Emekliye Promosyonu En Yüksek Veren Banka Hangisi?

Emeklilere Banka promosyonu ne zaman verilecek? soruları artmışken Şubat ayı başında art arda gelen açıklamalar emekliye müjde gibi geldi. SGK ile 17 Şubat 2017 itibariyle 3 tanesi Kamu Bankası 13 tanesi Özel Banka toplamda 16 Banka emekliye promosyon konusunda protokol yaptılar. Anlaşmaya varılan protokol sonrası 11,5 milyon emekliye müjde olurken, toplamda emeklilerin yüzde 99,5 ‘luk kısmı da promosyona dahil edilmiş oldu. 

Başbakan Binali Yıldım ilk müjdeyi 1 Şubat itibariyle emekli müşterilerin yüzde 41′ lik kısmı olan 4 milyon 800 bi kişiye ödeme yapan Ziraat Bankası ile verilirken, sırayla diğer Kamu Bankaları ve anlaşmaya varılan ilk özel Banka olan 818.000 emekli vatandaşa maaş ödemesi yapan İş Bankası ile beraber hızla artmaya devam ediyor.

Emekliye Promosyon için anlaşan Bankalarda son durum

Binali Yıldırım tarafından Ziraat Bankası ile emekli maaşı için Banka promosyonu konusundan yapılan protokol sonrası diğer Kamu ve Özel Bankalar teker teker protokol imzalamaya başladı. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı geçtiğimiz haftalarda Kamu ve Özel Bankalara ziyaretler yaparak emekliye promosyon ne zaman verilecek?sorularının son bulması için gerekli adımları attı.

Emekli promosyon protokolü sağlanan Bankalar ise şu şekilde; Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank, Garanti Bankası, İş Bankası, Akbank, Qnb Finansbank, ING Bank, Yapıkredi Bankası, Denizbank, Teb, Şekerbank, Fibabanka, PTT, ICBC Turkey ve Burgan Bank ile varılan mutabakat sonrası emekli maaşı için Banka promosyonu konusunda anlaşmaya varıldı.

Emekliye Promosyon ne zaman verilecek?

Emekliye promosyon ödemeleri ne zaman verilecek? soruları sonrasında yapılan protokoller ile promosyon ödemeleri için tarih bilgisi de netleşti. Mart ayında emekli promosyon ödemeleri yapılacağı belirtilirken şu an için en yüksek emekli promosyonu 450 TL olarak açıklandı. Emekliye promosyon ne zaman soruları da açıklanan Mart tarihi ile rahat bir nefes aldırdı. Yaklaşık 6 milyar TL ödeme yapılacağı belirtilirken Mart ayında başlayacak ödemeler Nisan ve Mayıs ayında da devam edecek. Posta Gazetesi’nin haberine göre TC Kimlik numarasının son hanesi 9-7-5 olanlar için Mart ayında, 3-1-8 olanlar Nisan ayında, 6-4-2-0 olanlar ise Mayıs ayında ödeme yapılacağı belirtilmektedir.

Emekliye Promosyon ödemesi ne kadar yapılacak?

Promosyon ödemeleri için start verildikten sonra en çok merak edilen bir diğer konu emekliye ne kadar promosyon ödemesi yapılacak? oldu. Başbakan Binali Yıldırım tarafından emekliye yapılacak promosyon ödemeleri için yaptığı açıklamaya göre anlaşmaya varılan Bankalar için yapılacak promosyon ödemelerinde Kamu Bankaları tarafından yapılacak promosyon ödemeleri ise şu şekilde;

 • 1.000 TL altında emekli maaş alanlar için 300 TL promosyon ödemesi
 • 1.000 TL-2.000 TL arası emekli maaşı alanlar için 375 TL promosyon ödemesi
 • 2.000 TL üzeri emekli maaşı alanlar için 450 TL promosyon ödemesi

Emekli promosyon son durumuna gelince yeni protokol sağlanan PTT, şu anda emekli maaş ödemelerini yapan Denizbank ve diğer Özel Bankalar ile protokol sağlandı ve Özel Bankalar tarafından ekstra promosyon ödemesi yapılıp yapılmayacağı daha da netleşecektir. Şu an açıklanan Banka promosyonu tutarları taban fiyat olarak açıklanırken bu tutarların da üzerinde olacağına kesin gözüyle bakılıyor. Bankaların emekli müşterilerini kaçırmak istemedikleri içi kesenin ağzını açacakları bekleniyor.

Emekli maaşı Banka promosyonu için Banka seçimi nasıl yapılacak?

Diğer Özel Bankalar ‘lada promosyon ödemesi konusunda protokol yapıldıktan sonra Emekli vatandaşlar en çok promosyon ödemesi yapacak olan Bankayı seçebilecek.  Bu işlem için Banka seçimini 3 ay içinde karar vererek gerçekleştirmeleri gerekiyor. Emekli maaşı için Bankasını değiştirmek istemeyenlerin bir işlem yapmasına gerek olmayacak. Tabi en çok merak edilen konulardan biri hali hazırda promosyon ödemesi yapan Bankalar vardı. Bu Bankalar ile daha önceden anlaşmaya varan ve promosyon ödemesini almış olan Emekli vatandaşlarımız Bankalarını değiştirebilecek mi? bu konu ile ilgili net bir açıklama yapılmadı. 

Banka seçimi sonrası 3 yıllık emekli maaşı anlaşması yapılacağı belirtilirken promosyon ödemeleri peşin Mart, Nisan ve Mayıs aylarında ödenmeye başlanacak. Anlaşmaya varılan Banka ile promosyon için el sıkıştıktan sonra 3 yıl boyunca bu Bankadan maaş almaya devam edilmesi gerekiyor. Banka promosyonunun dışında tüm maaşlarını atm’ lerden ücret ödemeden tek çekimde alabilmeleri, hesap işletim ücretinden muaf tutulmaları konusunda çalışmalara devam edileceği belirtilmektedir.

Dul ve Yetimler Banka promosyonu alabilecek mi?

Eşi, annesi yada babası vefat ettiği için emekli aylığı alan Dul ve yetimler’ de emekliye promosyon anlaşmasından faydalanabilecek. Dul ve yetim aylığı alanlar içinde Banka promosyon tutarları geçerli olup, aldıkları maaşlara göre Banka promosyonu alabilecekler. Diğer emekli maaşı alanlara verilecek promosyon tutarları ile farklılık göstermeyecek.

Emekliye promosyon ödemesi için hangi şartların sağlanması gerekiyor?

Emekli maaşı müşterilerinin Banka promosyonu alabilmesi için Bankalar tarafından yapılan istekler mevcut olup, promosyon ödemesi alabilmek için bu şartların sağlanması gerekiyor. 

 • 2 adet otomatik ödeme talimatı verilmesi zorunlu,
 • 3 yıl boyunca farklı bir Bankaya maaşını aktarım yapamayacak,
 • Kredili mevduat hesabı yada Kredi Kartı alma zorunluluğu olacak.

Emekliye promosyon ne zaman verilecek? sorusuna tekrar dönecek olursak protokol sağlanan Bankalara emekli maaşı aktarım yapmak isteyenler başvurularını yaparak ödemelerini Mart ayında almaya başlayacaklar. Emekli promosyon son durum yukarıda da belirttiğimiz gibi anlaşmaya varılan Bankalar nezdinde başladı. Tabi diğer Bankaların ekstra tutarlar vereceği henüz belirtilmediği için çok da acele etmeye gerek yok diyebiliriz.

Emekliye promosyon veren Bankalar hangileri? emekli maaşını hangi bankadan almak avantajlı 2018. Emekliye Promosyonu En Yüksek Veren Banka Hangisi? (2018 Güncel Banka Promosyonları)

Emekliye müjde olarak Başbakan ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı tarafından yapılan açıklamalar ve protokoller sonrasında Emekli vatandaşımız ne kadar promosyon alabilirim diye sorgulamaya başladı. Kamu Bankaları Banka promosyonu konusunda daha önceki dönemde tüketiciye ödeme yapmaz iken son varılan mutabakatlar ile yukarıda belirttiğimiz 300-375-450 TL rakamlarını artık ödeyecek. Şu an için açıklanan emekliye promosyon ödemeleri için en avantajlı kampanya Denizbank tarafından sunulmakta olup, alınacak 450 TL tutara ek olarak sizi öneren kişiye 100 TL ödemesi ile beraber 550 TL ödeme yapılmaktadır. Detayını altta Denizbank alanından kontrol edebilir siniz.

Fakat emekli promosyonu bugün gerçekleşen bir durum değil, zaten hali hazırda bir çok Banka Emekli maaş taşıma kampanyaları adı altında emekli vatandaşlarımıza Emekliye promosyon ödemesi gerçekleştiriyordu. Henüz Kamu Bankalarının dışında Özel Bankaların ne kadar promosyon ödemesi yapacağına dair net bir açıklama gelmedi. Kamu Bankaları ile beraber yukarıda belirtilen rakamları yada daha yüksek tutarda promosyon imkanı sunabilirler.

Mevcut emekliye promosyon ödemeleri yapan Bankalar ile ilgili yapmış olduğumuz çalışma detayı aşağıda mevcut olup internet sitelerinde tüketiciye duyurulmaktadır. Tüm Bankalar ile emekli maaşı Banka promosyonu konusunda mutabakata varıldığında sizler için rakamlar güncellenecek olup şu anki emekli maaş aktarım kampanyalarında verilen promosyon ödemelerini kontrol edebilir siniz.

Aşağı yukarı her bankada ortak emeklilerimize tanınan haklar hesap işletim ücreti muafiyeti, atm’lerden ücretsiz çekim, bazıları her banka atm’lerini kapsayabiliyor. Bazılarında kart çekim limitine takılmadan tek kalemde çekme imkanı tanıyan işlemler. Tabi önceliğimiz maddi olarak emekli maaşı taşıma sonrası ne kadar promosyon verdiği olacağından Denizbank şu anda öne çıkan Banka diyebiliriz. Bankalar. 2017-2018 yılı Emekli maaşı promosyon kampanyaları  ile ilgili internet sitelerinde belirtildikçe yada Hükümet yetkilileri tarafından ortak rakamlar açıklanması sonrasında yazımızda güncellenecektir.

ingbank emekliye promosyon odemesi ne kadar

İNGBANK EMEKLİYE PROMOSYON TUTARI 2018

Emekli maaşını ING Bank ’a taşıyanlar için 2 çeyrek altın kampanyasını, ortak yürütülen kampanya sonrası sonlandıran ING Bank, Binali Yıldırım tarafından açıklanan rakamların dışında ekstra bir tutar belirtilmez iken aldığınız maaşa göre 300-375-450 TL promosyon ödemesi yapılacağı belirtilmektedir.
Vadesiz Mevduat Hesaplarınız için hesap işletim ücreti ödemeden işlemlerinizi yapabilirsiniz. Tüm banka ATM ’lerinden maaşınızı ücretsiz olarak çekebilirsiniz. 17.02.2017 itibariyle revize edilen emekli maaş aktarım kampanya şartları bankanın internet sitesinde bu şekilde belirtilmektedir.

emekliye promosyon odemeleri, emekliye promosyon ne zaman verilecek, emekli promosyon son dakika, emekli maasi,banka promosyonu

DENİZBANK EMEKLİYE PROMOSYON TUTARI 2018

SGK dan yapılan bildirimde 2015 Temmuz ayı itibariyle emekli maaşları Denizbank tarafından ödenmekte olup, emekli maaşını Denizbank ‘tan 3 yıl boyunca almayı taahhüt edenler için 300 TL promosyon ödemesi peşin olarak yapılacak. Yukarıda belirttiğimiz promosyon alma şartları her banka için geçerli olup, Açıklanan rakamlara göre maaşı 2.000 TL üzeri olan emekliler için Sgk tarafından belirtilen tarihte fark tutarı olarak 150 TL ödeme daha yapılacak.

Denizbank tarafından sunulan bir diğer avantaj ise, bir yakınınızın size Denizbank ‘ı önerdiğini belirtmeniz durumunda size öneren kişinin Denizbank’ta hesap açması halinde ona da 100 TL ödeme yapılmaktadır. Tekrar üzerinden geçmek gerekirse karı-koca emekli maaşını aktarmak isteyen 2.000 TL üzeri maaş alan tüketici toplamda 550+550 olmak üzere 1.100 TL promosyon ödemesi alabilecek. Detaylı bilgi için Denizbank şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

 

İNGBANK EMEKLİYE PROMOSYONU 2017 Emekli maaşını ING Bank ’a taşıyan ve 4 yıl boyunca kalmayı taahhüt eden Emekli Sandığı, SSK ve Bağkur emeklileri 2 çeyrek altın, Emekli maaşını ING Bank ’a taşıyarak 10.000 TL ve üzeri kredi kullanan emekliler ise 3 çeyrek altın kazanıyor. Vadesiz Mevduat Hesaplarınız için hesap işletim ücreti ödemeden işlemlerinizi yapabilirsiniz. Tüm banka ATM ’lerinden maaşınızı ücretsiz olarak çekebilirsiniz. 11.02.2017 itibariyle kampanya devam etmekte olup kampanya bitiş tarihi belirtilmemiştir.

İŞ BANKASI EMEKLİYE PROMOSYON TUTARI 2018

İş Bankası emekli maaşı aktarım kampanyalarında 50 TL maxipuan kampanyası sonrasında güncel kampanya çıkmaz iken Binali Yıldırım tarafından açıklanan 300-375-450 TL promosyon ödemelerini yapacak gibi gözüküyor. Yeni kampanya çıkması durumunda rakamlar güncellenecektir. Şu an güncel kampanya olarak 25 Şubat-22 Mart 2017 tarihleri arasında maaş aktarım talebinde bulunanlar için ekstra Cinemaximum ‘larda çift kişilik sinema bileti hediye ediyor. 

Uygulama süresince kredi kartı ve ek kartlarınız için yıllık ücret ödemeyeceksiniz. Maaşınızı Bankadan almaya başladığınızda, en az 1 adet fatura talimatı vermeniz halinde kredi kartları ile yapacağınız alışverişlerden kazanacağınız MaxiPuan’ın %20’si kadar ilave. Maaş hesabınızdan Hesap İşletim Ücreti tahsil edilmeyecektir.

İNGBANK EMEKLİYE PROMOSYONU 2017 Emekli maaşını ING Bank ’a taşıyan ve 4 yıl boyunca kalmayı taahhüt eden Emekli Sandığı, SSK ve Bağkur emeklileri 2 çeyrek altın, Emekli maaşını ING Bank ’a taşıyarak 10.000 TL ve üzeri kredi kullanan emekliler ise 3 çeyrek altın kazanıyor. Vadesiz Mevduat Hesaplarınız için hesap işletim ücreti ödemeden işlemlerinizi yapabilirsiniz. Tüm banka ATM ’lerinden maaşınızı ücretsiz olarak çekebilirsiniz. 11.02.2017 itibariyle kampanya devam etmekte olup kampanya bitiş tarihi belirtilmemiştir.

AKBANK TAŞ. EMEKLİYE PROMOSYON TUTARI 2018

Akbank promosyon ödemesi kapsamında 2016 sonuna kadar 300 TL chip kampanyası mevcuttu. Fakat kampanya bitiş tarihi itibariyle güncel kampanya çıkmadığı izlenmekte olup mevcut açıklanan 300-375-450 TL promosyon ödemesi yapacak gibi gözüküyor. Farklı bir kampanya çıkması durumunda sizler ile paylaşacağız.

Emekli maaşı alan vatandaşlarımız için diğer avantajları ise yurt içinde tüm banka ATM ‘lerinden ayda 2 kez ücretsiz para çekebilirsiniz. Ücretsiz Havale gönderebilirsiniz, Akbank Direkt ile EFT işlemlerinizi ücretsiz yapabilirsiniz. Hesap İşletim Ücreti ödemezsiniz, Kiralık kasa ücreti 325 TL yerine 125 TL ödersiniz.

GARANTİ BANKASI EMEKLİYE PROMOSYON TUTARI 2018

31 Ocak 2017 itibariyle sonlanan promosyon kampanyasında Garanti Bankası’na SGK emekli maaşı yatmaya başlayan ve maaşını üç yıl boyunca Garanti Bankasından almayı taahhüt edenler hoş geldin hediyesi olarak çeyrek altın değerinde 1.60 gram altın hesabınıza yüklemesi yapıyordu. Emekli bir yakınınızı daha Garanti ’ye getirdiğinizde bir çeyrek altın değerinde 1,60 gram altın daha hesabınıza yüklemesi yapılıyordu. 

Fakat şu anda güncel kampanya başlatmazken açıklanan rakamlar ışığında 300-375-450 TL promosyon ödemesi yapılacak gözüküyor. Farklı kampanya bildirimi yapılması durumunda sizler ile detayları paylaşılacaktır. Diğer sunulan avantajlar ise, geniş ATM ağından, emekliler için hazırlanan özel menüyle bakiyenizin tamamını tek tuşla ve kuruşu kuruşuna çekebilirsiniz. Üstelik emekli maaşınızı çekerken nakit çekim limit aşım ücreti*** ödemezsiniz.
Hesap işletim ücreti yok! Emekli maaşınızın yattığı vadesiz hesabınız için hesap işletim ücreti ödemezsiniz.

ŞEKERBANK TAŞ. EMEKLİYE PROMOSYON TUTARI 2018

Maaşını Şekerbank’ a taşıyan, 36 ay kalmayı ve kredili mevduat hesabı açmayı taahhüt eden emekliler için ilk maaş ödemesi sonrası 300 TL promosyon ödemesi mevcut olup kampanya 17.02.2017 itibariyle günceldir. Fakat emekli maaş kampanyasına onay veren şekerbank promosyon ödemesi olarak 300-375-450 TL ödeme yapacağı izlenmektedir.

Diğer sunulan imkanlar ise, tüm hesaplarınız için hesap işletim ücreti muafiyeti, İnternet Şubesi ve Çağrı Merkezi aracılığıyla gerçekleştireceğiniz tüm Havale ve EFT ’leri ücretsiz, Şekerbank ATM ’lerinden Ücretsiz Limit üstü Nakit Çekim İmkanı, Tüm ATM ’lerimizden komisyon ücreti ödemeden limit üstü para çekimi. Tüm Banka ATM ’lerinden Ücretsiz Maaş Hesabınıza Erişim ve Nakit Çekim İmkanı, Tüm Banka ATM ’lerinden emekli maaş bakiyenizi ücretsiz görüntüleyebilir ve diğer banka ATM limitleri dahilinde komisyon ücreti ödemeden maaşınızı çekebilirsiniz.

emekli maasi,emekliye mujde,emekli promosyon son durum,emekliye promosyon ne zaman verilecek,emekli promosyon son dakika

T.C. ZİRAAT BANKASI EMEKLİYE PROMOSYON 2018 

Emekli maaşını Ziraat Bankasından alan müşterilere 1.000 TL altında maaş alanlara 300 TL, 1.000 TL- 2.000 TL arası maaş alanlara 375 TL, 2.000 TL üzeri maaş alan emekli vatandaşlarımıza 450 TL promosyon ödemesi yapılacaktır. 

Diğer sunulan avantajlar ise, tüm maaşınızı aynı gün çekebilme imkanı, emekli maaş hesabınız için hesap işletim ücreti muafiyeti, özel kredi faiz oranları, maaş dönemine göre kredi taksitlerini düzenleme imkanı sunmaktadır.

emekli maasi,emekliye mujde,emekli promosyon son durum,emekliye promosyon ne zaman verilecek,emekli promosyon son dakika

YAPIKREDİ BANKASI EMEKLİYE PROMOSYON TUTARI 2018

YKB emekli maşını almak isteyen ve 36 ay kalmayı taahhüt eden tüketici için 28.02.2017 tarihine kadar yapılan başvurularda 300 TL world puan kazanma fırsatı sunuyor. Kampanya 17.02.2017 itibariyle günceldir. Fakat mutabakata varılan rakamın üzerinde olmadığı için yapılacak promosyon ödemesi 300-375-450 TL olarak yapılacaktır. Güncel kampanya çıkılması durumunda güncelleme yapılacaktır.

Ek olarak sunduğu diğer avantajlar ise, Ücretsiz Acil Medline Sağlık Hizmeti Üyeliği, avantajlı ihtiyaç kredisi, Ykb atm’ lerinden günlük 3.000 TL para çekme limiti, ücretsiz düzenli ödeme, internet, çağrı merkezi, mobil ve atm’ lerden ücretsiz eft e havale imkanı sunmaktadır. En az 500 TL maaş alan, kredi kartı yada esnek hesap ve atm kartı kullanılması zorunlu olup şartları sağlayan 25.000 kişi promosyon olarak puan alabilecektir.

emekli maasi,emekliye mujde,emekli promosyon son durum,emekliye promosyon ne zaman verilecek,emekli promosyon son dakika

VAKIFBANK TAŞ EMEKLİYE PROMOSYON TUTARI 2018

Vakıfbank’ tan emekli maaşını alacak olanlar için ödenecek promosyon ödemesi 1.000 TL altında maaş alanlara 300 TL, 1.000 TL- 2.000 TL arası maaş alanlara 375 TL, 2.000 TL üzeri maaş alan emekli vatandaşlarımıza 450 TL promosyon ödemesi yapılacaktır. 

Diğer sunulan imkanlar ise, özel ihtiyaç kredisi faizleri, kredi kartı ve bir ek kredi kartı için aidat ödemezsiniz, hesap işletim ücreti tahsil edilmez, ücretsiz hgs etiketi, vakıfbank atm lerinden ücretsiz para çekme imkanı sunmaktadır.

emekli maasi,emekliye mujde,emekli promosyon son durum,emekliye promosyon ne zaman verilecek,emekli promosyon son dakika

RKİYE FİNANS EMEKLİYE PROMOSYON TUTARI 2018

Türkiye Finans emekli maaşı ödemelerinde promosyon ödemesine ait herhangi bir kampanya belirtilmezken SGK protokolü için de imza atılmadı. Emekli vatandaşlara sunduğu imkanlar ise, Hesap işletim ücreti yok. İnternet ten havale-eft işlemleri ücretsiz olup, muafiyet SGK maaş ödemesinin yapıldığı hesap için geçerlidir. Kiralık kasa %50 indirim avantajı olup, sadece ilk yıl içindir. Kredi Kartı ücreti bulunmayan Happy Zero Kart olup 11.02.2017 itibariyle ekstra promosyon ödemesi belirtilmemiştir.

emekli maasi,emekliye mujde,emekli promosyon son durum,emekliye promosyon ne zaman verilecek,emekli promosyon son dakika

QNB FİNANSBANK EMEKLİYE PROMOSYON TUTARI 2018

Maaşını Finansbank ‘a taşıyan emekliler için promosyon ödemesi olarak uzun bir süredir güncel kampanyası mevcut olmayıp protokole imza atan Bankalar arasında olduğu için 300-375-450 TL promosyon ödemesi yapması beklenmektedir. Farklı bir tutarda promosyon ödemesi yapması durumunda sizler ile güncel tutar paylaşılacaktır.

Finansbank’ ın emekliler için sunduğu diğer avantajlar ise, CardFinans Emekli ile market ve eczane harcamaları ile her yıl 360 TL’ye varan indirim kazanıyor, Öncelikle Cardfinans Emekli karta başvuru yapmanız gerekiyor. Hesap işletim ücreti ödemezsiniz. İnternet Bankacılığı ile yapılan eft havale işlemlerine ücret ödemezsiniz. 

emekli maasi,emekliye mujde,emekli promosyon son durum,emekliye promosyon ne zaman verilecek,emekli promosyon son dakika

TEB EMEKLİYE PROMOSYON TUTARI 2018

Teb emekli maaşı taşıma yapılması durumunda promosyon ödemesi konusunda herhangi bir kampanyası 17.02.2017 itibariyle mevcut değil. Sgk Protokol anlaşmasına attığı imza ile emekli maaşını taşıyana 300-375-450 TL promosyon ödeyecek bankalar arasında da yer almaktadır.

Teb emekli maaşı alanlara sunduğu imkanlar ise, Hesap işletim ücreti muafiyeti, Kefilsiz ve size özel indirimli faiz oranlarıyla ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi alabilirsiniz. Sadece ilk yıl değil, emekli maaşınız TEB’e yattığı sürece kart ücreti muafiyeti uygulanacağı belirtilmektedir.

emekli maasi,emekliye mujde,emekli promosyon son durum,emekliye promosyon ne zaman verilecek,emekli promosyon son dakika

HALKBANK EMEKLİYE PROMOSYON TUTARI 2018

Halkbank’ tan emekli maaşını alacak olanlar yada maaş taşıma yapacak olanlar için ödenecek promosyon ödemesi 1.000 TL altında maaş alanlara 300 TL, 1.000 TL- 2.000 TL arası maaş alanlara 375 TL, 2.000 TL üzeri maaş alan emekli vatandaşlarımıza 450 TL promosyon ödemesi yapılacaktır. 

Halkbank tarafından emekliler için sunulan diğer imkanlar ise, hesap işletim ücreti muafiyeti, aynı gün atm’ lerden tek kalemde maaş çekme imkanı sunmaktadır.

emekli maasi,emekliye mujde,emekli promosyon son durum,emekliye promosyon ne zaman verilecek,emekli promosyon son dakika

ZİRAAT KATILIM BANKASI EMEKLİYE PROMOSYON TUTARI 2018

Ziraat Katılım Bankası’ nın 17.02.2017 itibariyle emekli maaş taşıma kapsamında herhangi bir promosyon ödemesi yapmadığı izlenmekte olup, mutabakata varılan Bankalar arasında yer almamaktadır. Ziraat Katılım Bankası emekli maaşları kapsamında farklı bir avantaj bildirimi sunmamaktadır.

burganbank emekliye promosyon odemesi ne kadar

BURGAN BANK EMEKLİYE PROMOSYON TUTARI 2018

Emekli maaşını Burgan Bank’ a taşıyan SGK emeklilerine 200 TL Nakit promosyon ödemesi yaptığını bildirmektedir. Fakat yapılan protokolde Burgan Bank’ ta mevcut olup promosyon ödemeleri başladığında en az 300-375-450 TL promosyon ödemesi yapacak olup farklı kampanya çıkması durumunda bilgilendirme yapılacaktır.

Burgan Bank emekli müşterilerine sunduğu diğer imkanlar ise, Hesap işletim ücreti muafiyeti, internet bankacılığı ücretsiz eft ve havale, her şubesinden ücretsiz nakit çekim imkanı sunmakta olup 11.02.2017 itibariyle promosyon ödemeli kampanya günceldir.

fibabanka emekliye promosyon odemesi ne kadar

FİBABANKA EMEKLİYE PROMOSYON TUTARI 2018

Fibabanka’ nın Emekli maaşı ve emekli maaşı taşıyana promosyon ödemesi olarak herhangi bir kampanyası olmayıp promosyon ödemeleri için protokol sağlayan Bankalar arasında 17.02.2017 itibariyle yerini aldı. Fibabanka tarafından emekli maaşını taşıyanlara 300-375-450 TL promosyon ödemesi yapılacaktır..

ptt emekliye promosyon odemesi ne kadar

PTT EMEKLİYE PROMOSYON TUTARI 2018

Ptt ‘nin 17.02.2017 tarihi itibariyle emekli maaşı taşıma kapsamında herhangi bir promosyon ödemeli kampanyası mevcut değildi. Fakat Sgk protokolü kapsamında varılan anlaşma gereği emekli maaşını taşıyan tüketiciye 300-375-450 TL promosyon ödemesi yapacaktır.

 odeabank emekliye promosyon odemesi ne kadar

ODEABANK EMEKLİYE PROMOSYON TUTARI 2018

Odebank 17.02.2017 itibariyle emekli maaşı alan yada emekli maaşını taşıyan vatandaşlarımız için promosyon ödemesi bildirimi yoktur. Promosyon ödemesine ek olarak herhangi bir kampanya ve avantaj sunan bir bildirimi yoktur. 

icbc emekliye promosyon odemesi ne kadar

ICBC TURKEY EMEKLİYE PROMOSYON TUTARI 2018

ICBC Turkey Bankası, SGK ile yapılan protokolü imzaladığı için emekli maaşını Icbc Turkey Bankasına aktarım yapacak olanlar için 300-375-450 emekliye promosyon ödemesi yapılacaktır.

 

Emekli promosyonlarında son durum itibariyle gözüken, eski kampanyaları hala devam ettiren Bankalar mevcut olup, emekliye promosyon kapsamında Mart ayında promosyon ödemelerinin yapılacağı açıklanmaktadır. Yazımızda emekliye promosyon ne zaman verilecek, 2018 Emekli maaş kampanyaları, emekli maaş kampanyaları 2018, emekliye ne kadar promosyon ödemesi yapılacak, emekliye promosyon ne zaman verilecek, emekliye ne kadar promosyon ödemesi yapılacak gibi soruları sizler için yanıtlamaya çalıştık.

İlginizi çekebilecek alternatif yazılarımız;

47 Yorumlar

 1. Serkan 20 Ekim 2015
 2. mevlut 22 Ekim 2015
 3. yeliz 22 Ekim 2015
 4. Rıza 23 Ekim 2015
 5. beytullah 1 Kasım 2015
 6. zeynel 8 Kasım 2015
 7. İsim 15 Kasım 2015
 8. selma 26 Kasım 2015
  • banker 26 Kasım 2015
 9. Mehmet Öztürk 15 Ocak 2016
 10. Dilek 4 Şubat 2016
 11. vedat 15 Şubat 2016
 12. Hatice 21 Şubat 2016
 13. Erhan 22 Şubat 2016
 14. receperhan 25 Şubat 2016
 15. erol 24 Mart 2016
 16. ferdi 7 Nisan 2016
 17. muhsin 15 Nisan 2016
 18. sait 8 Mayıs 2016
 19. Elvis 9 Mayıs 2016
 20. levent 3 Haziran 2016
 21. Zekeriya 6 Haziran 2016
 22. fiko 3 Temmuz 2016
 23. ayhan 9 Temmuz 2016
  • salim 5 Ağustos 2016
 24. Nuran 7 Ağustos 2016
 25. salih 31 Ağustos 2016
 26. Utku 1 Eylül 2016
 27. HÜSEYİN 21 Eylül 2016
 28. ismail 22 Eylül 2016
 29. refik alsan 25 Eylül 2016
 30. adnan temir 8 Ekim 2016
  • Finansçı 8 Ekim 2016
 31. Cihan 23 Ekim 2016
 32. Mustafa Acar 6 Kasım 2016
 33. Sinan 12 Aralık 2016
 34. salih 23 Aralık 2016
  • numan geçkalanlar 2 Ocak 2017
 35. mustafa 7 Ocak 2017
 36. Mutlu 11 Şubat 2017
 37. salih 14 Şubat 2017
 38. polat 21 Şubat 2017
 39. cengiz 2 Mart 2017
 40. Faruk 15 Ağustos 2017
 41. Nuri 22 Kasım 2017
 42. Emekçi emekli 5 Aralık 2018
 43. Emekli memur 6 Ocak 2020

Cevap Ver