9 February 2024

Email

info@kucukpara.com

Krediler

Denizbank A101 Kampanyası 2000 TL Faizsiz Kredi 10 TL Fastpay İadesi

Denizbank A101 Kampanyası 2000 TL Faizsiz Kredi 10 TL Fastpay İadesi

Son dönemde Denizbank tarafından kurumsal firmalar ile yapılan anlaşmalar ile sıfır faizli kampanyalar sunuyor. Denizbank A101 kampanyası kapsamında tüketiciye faizsiz kredi imkanı sunuyor. Kampanya Mayıs ayında hediye A101 mağazalarından 100 TL hediye çeki alımı sonrası A101 mağazasından hediye çeki için yapılan 100 TL ödemesinin fişi ile Denizbank şubelerinde gerekli yönlendirme ile 15 dakikada 2000 TL faizsiz kredi kullanılıyordu. Kampanya Kasım ayı itibariyle halen devam etmekte olup şartlarında biraz değişiklikler oldu.

Faiz oranlarının bu kadar yüksek olduğu Mayıs ayında tüketiciye faizsiz kredi imkanı sunan Banka olumlu sonuçlar aldı diyebiliriz. Son aylarda Merkez Bankası tarafından faiz oranlarında gerçekleşen gerileme sonrası vatandaş bir nebze olsun rahat nefes alsa da faizsiz kredi her zaman bir adım öndedir. Rakam belki biraz düşük olarak gelse de telefon alıp taksitlendiremeyen yada kredi kartı ekstresini ödeyemeyen sıfır faiz ile kart borcunu ödemek isteyen çok cazip bir fırsat sunmaktadır. A101 Denizbank 2000 TL faizsiz kredi kampanyası detaylarını sizler için açıklamaya çalışalım.

A101 Denizbank Kredi Kampanyası 2019 Detayları

Denizbank ile A101 arasında Fastpay uygulaması ile başlayan temassız ödeme süreci beraberinde faizsiz kredi imkanı ile tüketici ile arasındaki bağı arttırdı. Peki mayıs ayından bu yana devam eden Denizbank faizsiz kredi 2019 kampanyasından faydalanmak için ne yapılması gerekiyor. Tüketici tarafından merak edilen Denizbank A101 hediye çeki uygulaması devam ediyor mu? sorusuydu. Hayır artık A101 hediye çeki almanıza gerek olmadan A101 Denizbank 2000 TL kredi fırsatından yararlanabilirsiniz. İşte Denizbank A101 kampanyası detayları;

 • Öncelikle kkb puanınızın kredi çekmeye uygun (gerçek) kişiler olması gerekiyor o yüzden kendi cep telefonunuz ile A101K boşluk TCKN yazarak 3280 ‘e sms atmanız gerekiyor. (Örnek: A101K 12345678910)
 • Ne kadar kredi çekebileceğinize dair gelen sms ‘den sonra A101 mağazasından 100 TL alışveriş yaparak fişini almanız,
 • Aldığınız bu fiş ile Denizbank şubesine uğramanız gerekiyor, şube fişe kaşe basarak fişin bir kez kullanılmasını sağlamaktadır,
 • Sonrasında Denizbank çalışanları kredi sürecini başlatmakta olup 15-20 dakika içinde 2000 TL faizsiz kredinizi alabilir siniz.
 • Kredi tutarı 2000 TL ile vadesi de maksimum 6 ay ile sınırlıdır.
 • Banka kredinin kullanımı için son kararı verme, kefil yada ek belge isteme hakkına sahiptir.
 • Aynı aileden bir kaç kişi de bu krediden faydalanabilmektedir.
BUNUNLA İLGİLİ:  Taşıt Rehinli Araç Kiralama Yapılır Mı?

A101 Denizbank Faizsiz Kredi Kampanyasının Masrafı Var Mı?

Denizbank faizsiz kredi 2019 kampanyası kapsamında A101 mağazalarından yaptığınız harcama sonrası kullanacağınız 2000 TL faizsiz kredi için tahsis ücreti alınmamaktadır. Banka tarafından sıfır faizli kredi için sadece hayat sigortası tahsilatı yapılmaktadır. Örnek hesaplama 45 yaş baz alınarak yapılan hesaplamada 16,38 TL olarak tahsil edilmektedir. 45 yaş üzerinde iseniz rakam biraz daha artarken 45 yaş altındaysanız hayat sigortası için ödeyeceğiniz rakam 16,38 TL ‘den daha az olacaktır.

Denizbank ‘tan A101 ‘lerde 0 faizli kredi kampanyası kapsamında kullandırılan krediler için kredi tahsis ücreti yok. Çekebileceğiniz 2000 TL sıfır faizli kredi için sadece hayat sigortası masrafı ödemeniz gerekiyor. Şube tarafından kredi kartı, kmh yada farklı ürün satışları talep edilebilir. Özellikle FASTPAY uygulamasını indirmeniz talep edilebilir. Eğer indirim kampanyalarını takip eden bir tüketici iseniz Fastpay uygulamasını kullanarak Denizbank tarafından anlaşma sağlanan bir çok firmadan yaptığınız alışverişlerden indirim sağlayabilir siniz. (Örnek firmalar, A101, fatura ödemeleri, Kahve Dünyası, İstanbulkart ödemesi vs)

Denizbank A101 Kampanyası 10 TL Fastpay İndirimi

Denizbank ve A101 arasındaki kampanya sadece faizsiz kredi ile sınırlı kalmamış. A101 mağazalarında artık kullanılmaya başlayan Denizbank ürünü temassız ödeme uygulaması fastpay ile yapacağınız ilk ödeme işlemi sonrası 10 TL fastpay hesabınıza 1 hafta içinde yükleme yapılmaktadır. Kampanyanın ilk aylarında 10 TL’ye ek olarak her harcamanın yüzde onluk kısmı iade ediliyordu 25 TL ‘ye kadar, fakat şu anda sadece ilk alışveriş ile 10 TL iade kampanyası devam ediyor. Herhangi bir Bankaya ait kredi kartınızı ekleyerek (Denizbank kredi kartı zorunluluğu yok) bir çok kampanyadan hediyeler kazanabilir siniz.

BUNUNLA İLGİLİ:  Kredi Sicil Affı Kimleri Kapsıyor? Kredi Sicil Affı Başvuru Şartları Neler?

Fastpay uygulamasının detaylarını belirttiğimiz ve diğer Fastpay kampanyalarına ait makalelerin linklerini sizler ile paylaştık. Fastpay uygulamasını 2019 yılında bilinirliğini arttırmak adına daha bir çok firma ile görüşmeler devam etmekte olup benzer kampanyalar farklı market zincirleri ve internet satışı yapan farklı kurumsal firmalarda kullanıma sunarak indirimler verilmesi planlanmaktadır. Sizlere yeni kampanyalar çıktıkça bilgilendirme yapıyor olacağız o yüzden herhangi bir sosyal medya hesabımızı takip ederek fayda sağlayabilir siniz.

denizbank a101 kampanya, a101 denizbank kampanya,a101 denizbank faizsiz kredi,a101 hediye çeki

Denizbank A101 Faizsiz Kredi Soru Cevaplar

 • Tüm A101 mağazalarından harcama yaparak faizsiz kredi çekebilir miyim? Faizsiz kredi tüm şubelerden yapılan harcamalar için geçerli fakat Fastpay iadesi için o şubede temassız ödeme işleminin yapılıyor olması gerekmektedir.
 • Denizbank A101 kredisi maksimum ne kadar çekilebilir? Attığınız sms sonrası 5-10 bin gibi rakamlar için onayda gelmiş olsa çekebileceğiniz üst limit 2000 TL ile sınırlıdır.
 • A101 Denizbank faizsiz kredi kaç ay vade yapılmaktadır? Faizsiz 2000 TL kredi 6 ay vade ile sınırlıdır.
 • KKB puanı kötü olanlar A101 kredisi çekebilir mi? Bankanın faizsiz kredi imkanından kredi puanı uygun olan tüketiciler fayda sağlayabilmektedir. Banka kefil yada ek belge isteyerek verme hakkına sahiptir.
About Author

Finansçı

1 Comment

 • Denizbank a101 kampanyası halen devam ediyor faydalanmak isteyenler kasım sonuna kadar kredi çekebilir. Denizbank faizsiz kredi 2019 yılında patlama oldu sanırım bir çok firmada sıfır faizli krediler ile adını duyurmaya devam ediyor. Bizim gibi tüketicilerde bu fırsatları değerlendiriyor.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir