9 February 2024

Email

info@kucukpara.com

Krediler

Vodafone Abonelerine Faizsiz Kredi Denizbank İşbirliğiyle

Vodafone Abonelerine Faizsiz Kredi Denizbank İşbirliğiyle

Son dönemde Denizbank tarafından kurumsal firmalar ile yapılan anlaşmalar ile sıfır faizli kredi kampanyaları sunuyor. A101 Faizsiz kredi kampanyasından sonra şimdi de Denizbank Vodafone kampanyası kapsamında tüketiciye faizsiz kredi imkanı sunuyor. Vodafone sıfır faizli kredi ile abonelerine güzel bir avantaj sunmaktadır. Vodafone yanımda uygulaması kullananlar tarafından fark edilen fakat uygulamayı kullanmayan Vodafone aboneleri için bilgilendirme amaçlı Vodafone faizsiz kredi şartlarını sizler ile paylaşacağız.

TCMB tarafından 2 ay içerisinde gerçekleştirilen 1000 baz puan indirimi sonrası Bankaların faiz oranlarında büyük düşüşler gördük. Çok yüksek faiz oranlarından sonra tüketici faiz oran düşüşleri ile biraz rahatlasa da sıfır faizli kredi her zaman tüketicinin önceliğidir. Vodafone firması abonelerine bu anlamda güzel bir jest yapmış oldu. Denizbank ‘da sıfır faizli kredi kampanyalarına bir tanesini daha eklemiş oldu. Denizbank Vodafone kampanyası faizsiz kredi detayları ekteki gibidir.

Denizbank Vodafone Kampanyası Faizsiz Kredi Detayları?

Vodafone yanımda uygulamasından tüketici ile paylaşılan faizsiz kredi 31.12.2019 tarihine kadar geçerli olup 2.000 TL kredi imkanı sunmaktadır. Her abone tarafından bir kez katılım hakkı mevcut olup ikinci kez kredi kullandırım mümkün değildir. Kredi 5 ay vade ile sınırlı olup sıfır faizli 2.000 TL kredi imkanı sunmaktadır. TC Kimlik numarası ile yapılacak başvuru sonucu tüketiciye sms ile bilgilendirme yapılmakta olup vodafone yanımda uygulaması ve vodafone internet sitesinden de faizsiz kredi başvurusu yapılabilmektedir.

Vodafone faizsiz kredi için Denizbank tarafından tahsis ücreti ve hayat sigortası tahsilatı yapılmaktadır. 2.000 TL için ödeyeceğiniz tahsis ücreti 10,50 TL ile sınırlı olup hayat sigortası ise ortalama 35 yaşındaki bir tüketici için 5 ay vadede 6,55 TL olarak tahsil edilmektedir. Hayat sigortası ücreti 35 yaş üstü olması durumunda belirtilen ücretin üzerinde 35 yaşın altında olması halinde daha düşük bir ücret tahsil edilecektir. Müşteri yaş ve cinsiyetine göre ödenecek hayat sigortası tutarı değişkenlik göstermektedir.

BUNUNLA İLGİLİ:  İhtiyaç kredisi veya konut kredisini erken kapatırsam ne kadar öderim?

Kampanyadan sadece aktif Vodafone abonelerinin yararlanma hakkı mevcuttur. Aktif aboneliğin detaylarını açıklamak gerekir ise kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüdeki abonelik dışında kalanları kapsamaktadır. Kampanya kredi başvurusu yapan ve onaylanan bireysel (gerçek) müşteriler için geçerlidir. Kampanya sonlanmadan Banka faiz oranlarında ve kampanya koşullarında değişiklik yapma yada onaylanan kredi için son kararı verme, kefil yada ek bilgi isteme yada krediyi kullandırmama hakkına sahiptir.

Vodafone Faizsiz Kredi Başvurusu Nasıl Yapabilirim?

Vodafone sıfır faizli kredi başvurusu için vodafone yanımda uygulaması, vodafone internet sitesi ve denizbank internet sitelerinden TC Kimlik numaranızı yazarak başvurunuzu gerçekleştirebilir siniz. Başvurunuz sonrasında Denizbank tarafından size sms ile bilgilendirme yapılmakta olup maksimum 2.000 TL ile sınırlı olmak üzere çekebileceğiniz kredi tutarı tarafınıza bildirilir. 5 ay vadede 400 TL taksit ile faizsiz kredinizi çekebilir siniz. Denizbank Vodafone kampanyası kapsamında başvuru öncesinde ekteki detayları da dikkate almanız gerekmektedir.

 • Öncelikle kkb puanınızın kredi çekmeye uygun (gerçek) kişiler olması gerekiyor o yüzden kendi cep telefon numaranız ve TC Kimlik numaranız ile başvurunun gerçekleştirilmesi gerekmektedir.
 • Vodafone yanımda uygulaması, Vodafone veya Denizbank internet sitelerinden başvurunuzu yapabilir siniz.
 • Ne kadar kredi çekebileceğinize dair tarafınıza sms ile bilgilendirme yapılır.
 • Sonrasında Denizbank şubesine uğrayarak kredi sürecini başlatabilir siniz.
 • Denizbank çalışanları kredi sürecini başlatmakta olup 15-20 dakika içinde 2.000 TL faizsiz kredinizi alabilir siniz.
 • Kredi tutarı 2000 TL ile vadesi de maksimum 5 ay ile sınırlıdır.
 • Banka kredinin kullanımı için son kararı verme, kefil yada ek belge isteme hakkına sahiptir.
 • Aynı aileden bir kaç kişi de bu krediden faydalanabilmektedir.

denizbank vodafone kredisi, vodafone denizbank kredisi, vodafone denizbank kampanyasi

Vodafone Denizbank Faizsiz Kredi Kampanyasının Masrafı Var Mı?

Vodafone Denizbank faizsiz kredi 2019 kampanyası kapsamında yapacağınız başvuru sonrası onaylanması durumunda kullanacağınız 2000 TL faizsiz kredi için 10,50 TL tahsis ücreti alınmaktadır. Banka tarafından sıfır faizli kredi için ek olarak hayat sigortası tahsilatı yapılmaktadır. Örnek hesaplama 35 yaş baz alınarak yapılan hesaplamada 6,55 TL olarak tahsil edilmektedir. 35 yaşında biri iseniz ödeyeceğiniz toplam masraf 17,05 TL olarak tüketiciye bildirim yapılmaktadır. Tabi yaş ve cinsiyete farklılık gösterebilmektedir.

BUNUNLA İLGİLİ:  Kredi notu düşük olan kredi çekebilir mi?Kkb puanı kaç olmalı?

Denizbank Vodafone Faizsiz Kredisi Soru Cevaplar

 • Tüm Vodafone aboneleri faizsiz kredi çekebilir mi? Faizsiz kredi imkanından sadece aktif vodafone aboneleri yararlanabilecektir.
 • Vodafone Denizbank kredisi maksimum ne kadar çekilebilir? Attığınız sms sonrası yada Vodafone yanımda uygulaması, vodafone ve denizbank internet sitelerinden yapılan başvuru sonrası 5-10 bin TL gibi rakamlar için onayda gelmiş olsa çekebileceğiniz üst limit 2.000 TL ile sınırlıdır.
 • Denizbank Vodafone sıfır faizli kredi kaç ay vade yapılmaktadır? Faizsiz 2.000 TL kredi 5 ay vade ile sınırlıdır.
 • KKB puanı kötü olanlar Vodafone sıfır faizli kredi çekebilir mi? Bankanın faizsiz kredi imkanından kredi puanı uygun olan tüketiciler fayda sağlayabilmektedir. Banka kefil yada ek belge isteyerek verme hakkına sahiptir.
About Author

Finansçı

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir