.ben de bankayı değiştireceğim dediğimde edevlet banka değitirme sayfasında kiredi borcun olduğu için anca şube değiştirebilirsin diyorr.benim ise denizbank değil türkiyedeki hiç bir bankada ne hesbım var ne de kredi almışlığım var

  • Merhaba,
   Herhangi bir Denizbank şubesine uğrayarak sorununuzu anlatarak hangi şubesinde krediniz olduğunu öğrenebilirsiniz. Eğer adınıza kredi çıkması durumunda sahte başvuru olacağından Savcılığa başvurmanız gerekecektir. Adınıza kredi gozükmemesi durumunda yine Denizbank’dan kkb düzeltme talebinizi iletebilirsiniz.Sonrasında devir işlemlerinizi edevlet’ten gercekleştirebilirsiniz

 • Faizsiz ve masrafsız 2.400TL. kredi almak için maaşımı Şekerbank’a taşıdım ama hayal kırıklığına uğradım. Benden 75TL. sigorta bedeli istediler ben de kabul etmedim:-)

 • Her Bankanın avantajları var ama dezavantajları nedir onu tartışmak lazım mesela hangi banka parayı kaç gün bekletecek gibi

 • bu yazıyı okuduğum iyi oldu emekli maaşımızı ziraatten alıyorum eft ye bile ücret ödüyorum .

 • Emekli değilim, Daha olmama da 20 yıl var 🙂 fakat tablo gerçekten üzücü emeklilere yolunacak tavuk gibi bakıyorlar

 • Emeklilerin ilgilerini nasıl çekerim diye düşünüyorlar sürekli farklı bir kampanya çıkarıyorlar ve taahhüt ettiriyorlar.

 • ben emekli maaşımı şeker banka aktardım ama söylendiği ve yazıldığı gibi değil arkadaşlar 2400 tl 0 faiz ve 24 ay dediklerine bakmayın ben taşıdım 24 yerine 12 ay yaptılar sözleşmeyi ve veremediler 2400 tl krediyi sakın aldanıp gitmeyin şekerbank a ben en iyisi devlet bankasınasına aktarmaya karar verdim siz siz olun özel bankalardan uzak durun ……

 • Bence hiçbirisine kafa yormayın hepsi birbirinden beter.

 • her banka farklı yollar uyguluyor hangisinin avantajlı yorumu kişilerin ihtiyaclarına göre belirlenebilir.

 • Ulkede emekli olana kadar ahin gidiyor vahin kaliyor zaten bizleri 300-500 liraya muhtac edenlere yqzik ne diyelim. Guzel bir analiz olmus emekli maas aktarim kampanyalarinda secim yaparken faydali bir kilavuz. Tesekkurler

 • Emekli vatandaslarimiza bu promosyon tutlarlarini bol vermek lazim zaten maslari dusuk cok bu tutara ihtiyaci olnlar olabilir dusunmek lazim

 • Emekli bankacılığı kampanyaları üç aşağı beş yukarı birbirleri ile paralel gözüküyor. Yeni maaş alacak olanlar zaten Denizbank aracılığı ile devam etmeleri halinde 300 TL promosyon hak ediyormuş. Ama maaşlarını aktarmak isteyenler içinde aynı tutar alınabiliyor.

 • arkadaş bu bankalar bıraz daha yükseltseler bu emekli promosyonlarını çok daha iyi olacak.Zaten zor geçiniyoruz birde bu emekli promosyonlarında en iyi nerede aramaya çalışıyoruz

 • Aslında liste iyi incelendiğinde hiç bir banka tam anlamı ile avantajlı olmuyor. Hepsinin artısının olduğu gibi eksiside var

 • bütün emekliler sürünsün hak ediyoruz çünkü.

 • arkadaşlar çoğunun kamyanlarını birbirine yakın ama hiç tavsiye etmem 300 tl nakit para için neden özel bi bankaya gideyim ki devletin garantisi var en azından hdi banka battı gitti 🙂 gerçi emeklisini zaten devlet bi şekilde koruma altına alırda riske girmeye değmes bi örnek vereyim benim annem ziraat bankasından alıyor 22 yıldır müşterisiyiz 17 bin tl borcumuz varken bile 2 bin tl krediyi verdiler siz gidin bi özelede bu kadar borcunuz varken kredi çekin tekrar !! asla vermesler kısaca kamu bankasından vazgeçilmes 22 senelik bankamızı 300 tl icin bırakmayada değmes derim çünkü bugün işim düsse ziraate yine işimizi hallederler az değil 22 sene 🙂

  • s.a.zaten her ay özel bankaya devlet yatırıyor özelde devletin anlaşmalı oldugu bir kurum bu konuda içiniz rahat olsun battıgı anda maasınız ptt ye yatar açıklamam yeterli olmustur işallah

 • Emeklilere sanki cok para veriyorlarda boyle kapi kapi arastirmak zorunda kaliyoruz. Emekliler icin pronosyonlarin arttirilmasi gerekiyor bence.

 • Emekliler icin ne yapilsa azdir bence, verilen maaslar ve promosyonlr cidden icler acisi. Bu durumun duzeltilmesi gerekmektedir.

 • Hiç bir promosyona aldanmayın arkadaşlar siz bankaya tahattüt verdiktenden sonra illaki size bi bahaneyle promosyonlardan veya kampanyalardan yararlanamayacagınızı söylüyolar

  ( DenizBank dan alıyorum maaşımı en kısa zamanda deiştireceğim – kesinlikle size teklif ettikleri kampanyalara inanmayın hiç birini yerine getirmeyecekler )

 • BENCE EN İYİSİ UZUN SÜRE BAĞLI KALINMAYAN İSTENİLDİĞİNDE ÇIKABİLECEĞİNİZ BANKADIR.KREDİ AVANTAJI EN İYİ OLAN DA ÖNEMLİ BENCE..DEVLET BANKASI VEYA İŞ BANK BENİM TERCİHİMDİR.GARANTİ KALİTELİ BANKA AMA HER HİZMETTEN ACAYİP PARA ALIYOR..

 • Emekli için çok şey yapılması lazım çok.

 • Denizbank promosyon vermiyor…denizbantan alanlar başka bankaya taşıyamıyor…Denizbank emeklilere haberi olmnadan parelel hesaplar açarak kredi borcu gösteriyor…33789 kişiye böyle bir işlem olduğu iddiası internette dolaşıyor…denizbankın emeklinin haberi olmadan onlarca parelel hesap açarak başka bankaya emeklinin maaşını almasını engelliyor…belli zaman sonra kesintiler daha sonra maaşlar yarı yarıya ödeniyor…denizbankla ilgili yüzlerce şikayete internette ulaşabilirsiniz…kredi borcu parelel hesaplar…tedbir koymalar..ilk maaştanitiberen…denizbanktan alanlar hemen e devletten araştırma yapsın…maaşınınızın üstünde bilinmyen bir haciz hatta eviniz bile ipitek oltına alınmış olabilir…dikkat…

 • Yukarıdaki promosyonlar 2015 yılında uygulanan promosyonlar. Gerçi bankaların bir kısmı yukarıdaki promosyonları devam ettiriyorlar ancak 2016 yılı promosyon miktarları hükümet temsilcileri tarafından masaya yatırılmış durumda.
  Bizler yeni gelişmelerden haberdar ederseniz memnun oluruz.

  • Merhaba,
   Su anda belirttigimiz tutarlar Bankaların sitelerinde tuketici ile paylasılan guncel rakamlar. Belirttigıniz gibi değişiklik yapılması durumunda sizler ile paylaşıyor olacağız.
   Saygılarımızla.

 • Bu emekli duzenlemesi ne zaman devreye girecek arkadas.

 • Emekli emekliye saygı diye atıp tutarlar ama is birşeyler vermeye gelince halleder onlar eski kurt derler. Bizede yazık senelerimizi verdik nasıl gecinemedigimizi anlasinlar artik,

 • Emekli promosyonları ile ilgili yasa bir an once yururluge girsinde ne alacagimizi bilelim bizde.

 • İNG banka gitmeyin de nereye giderseniz gidin zira bu banka verdiğini,bir yolunu bulup iki katını geri alıyor başıma geldi.

  • salih bey emekli maşımı ptt alıyorum acaba promosyon almak için hangi bankayı önerirsiniz

 • emekliler için promosyon düzenlemesi ne zaman olacak acaba bir türlü yasalaştıramadılar. Gerçi söylenene göre şu an özel bankaların verdiği emeklilik promosyonları aynı olacak diye söyleniyordu.

 • Emekliye promosyon diye bir ton yaygara kopardılar ama zaten bankaların verdiği promosyon tutarı kadar rakam açıkladılar. Ziraat bankası gibi kamu bankaları bedavadan emekli müşterileri yönetiyorlardı onlara ceza kesmişler sadece. Yoksa ingbank denizbankata zaten okadar banka promosyonu veriyorlardı. Emekli maasimi ziraat bankasından çekmek farz oldu bu promosyon tutarlarına gore…

 • Emekliye promosyon veren bankalar hangileri daha netlesmemis gibi gözüküyor. Emekli maaslarini ödeyen denizbank daha anlaşmaya varmamis. Bende onunla promosyon konusunda imzalamistim diğer bankalarda ayni parayi veriyormus birşey kaybetmedim galiba

 • Emekliye promosyon diye milleti uyutmaktan başka bir hikaye değil bu. Ben zaten bankadan promosyon alıyordum. Aldığım promosyonun üzerine birşey eklenmediği surece emekliye ne fayda sağlıyor bu durum. O yüzden emekliye promosyon kandirmacasina inanmak hata olur.

 • Emekliye en yüksek promosyon veren bankanın Denizbank olması ilginç. Hani devlet bankaları bu promosyonların artmasını sağlayacaktı. Bütün bankalar dün ne veriyorsa aşağı yukarı bugünde aynı rakamı veriyorlar. Sadece emekliye promosyon kampanyası olmayan bankalar bu işin içine girmiş oldu sadece. Neyse sitemimi ettikten sonra size bir sorum olacak.
  Annemin Vasisi olduğum için bankacılık işlemlerini ben gerçekleştiriyorum mahkeme kararıyla. Bu mahkeme kararında emekli promosyonu ile alakalı bir hüküm olmasa da annemin emekli maaşını farklı bankaya taşıyarak emekli promosyonu alabilir miyiz acaba.
  Yardımlarınıza sunarız.

 • Emekliye promosyonun kralını vermeleri lazımdı ama olmadı. 3 gün önce ne veriliyorsa neredeyse aynı parayı aldık ama adı emekliye promosyon oldu. Yazık ne diyelim..

 • Emekli promosyonu ne zaman verilecek diye aylarca konuştuk. Emekli promosyonları hangi bankalar verecek falan derken beklenen gibi olmadı bence. Emekli promosyonları şartları konusunda her şeyi yapıyoruz ama bankalar çok az veriyorlar. Emekli promosyon sorgulama yaptığımda da her banka ortalama tutarlar sundu ve birini seçmek zorunda kaldık ne yazık ki

 • Emekliye promosyon ödemesi yapılacak. Büyük paralar alınacak diye bangır bangır yayınlandı sonra herkes 300 liraya mahkum edildi. Kardeşim bu bankalar yeni müşteri için kesenin ağzını neden açmıyorlar. Bankacılık urunlerini en çok biz kullanıyoruz mecburiyetten. Emekli promosyonu hakkımız yani….

 • emekli promosyonu en yüksek veren banka yada emekli promosyonu en çok veren banka 2020 yılında kim olacak acaba? emekli maaş promosyonu için insanları bu kadar uğraştırmaya gerek yok

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir